Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як роздягнутися перед чоловіком - прийоми спокушання

Будьте гнучкими та спонтанними, ситуація може бути настільки захоплюючою для вас обох, що він не зможе чекати і зірве з вас решту одягу... просто відпустіть це та насолоджуйтесь моментом


Як роздягнутися перед чоловіком - прийоми спокушання

Хочете здивувати свого партнера еротичним сеансом, який він ніколи не забуде? Так чому б не влаштувати їй стриптиз у стилі кабаре? Це може здатися простим, але ситуація може зрештою налякати вас, а результат залишає бажати кращого. Щоб уникнути цього, ми надаємо вам усі техніки спокушання, щоб ви знали, як роздягатися перед чоловіком.

Кроки, які слід виконати

Ця техніка спокушання не тільки одна з найдавніших, але й справді весела та сповнена еротики. Для нього буде надзвичайно захоплююче спостерігати за тим, як ви все це видаляєте потроху, тож сміливо втілюйте в життя наступне:
 
Перший ключ до успіху в цій операції спокушання: забудьте всі свої комплекси. Він оцінить ваше тіло таким, яке воно є, і ви покажете йому, що ви ховаєте за кожним вигином своєї анатомії, прощайте з вадами і ласкаво просимо до впевненості в собі та в інших.

Створіть атмосферу, яка стимулює чуттєвість: приглушене світло, запалені свічки в спальні, м’якість, приємний запах і, якщо ви хочете, музику, створену для кохання, або ту, яка ідеально поєднується з ситуацією. Все має бути спрямоване на приємний секс

Одягайтеся на виворіт відповідно до нагоди: вибирайте найчуттєвішу нижню білизну, яка у вас є, і наряд, який дозволить вам потроху роздягатися. Нехай задоволення буде тривалим.

Уникайте складного одягу, такого як, наприклад, шкарпетки, спідниці з неможливими застібками, сукні, які важко знімати, тощо. Роздягання має бути майже органічним процесом, тому добре подумайте, що ви збираєтеся використовувати... нехай ніщо вас не зупинить.

Як тільки ви дійдете до цього моменту, попросіть його сісти на стілець і починайте шоу. Завжди підтримуйте зоровий контакт, посміхайтеся, підходьте ближче, цілуйте його, кусайте його, дозволяйте йому спілкуватися з вами і навіть дозволяйте йому зняти один-два предмети одягу, що, як ви знаєте, зведе його з розуму. Створіть атмосферу, яка сподобається вам обом.

Дійте потроху, не поспішайте, кожен предмет одягу, який ви знімаєте, можна супроводжувати поцілунками, пестощами та тертям, щоб посилити хвилювання та зробити момент незабутнім.

Будьте гнучкими та спонтанними, ситуація може бути настільки захоплюючою для вас обох, що він не зможе чекати і зірве з вас решту одягу... просто відпустіть це та насолоджуйтесь моментом.


Схожі матеріали:

👁 373
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: Нижня білизна, техніка роздягання, прийоми спокушанняВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg