Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

Психологія
У категорії матеріалів: 131
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 13 14 вперед »


Что происходит после того, как мы умрем?Первая часть процесса умирания точно такая же, как и предсмертный опыт. Существует много литературы об ОСП (околосмертном опыте), и в этой литературе много последовательности.

Когда у кого-то происходит ОСП, его сознание покидает тело, парит вокруг него в течение короткого периода времени, и сознание испытывает невероятное чувство целостности, целостности и безопасности.

   
   Психологія | 👁40   🗨 (0)

закоханістьДля психіки людини закоханість є бажаним стресором, що активізує всі системи організму і тому вже корисним.

Вже тому, що джерело психічного здоров'я не так усередині людини, як у її стосунках з іншим. Інша річ, що буде в результаті і багатьох лякає саме це. Якщо вступили з людиною в емоційний (і ближчий) контакт, забути його якийсь час буде важко.

   
   Психологія | 👁95   🗨 (0)

Як запобігти розвитку депресії восениЯкщо восени ви хочете насолоджуватися чудовими краєвидами та захоплюватися красою природи, то потрібно вчасно запобігти появі депресії.

Це досить поширена проблема, з якою може зіткнутися кожен.

   
   Психологія | 👁249   🗨 (0)

Як жінка впливає на чоловікаОдвічна тема впливу жінки на чоловіка хвилює розуми філософів, письменників, психологів та простих смертних протягом століть. В цьому матеріалі ми розповімо, як жінка впливає на чоловіка.

Це питання не можна розглядати однозначно, бо вплив жінки на чоловіка – це складне та багатогранне явище. Спробуймо розібратися в цій таємниці, висвітлюючи різні аспекти цієї взаємодії.

   
   Психологія | 👁359   🗨 (0)

зрадаТема зрад стара як світ, у стародавніх культурах, ще на наскельних малюнках, малювались сцени вбивства дружини чи чоловіка за зраду, тому людство добре знайоме з цією проблемою не одну тисячу років.

Психологія - це одна з наймолодших наук з історією 150 років. За цей час було накопичено чимало досвіду, досліджень та спостережень, які можуть надати допомогу.

   
   Психологія | 👁448   🗨 (0)

Як позбутися самотностіСвіт багатогранний і неповторний, і тим і прекрасний, що в ньому живуть і взаємодіють часом зовсім різні за характерними ознаками, особистим досвідом та цілепокладання люди.

А може, вони не хочуть позбавлятися самотності і перебувають у зоні комфорту. Не наша справа – без запиту з їхнього боку – визначати «кого лікувати» та «коли лікувати».

   
   Психологія | 👁271   🗨 (0)

4 факти про тривогу, які допоможуть з нею впоратисяТривога — це захисний механізм, який з давніх-давен допомагає людині пристосовуватися до небезпечних ситуацій.

Вона виникає як наслідок депресії чи агресії.

   
   Психологія | 👁554   🗨 (0)

жінка психопаткаПобачивши вас, усі оточуючі кидаються в розсипну? Чоловік називає вас істеричною і божевільною?Співслуживці вважають, що ви егоїстична особа? Можливо, ви, насправді, психопатична особистість?

Не турбуйтеся, тут є одна цікава особливість: психопатія досить часто є не психічним відхиленням, а обраною (несвідомою) моделлю поведінки людини.

   
   Психологія | 👁528   🗨 (0)

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які варто подивитисяПро інтровертів та екстравертів усі знають. Першим більше подобається самотність, другим – компанії.

Впізнавати представників цих категорій багато хто навчився, для більшості це не складає труднощів. Але у разі амбівертів ситуація ускладнюється. Індивід цього психотипу відрізняється адаптивністю, може поводитися так, як вимагають обставини. Він поєднує в собі якості екстраверта та інтроверта, за рахунок чого і є таким загадковим.

   
   Психологія | 👁326   🗨 (0)

Жіноча білизнаЩо, якщо наш вибір білизни точно вказує, як ми сьогодні ставимося до себе, до своєї сексуальності, до власного тіла? Чотири дуже особисті історії, які підтверджують цей здогад, коментує психоаналітик Ізабель Короліцкі.

Ці предмети одягу ми надягаємо першими та знімаємо останніми. Декілька квадратних сантиметрів тканини багато говорять про наші стосунки зі своїм тілом, сексуальність, про нашу історію і про те, наскільки ми впевнені в собі.

   
   Психологія | 👁435   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як зробити, щоб орхідея цвіла цілий рік:...

/_pu/67/48207598.jpg

Таке підживлення яблуні збільшує врожай ...

/_pu/68/91461717.jpg

Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація ж...

/_pu/68/49385312.jpg

Сильний кашель: причини та способи лікув...

/_pu/69/34812221.jpg

Як захистити цибулю від шийкової гнилі: ...

/_pu/68/85393275.jpg

Поговорите о сексе со своим мужчиной

/_pu/68/24009900.jpg

Вироблення гормонів щастя – найкращі пор...

/_pu/69/09228429.jpg

Які продукти зможуть стати справжнім &qu...

/_pu/69/55788309.jpg

Як вибрати комплект нижньої білизни для ...

/_pu/68/84672701.jpg

Как сохранять сексуальное влечение в бра...

/_pu/69/61781255.jpg

Як удобрити розсаду лушпинням цибулі: пр...

/_pu/68/20139471.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg