Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"

✔️ Правова допомога
У розділі матеріалів: 271
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 27 28 вперед »Коли немає поряд нотаріуса: хто ще може посвідчити заповітУ більшості людей існує думка, що посвідчення заповіту можливе виключноно таріусом та ніяк інакше.

Проте законодавством передбачений вичерпний перелік інших посадових осіб, котрі можуть виконати таку функцію, адже кожна життєва ситуація вимагає конкретного підходу та розгляду.

   
   Правова допомога | 👁118   🗨 (0)

Захист прав на землю: безоплатна правова допомога власникам та орендарям земельних ділянокЧи можу я продати свою землю, якщо вона знаходиться в оренді? Як достроково розірвати договір оренди? Як передати землю у спадщину?

Що робити, якщо сусід самовільно захопив мою ділянку? Протягом січня – вересня цього року до системи безоплатної правової допомоги (БПД) надійшло понад 41,4 тис. звернень із земельних питань.

   
   Правова допомога | 👁958   🗨 (0)

Чи знає ваша друга половинка куди витрачені гроші?Недостача у родинному бюджеті помічається досить швидко, адже він є спільною сумісною власністю та поповнюється коштомоб’єднання зусиль подружжя, тому й витрачатись має за взаємною згодою обох сторін.

У Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) розповіли у чому ж полягає правова особливість такої згоди. Потреба захисту інтересів дружини та чоловіка виникає через ризик неконтрольованого одноосібного використання економічних ресурсів сім’ї.

   
   Правова допомога | 👁1432   🗨 (0)

Як бажанням зберегти таємницю не ускладнити розподіл майна?Нерозголошення нотаріусом особистих даних про клієнта, що стали відомими в ході здійснення ним професійної діяльності є нотаріальною таємницею. Завдяки цьому інформація про відвідувачів нотаріальної контори та їх наміри є суто конфіденційною. Разом з тим, за бажанням зацікавленої особи, можна укласти правочин таким чином, що навіть нотаріус не буде знати його деталей. Прикладом цього є секретний заповіт.

   
   Правова допомога | 👁1531   🗨 (0)

Права, обов’язки та гарантії для медичних працівниківТрадиційно у третю неділю червня  в Україні відзначають День медичного працівника. Цьогоріч це 20 червня. Лікарі, медичні сестри та брати, працівники бригад швидкої допомоги, фельдшери та санітари – це професії, без яких неможливе уявити нормальне життя.

Адже саме від їх роботи залежить здоров’я та життя решти населення.

   
   Правова допомога | 👁2056   🗨 (0)

Недобросовісне довічне утримання: як захистити себе та своє майно?Кожній людині важливий та без сумніву приємний будь-який прояв турботи. З роками бажання бути для когось потрібним лише збільшується та поступово переростає в необхідність.

Для людей похилого віку договір довічного утримання – гарна можливість забезпечити себе належним піклуванням та юридично закріпити ці відносини.

   
   Правова допомога | 👁2089   🗨 (0)

Один заповідач та декілька заповітів: який документ вважається дійсним?Забезпечити майбутнє близьких та родичів, захистити своє майно – у кожної людини, яка вирішила скласти заповіт, є свої мотиви. З урахуванням певних обставин, остання воля особи може змінюватися, через що трапляються випадки, коли громадяни складають декілька заповітів на різних осіб. Тож який документ вважається дійсним та чи обов’язково скасовувати попередній?
 

   
   Правова допомога | 👁1527   🗨 (0)

Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. (Відповідно до положень ст.51 Конституції України та ч.1 ст. 24 Сімейного кодексу України).

Загалом подружжя, без дітей, має право спільно подати заяву про розірвання шлюбу дооргану державної реєстрації актів цивільного стану, тобто РАЦСу.

   
   Правова допомога | 👁1174   🗨 (0)

Які права мають клієнти у закладах громадського харчуванняКожна цивілізована компанія, що займається поширенням своїх товарів або послуг, цінує своїх клієнтів. Саме клієнти сприяють бізнесу реально оцінювати якість своїх зусиль, прикладених для створення затребуваних продуктів і сервісів, бути успішним, розвиватися, досягати нових висот.

Повага до уваги клієнта звичайно ж є невід’ємним атрибутом будь-якої компанії.

   
   Правова допомога | 👁1118   🗨 (0)

Порядок відключення комунальних послуг за несплатуДля початку розберемося, коли ви як споживач житлово-комунальних послуг маєте право їх не платити.

Відповідно до ч.3 ст.16 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» (далі-Закон), постачальник зобов'язаний забезпечити споживача якісними комунальними послугами. Також про це йде мова і в ч.3 ст.26 Закону. Тобто, якщо надані послуги були неякісними, ви маєте повне право їх не оплачувати. Але для цього потрібно дотримуватися певного алгоритму дій.

   
   Правова допомога | 👁1249   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як покращити стан волосся та шкіри за до...

/_pu/67/03096854.jpg

Що таке оргазм і навіщо він потрібен: чи...

/_pu/64/87407405.jpg

Алкоголізм - симптоми та лікування

/_pu/66/32314624.jpg

Що не любить кріп: 3 причини пожовтіння ...

/_pu/62/89537121.jpg

Ближче до тіла? Чоловічі ерогенні зони

/_pu/64/58755961.jpg

Коли краще їсти ківі: вранці чи ввечері

/_pu/66/56552310.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Що краще посадити поряд із малиною, щоб ...

/_pu/62/73655467.jpg

Декілька причин, через які батьки обираю...

/_pu/66/89350386.jpg

Як гартувати розсаду помідорів: урожай з...

/_pu/63/80898620.jpg

Копійкове підживлення – і стебла розсади...

/_pu/63/90290690.jpg

Автопутешествия по Ирландии

/_pu/66/91257818.jpg