Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як змусити думати про себе

Будь позитивним. Позитивні люди завжди викликають симпатію. Ніхто не хоче мати собі своєю половиною людину, яка завжди зла, ревнива, влаштовує скандали, істерики та розбирання


Як змусити думати про себе

Як зробити так, щоб твоя половина вистрибувала з трусів, чекаючи на зустріч? Як прив'язати, змусити думати та сумувати за тобою? Нав'язливе спілкування викликає зворотний ефект любовного зв'язку і працює негативно. Людина, яка торкнулася твоє серце, не забуде тебе ніколи.

Постійні дзвінки та посилена увага може зіграти злий жарт. Довгі розмови по телефону, часті зустрічі та нав'язливе спілкування призводить до того, що друга половина втікає від надмірної опіки.

Як бути не нав'язливим, але змусити думати про себе? Ця стратегія допоможе хлопцям змусити дівчат думати про нього. Дівчата аналогічно можуть змусити чоловіків ніколи не забувати про них.

Нав'язливість поганий варіант, але та людина, яка торкнулася твоє серце, не забуде тебе. Грамотна стратегія прив'язування себе протилежної статі.

Нагадай повідомленням

Надійшло смс або повідомлення через інтернет. Самотнє повідомлення побажання гарного дня, а не тривале листування, здатне залучити більше. Людина, швидше за все, згадуватиме про тебе протягом дня. Коротка розмова чи повідомлення перед сном теж чудова стратегія. Людина, засинаючи, буде про тебе. Також вона згадає нічну розмову з ранку.

Залиш аромат

Використовуй нюх. Багато жінок люблять користуватися цим прийомом. Вони залишають від себе шлейф аромату, після зустрічі чи деякого спілкування. Чоловікам слід також користуватися туалетною водою. Цей аромат залишиться на одязі чи тілі його пасії, іноді закликаючи спогади у найнесподіваніший момент.

Живи своїм життям

Покажи свою зайнятість. У тебе є справи, хобі, друзі та сім'я. Дай зрозуміти про це одразу. Людина здається привабливою, коли в неї цікаве та зайняте життя. Коли друга половина дізнається про зайнятість, вона більше цінуватиме час.

Подарунок для спогадів

Зроби подарунок, який нагадував би про тебе. Чоловіки часто дарують дівчатам плюшеві іграшки, сподіваючись, що вона нагадуватиме їй про нього. Дівчата дарують гаманці, ручки та іграшки для машини. Так обидві статі намагаються застовпити місце в пам'яті один одного.

Короткі телефонні дзвінки

Не розповідай усе у телефонній розмові, а обіцяй поділитись цим під час зустрічі. Очікування побачення, особливо якщо воно буде не цього дня, гратиме тобі на користь. Твоя половина вистрибуватиме з трусів, чекаючи на зустріч і цікавість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как выйти из фрэндзоны

Будь незалежним

Не кидай все для зустрічі з нею чи відповіді на дзвінок. Ти не на побігеньках і не зобов'язаний відповідати на всі дзвінки та повідомлення щомиті. Але у потрібні моменти будь готовий прийти на допомогу.

Обмежуй час

Обмежте час спілкування між вами. Краще нехай дівчина сумує за тобою, ніж сумує з тобою. Не давай спілкування завжди, коли друга половина цього хоче. Інакше це сприйматиметься як належне.

Дотик пам'яті

Зроби точки пам'яті. Коли вам добре разом або після сексу, торкнися своєї половини. Вибери точку на тілі, до якої рідко торкаються інші люди. Ця точка пам'яті допоможе зробити рубець у пам'яті.

Будь позитивний

Будь позитивним. Позитивні люди завжди викликають симпатію. Ніхто не хоче мати собі своєю половиною людину, яка завжди зла, ревнива, влаштовує скандали, істерики та розбирання. Спілкування має бути позитивним, а не негативним і з претензіями. Тоді людина завжди хотітиме повернути і поспілкуватися з тобою. Позитив привабливий. Намагайся закінчувати спілкування на гарній ноті. Люди, які люблять влаштовувати чвари, часто залишаються на самоті.

Будь загадковий

Будь таємницею. Не розповідай про себе все та дозволь їй коштувати загадки. Якщо у тебе є плани піти на футбол з друзями або іншу зустріч, не обов'язково повідомити її. Не давай точно знати, що в тебе на думці і чим займаєшся. Уява сильна штука.

Ця стратегія залучення до себе випробувана на багатьох красунях і добре працює. По тобі нудьгуватиме і вистрибуватиме з трусів, чекаючи зустрічі.


Схожі матеріали:

👁 205
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: аромат, дзвінки, нюх, ПодарунокВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Хобі приваблюють дівчат

/_pu/70/91040443.jpg

Запах старості: чому люди похилого віку ...

/_pu/71/94046249.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg

Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg