Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

Психологія
У категорії матеріалів: 140
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 13 14 вперед »


Як жінці правильно пережити розлученняНа жаль, розірвання шлюбу в сучасних реаліях не є чимось дивовижним і незвичайним: багато сімей розпадаються навіть після кількох десятиліть стосунків.

Тому дуже важливо навчитися правильно проживати цей не найпозитивніший досвід.

   
   Психологія | 👁222   🗨 (0)

коханкаХороший секс для вас – не більше ніж міф із романтичних книг та фільмів? Можливо, річ не в партнері.

Тільки не поспішайте засмучуватися, якщо один або кілька пунктів про вас — все можна легко виправити, головне взяти ситуацію в свої руки зі знанням справи.

   
   Психологія | 👁287   🗨 (0)

Алкогольна залежністьАлкогольна залежність - це серйозна проблема, яка торкається мільйонів людей у всьому світі. Вона не лише шкодить фізичному здоров'ю, але й руйнує емоційний стан, стосунки та професійне життя.

Багато людей, які борються з алкогольною залежністю, часто відчувають себе безпорадними та не можуть зрозуміти, чому вони продовжують вживати алкоголь, незважаючи на негативні наслідки.

   
   Психологія | 👁305   🗨 (0)

апатіяНавіть у стресостійких людей часом виникають періоди моральної втоми.

Щоб захиститися від тяжких наслідків психічних навантажень, людина, сама того не усвідомлюючи, ставить емоції на паузу, тому зниження соціальної та психоемоційної активності – абсолютно нормальне явище, якщо воно, звичайно ж, триває нетривалий час.

   
   Психологія | 👁807   🗨 (0)

сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁1440   🗨 (0)

Секс, потужний засіб від стресуСтрес, шкідливий для сексуальності? Це може зменшити бажання, сексуальне збудження та задоволення. Але секс також є чудовим способом зняти стрес. Підводимо підсумки.

Секс, якщо вдасться, це справжня доза розслаблюючих гормонів. Він наповнює тіло справжнім розслаблюючим коктейлем завдяки виробленню ендорфінів, серотоніну, оксиоцину або вазопресину та дофаміну.

   
   Психологія | 👁1692   🗨 (0)

Як романтичні фільми руйнують наше уявлення про коханняМи любимо класичні романтичні фільми, починаючи від Ноттінг Хілл і закінчуючи «Записником» і закінчуючи всіма фільмами Мег Райан. Чим більше любовних драм зі щасливим кінцем, тим краще.

На жаль, ці голлівудські фільми не просто неймовірно передбачувані. Вони також представляють надзвичайно романтичне бачення кохання. І це іноді проблема, на думку експертів.

   
   Психологія | 👁486   🗨 (0)

сексуальне вираженняПоцілунки на вулиці, ходьба взявшись за руки чи обійми на публіці: для багатьох пар немає нічого більш нормального. І всі ті рази, коли ви стояли разом у барі й цілувалися? Але свобода сексуального самовираження не всім очевидна. У деяких країнах публічні поцілунки є злочином.

   
   Психологія | 👁536   🗨 (0)

Мамчині синкиЯк багато шлюбів розпадається через те, що чоловік надто часто прислухається до думки власної матері, а то й йде в неї на поводі, якщо та не злюбила невістку? На жаль, упоратися з цією проблемою та перевиховати чоловіка практично неможливо.

Звичайно, мамині синки трапляються серед найрізноманітніших знаків зодіаку, але деякі цьому схильні до інших, і вони з більшою ймовірністю стануть залежати від мами.

   
   Психологія | 👁393   🗨 (0)

Что происходит после того, как мы умрем?Первая часть процесса умирания точно такая же, как и предсмертный опыт. Существует много литературы об ОСП (околосмертном опыте), и в этой литературе много последовательности.

Когда у кого-то происходит ОСП, его сознание покидает тело, парит вокруг него в течение короткого периода времени, и сознание испытывает невероятное чувство целостности, целостности и безопасности.

   
   Психологія | 👁340   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Названо найкращі продукти для профілакти...

/_pu/71/42441262.jpg

Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Скільки ходять гальмівні колодки і коли ...

/_pu/70/24013054.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Чому не можна лити в бак бензин АІ-95, я...

/_pu/70/84437547.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg