Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Свобода сексуального самовираження: вдома та за кордоном

Сексуальна свобода є фундаментальним правом людини. Це означає, що кожна людина має право приймати власні рішення щодо сексуальності


сексуальне вираження

Поцілунки на вулиці, ходьба взявшись за руки чи обійми на публіці: для багатьох пар немає нічого більш нормального. І всі ті рази, коли ви стояли разом у барі й цілувалися? Але свобода сексуального самовираження не всім очевидна. У деяких країнах публічні поцілунки є злочином.

Свобода сексуального самовираження

Сексуальна свобода є фундаментальним правом людини. Це означає, що кожна людина має право приймати власні рішення щодо сексуальності. Але це не означає, що немає країн, організацій чи окремих осіб, які ускладнюють це сексуальне вираження для людей, які хочуть показати свою любов. Як гетеросексуальна пара, яка живе в західній країні, ви, ймовірно, не уявляєте, що вас дискримінують, коли ви цілуєтеся чи обіймаєтесь на вулиці.

Але для гомосексуальних пар, наприклад, це зовсім інша історія. ЗМІ регулярно повідомляють, що гомосексуальні пари у Франції стають жертвами залякувань, образ і навіть нападів, коли вони йдуть вулицею, тримаючись за руки. І якщо так відбувається в країні, яка відома своєю толерантністю, то як це відбувається в інших країнах?

Франція та іншs західні країни

У Франції немає правил, які намагаються обмежити вашу свободу сексуального самовираження. Поцілунки в громадських місцях допускаються. Насправді немає законів, які забороняють сексуальне самовираження в громадських місцях. Проте є порушення пристойності та здорового глузду. Ці правила забороняють займатися сексом у парку чудового літнього дня. На відміну від чванливої ​​Америки, топлесс не заборонено, а дітям в школі проводять уроки статевого виховання.

Ще одна відмінність від Сполучених Штатів: для багатьох людей існує правило трьох побачень. Лише після третього побачення ви вирішуєте спати разом. У Франції ми набагато вільніші в цьому питанні і не боїмося стосунків на одну ніч. Звичайно, цьому сприяють такі додатки для знайомств, як Tinder. У Франції та багатьох інших західних країнах ми досить вільні в сексуальному плані. Але так далеко не скрізь у світі.

У цих країнах заборонено цілуватися в громадських місцях

Домінуюча релігія країни часто має прямий зв’язок із суворими законами публічного прояву прихильності, так званих КПК. Правила особливо суворі в ісламських і буддистських країнах. Але це не скрізь: наприклад, у Японії прояв прихильності є скоріше культурним табу, ніж релігійним.

Дубай

Ви насолоджуєтеся сонцем удвох, ви відчуваєте ще більше зв’язку під час прогулянок на пляжі. Ваш партнер нахиляється, щоб поцілувати вас, але сигнал тривоги спрацьовує! Поцілунки в публічних місцях заборонені в Дубаї. І не уявляйте, що ви вийдете зі словами «Я не знав». У 2010 році британських туристів посадили за простий поцілунок. Триматись за руки подружжю «допускається».

З іншого боку, якщо ви не одружені, ви навіть не можете розділити готельний номер у деяких місцях. Також заборонено танцювати на людях. У будь-якому випадку, краще уникати фізичного контакту на Близькому Сході. Шотландський турист був засуджений до трьох місяців в'язниці за те, що торкнувся стегна чоловіка в барі, щоб уникнути зіткнення, і перекинув напої, які чоловік тримав у руці.

Індія

В Індії також краще тримати руки в кишенях. Якщо ви ведете «розпусну поведінку» в громадських місцях, ви ризикуєте бути заарештованими. Покарання: три місяці тюрми, штраф або обидва. А оскільки не вказано, що саме є «нецензурним», вас можуть заарештувати за те, що ви поцілували когось у щоку.

Таїланд

Таїланд: країна прекрасних пляжів, незвичайних храмів, дешевого масажу, а також секс-туризму та настільного тенісу. Але якщо ви хочете поцілувати свого партнера, це однозначно ні.

Університет Зімбабве

Ледве звільнившись від батьківського ярма, ви все ще повинні дотримуватися суворих правил в університеті Зімбабве. Якщо хтось спіймає вас за поцілунками чи сексом у публічному місці, ви можете поцілувати своє навчання на прощання.

Катар

Як і в Дубаї, в Катарі діють суворі правила. Цілуватися заборонено, навіть якщо ви одружені. Також заборонені обійми. Проте вам дозволено триматися за руки.

У провінції Ачех в Індонезії

Ісламська провінція Ачех на півночі Індонезії регулюється законами шаріату. Поцілунки в публічних місцях є жестом, який суворо карається законом. Окрім тюремного ув’язнення, цих «правопорушників» також часто карають батогом. Оскільки все більше і більше жінок виявляють так звану аморальну поведінку, був навіть призначений справжній жіночий загін бичування, щоб бичувати жінок. В решті Індонезії правила менш суворі.


Схожі матеріали:

👁 581
Категорія: Психологія
Теги: Сексуальна свобода, сексуальне вираженняВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Які ягоди вважаються найкориснішими для ...

/_pu/70/97567386.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Скільки ходять гальмівні колодки і коли ...

/_pu/70/24013054.jpg

Хто частіше страждає на психічні розлади...

/_pu/70/85335980.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg