Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Що таке оргазм і навіщо він потрібен: чим відрізняється чоловічий від жіночого

Після оргазму організм і чоловіка і жінки виробляє хімічні речовини, які призводять до того, що після сексу хочеться спати. Плюс до цього під час сексу витрачається велика кількість фізичної енергії, що також збільшує шанси на засипання.


Оргазм

Оргазм – це один із найзагадковіших процесів нашого організму. Дуже багато хто його відчував, але майже ніхто не розуміє, що це. Якщо двома словами, то це якийсь бонус від природи, який підштовхує нас займатися сексом. Тобто якщо розмножуватись, то із задоволенням.

Чоловіки та жінки фізично відчувають оргазм приблизно однаково. У них у всіх виділяється та сама кількість гормону щастя – окситоцину. В обох оргазмах передує приплив крові до статевих органів та м'язові скорочення.

У мозку чоловіка та жінки також вирують схожі пристрасті. Головний винуватець цього неподобства прилежне ядро ​​мозку. Саме там відбувається активний викид нейромедіатора дофаміну, який дарує нам ці приємні відчуття.

До речі, ця ж зона головного мозку активізується під дією кокаїну, амфетамінів, кофеїну, нікотину та шоколаду. Тож і на оргазми можна підсісти не гірше, ніж будь-які інші наркотики.

Отже, розібравшись, що таке оргазм, давайте дізнаємося, як його отримують і чим відрізняється чоловічий від жіночого.

Чим відрізняється чоловічий оргазм від жіночого

Відмінності все ж таки є. Чоловічий оргазм коротший і поділяється на дві фази:
 1. Перша - це гонка сперматозоїдів по сім'явивідних потоках в уретру, а на другій фазі починає скорочуватися простата і гладка мускулатура, що і призводить до сім'явипорскування.
 2. Після чого настає горезвісна фаза, яка так засмучує жінок - відвернувся до стінки і спить (про це ми поговоримо трохи пізніше).
Більшість чоловіків тривалість оргазму від 3 до 10 секунд, тоді як жіночий оргазм займає близько 20 секунд.

Технічно жіночий оргазм є ритмічні скорочення м'язів матки, піхви, анусу і тазу. Але запускає весь процес клітера. Щоб ви знали це не маленька точка на поверхні шкіри, а досить великий орган близько 9 сантиметрів у довжину, який озброєний 8000 нервових закінчень. Тому саме він і командує парадом.

Наприклад, від прямого впливу на клітор оргазм трапляється у 70% жінок, хоча за традиційного сексу це відбувається набагато рідше. Приблизно 30-40% представниць жіночої статі взагалі його ніколи не відчувають.

Які ще є відмінності?

 • А також відомо, що у чоловіків працює лише один канал, яким приємні відчуття надходять від пеніса до головного мозку. Це статевий нерв. Він бере свій початок у крижовому відділі спинного мозку.
 • У жінок цей нерв з'єднує клітор з головним мозком, але він не єдиний, хто повідомляє наш головний комп'ютер, що настав час отримувати задоволення.
Баррі Комісарук із Радгерського університету в Нью-Джерсі разом із сексологом Беверлі Віппл протягом 10 років вивчали сексуальні реакції у жінок із пошкодженнями спинного мозку.

Виявилося, що навіть у разі розриву статевого нерва жінки, як і раніше, були здатні відчувати оргазм від дотиків до піхви та шийки матки.

Причина проста - сигнал від піхви до головного мозку йдуть по блукаючих нервах, які не входять до спинного мозку. І це не єдиний бонус, який має жіноча половина людства.

Наприклад, 20% жінок відчувають оргазм лише від поцілунків, а 10% просто займаючись фітнесом. А 0,3% навіть під час пологів.

Хоча деякі фахівці вважають, що чоловіки теж можуть відлітати на сьоме не лише від дотику до статевого члена. Є думка, що відчувати різноманітніший оргазм чоловікам заважають гендерні стереотипи. Саме вони не дозволяють сильній половині людства досліджувати своє тіло за межами пеніса активніше.

Навіщо потрібний оргазм?

Оргазм

Так, оргазм – це чудово. Але вчені досі що неспроможні точно відповісти питанням, у чому його еволюційна роль. З хлопчиками більш-менш все ясно, є оргазм - є сім'явипорскування, а значить і шанс для продовження роду.

Але з дівчинками виникає купа питань. Наприклад, навіщо потрібен жіночий оргазм, якщо вагітність настає без нього.

Навіщо жінкам потрібен оргазм?

Дослідники з медичного коледжу університету Цинциннаті Міхаела Павлічев та Гюнтер Вагнер із Єльського університету висунули гіпотезу, що жіночий оргазм – це еволюційний атавізм.

Відомо, що вагітність у ссавців настає лише під час овуляції – періоди, коли яйцеклітина виходить із яєчника та потрапляє в маткову трубу.

Багато менш розвинених видів ссавців, наприклад, кроликів – саме присутність самця провокує овуляцію. Коли такі звірятка займаються сексом, у них зашкалює рівень окситоцину та пролактину – гормонів, які відповідають за урочистий випуск яйцеклітини.

В інших більш просунутих видів, наприклад, приматів - овуляція відбувається за внутрішнім розкладом і ніякі самці, що поруч скакають, на це не впливають.

Але що дивно, під час оргазму у жінки починають активно виділятися той самий окситоцин і пролактин. Звідси вчені зробили висновок: колись оргазм був необхідний, аби провокувати овуляцію. А потім, коли необхідність цього відпала, природа вирішила залишити цей процес. Але є й інші точки зору.

Але незважаючи на те, що оргазм не має такого ж значення як раніше, він все-таки допомагає завагітніти. Про це говорить вже знайома нам Міхаела Павлічева, професор педіатрії в медичному коледжі Університету Цинциннаті.
 1. По-перше, оргазм створює додатковий зв'язок із партнером, збільшуючи ймовірність мати більше сексу (і таким чином збільшуючи ймовірність вагітності).
 2. По-друге, скорочення від оргазмів фактично штовхають сперму далі вгору репродуктивним трактом, що теж допомагає завагітніти.

Чому після сексу хочеться спати?


Оргазм
 

Чому багатьом чоловікам після сексу хочеться спати, а жінкам поспілкуватися. Є кілька причин.

Після оргазму організм і чоловіки і жінки виробляє хімічні речовини, які призводять до того, що після сексу хочеться спати. Плюс до цього під час сексу витрачається велика кількість фізичної енергії, що також збільшує шанси на засипання.

А також не забувайте, що зазвичай люди вдаються до статевого акту увечері чи вночі. Організм і так готується до сну, а оргазм збільшує кількість речовин та гормонів, які збільшують шанси на засинання.

Які ж гормони та хімічні речовини виділяються після оргазму?

 1. Пролактін - "сонний гормон". Він втамовує сексуальне збудження після оргазму і «вибиває» секс із ваших думок, роблячи людину сонною. До речі, після сексу цього гормону виробляється вчетверо більше, ніж після мастурбації. А це означає, що ви навряд чи заснете після моновистави.

 2. Окситоцин. Він сприяє зміцненню зв'язку між партнерами. Допомагає людині розслабитись, тим самим створюючи умови для сну.

 3. Вазопресин. Цей гормон допомагає людині розслабитися (поряд із попереднім гормоном).

 4. Нейромедіатори також допомагають заснути. Вони теж сприяють розслабленню – заспокоюють тіло та мозок.
Тут перераховані не всі гормони та хімічні речовини, що виділяються після оргазму, а лише ті, що роблять людину сонною.

То чому чоловіків після оргазму хилить у сон?

 1. По-перше, це пов'язано з різним фізичним навантаженням. Найчастіше чоловіки роблять більше рухів, ніж жінки, цим витрачаючи більше енергії.
 2. Друга причина пов'язана з тим, що жінки не завжди досягають оргазму під час сексу, і це заважає їм виробляти всі ці гормони.
Чоловіки відчувають оргазм у 95% випадків, а жінки лише у 69%.

Також існує теорія, за якою причина сонливості криється в еволюційних процесах. У ній йдеться про те, що чоловіків хилить у сон після сексу, щоб у нього не виникало бажання продовжити захоплюючий процес з іншою жінкою.

Тут має бути висновок

Пам'ятайте, що чуйне ставлення до свого тіла, а також до тіла партнера дає набагато більше шансів отримати максимальне задоволення від усіх цих бонусів природи.

Навіщо потрібний оргазм?

Оргазм

Те, що для одних – момент найвищого задоволення, а для інших – розчароване замішання, для численних дослідників, які займаються питаннями сексу, багато в чому залишається загадкою. Написані сотні медичних (і не дуже) статей та книг про те, як досягти оргазму тощо, але досі для вчених залишається відкритим питання, якою метою є цей унікальний природний механізм?

Клінічно кажучи, оргазм – це серія мимовільних скорочень м'язів. Але, звичайно, це явище набагато складніше, ніж простий спазм м'язів. Під час сексуального збудження частота серцевих скорочень може подвоїтися, кров приливає до статевих органів, м'язи напружуються, і хімічні речовини та гормони, такі як окситоцин, переповнюють організм. При оргазмі м'язи області тазу скорочуються, різко зростає артеріальний тиск.

Вчені стверджують, що і чоловіки, і жінки при оргазмі відчувають схожі почуття. В одному з досліджень добровольців попросили описати емоції, які вони відчувають під час оргазму. Дивно, але дослідники та лікарі були не в змозі відрізнити відповіді чоловіків від відповідей жінок.

Незважаючи на короткочасність оргазму (в середньому для обох статей оргазм триває близько 20 секунд), його вплив на здоров'я людини може бути набагато більшим. Численні дослідження показали, що оргазм може зменшити стрес, полегшити біль, покращити сон, знизити ризик раку передміхурової залози та ендометріозу.

Але в чому все ж таки полягає справжнє завдання цього природного механізму? Вчені висувають безліч теорій у тому, навіщо існує оргазм. Чоловіки відчувають оргазм, коли вони відбувається еякуляція. Оскільки еякуляції можуть призвести до вагітності, деякі вважають, що єдина мета чоловічого оргазму полягає у відтворенні. Але з жіночим оргазмом все вже не так очевидно.

Деякі дослідники висловлюють дуже суперечливі припущення, що оргазм може бути біологічної свахи для жінок і допомагає їй у виборі оптимального партнера. Адже з «правильним» партнером, стверджують вчені, жінці легше досягти оргазму.

Інша теорія стверджує, що скорочення матки під час оргазму насправді втягують (всмоктують) сперматозоїди у матку, тому оргазм допомагає відтворенню. Але ж жінка може завагітніти і не відчуваючи оргазму.

І є вже зовсім крайні судження. Наприклад, що жіночий оргазм - це всього лише атавізм, пережиток еволюційного розвитку. Такий самий, як, наприклад, соски у чоловіків, у яких немає жодної фізіологічної необхідності.

Чи це так, питання залишається відкритим. Але в будь-якому випадку, поки вчені мужі ведуть спекотні суперечки і ламають списи в наукових диспутах, досягнення оргазму залишається одним з найбільш затребуваних способів проведення часу для мільйонів чоловіків і жінок на всіх континентах.

Жіночий оргазм

Жіночий оргазм

Найсильніші чуттєві відчуття жінки, незрівнянні з іншими почуттями, прийнято називати жіночим оргазмом. У тому випадку, якщо чоловік вміє доставити коханій кілька досить яскравих оргазмів, він може сміливо вважати себе прикладом для успадкування і заздрощів у колі інших представників чоловічої статі, що іменують себе сильною половиною людства.

Чи знаєте Ви, читачу, що жінка може відчувати оргазми кількох видів?

Не йдеться про поділ їх в залежності від сили або періодичності. У деяких дівчат оргазм є лише слабким серпанком задоволення, натяком на її дрімаючу сексуальність. У досвідчених і пристрасних жінок оргазми являють собою якесь подібність яскравого і бурхливого вибуху.

Оргазм може відбуватися як одноразово, так і складатися з цілого ланцюжка найпотужніших оргазмів протягом короткого проміжку часу.

Крім оргазму при вагінальному сексі, багато жінок зриваються у вир своїх почуттів від поцілунків шиї, грудей або інших частин тіла, що мають ерогенні зони.

Дівчата з підвищеним сексуальним темпераментом здатні відчувати сильне збудження і приємні відчуття, що наповнюють все тіло, тільки від однієї думки про улюбленого партнера.

Адже усі жінки абсолютно різні! Приклади того, як поставити жінку на межу повного сексуального запаморочення, можна довго до нескінченності!

У цій статті ми поведемо про поділ жіночого оргазмів залежно від фізіологічних принципів.

Оргазм - як багато в цьому слові...


Жіночий оргазм
 

Більшість чоловіків вважає, що жінкам притаманний оргазм, який вони за простотою душевної вважають єдиною метою, для досягнення якої жінка займається сексом.

Смішно і водночас сумно чути «ексклюзивні» про позиції щодо доставлення «маси неземних задоволень» від подібних горе-коханців!

Звичайно, оргазм цікавить будь-яку жінку, і далеко не в останню чергу. Однак не він є першопричиною, яка спонукає дівчину до сексу з новим партнером на рівні свідомості.

На рівень логічного сприйняття та розуміння його за допомогою розуму оргазм виходить після закінчення статевого акту.

Якщо уважний до бажань дівчини і дбайливий коханець приніс неземне задоволення, то його досить важко змінити на скромнішого у постільних справах чоловіка.

Сильний, яскравий оргазм дає можливість зняти стрес, отримати задоволення та розслаблення.

Вплив оргазму на здоров'я жінки


Жіночий оргазм
 

У 1921 психолог Льюїс Терман почав масштабне дослідження, що розтяглося на 20 років. Він вивчав сімейне життя 1500 пар. Встановлено, що жінки, які відчували оргазм, жили довше, ніж ті, хто не мав оргазмів.

Як оргазм впливає на здоров'я жінки, розповідає професор лікар-гінеколог Марина Жиленко:

У жінок, які тривалий час не мають регулярних статевих відносин, починається безліч неприємних процесів, званих жіночими захворюваннями.

Порушення без подальшого задоволення суттєво підриває здоров'я коханої нами слабкої статі. І жодні моральні підвалини чи існуючі комплекси не можуть стати від них ліками.

Причина криється на рівні фізіології жінок. У тих жінок, які регулярно відчувають сильні та яскраві оргазми, подібних проблем не може виникнути апріорі.

Навпаки, вони спостерігається як прекрасне самопочуття, а й чудовий зовнішній вигляд. Такі жінки світяться щастям як зсередини, і ззовні.

Можна припускати, що вони здатні відчувати всі чотири види оргазмів. А зараз про головне — що це за таємні відомості про оргазм у вашої партнерки?

Вагінальний оргазм

Цей вид оргазму здатна відчувати більшість жінок при занятті вагінальним сексом. Він не потребує спеціального додаткового вкладення чоловічої ласки в процесі вчинення статевого акту. І саме він має на увазі більшість чоловіків, що вимовляють слово оргазм.

Величина та тривалість такого задоволення безпосередньо залежать від розміру статевого члена та темпу його руху.

Навіть у разі невеликого розміру члена, але при дуже частих фрикціях із введенням та виведенням члена практично повністю, жінка напевно отримає найпотужніший оргазм, який може тривати до кількох хвилин поспіль!

Кліторальний оргазм

Кліторальний оргазм

Такий вид оргазму досягається під впливом на клітор за допомогою рук, язика, губ чи члена.

Так, Ви не дочули, статевий член також може викликати яскравий кліторальний оргазм!

Метод перший: погладжування головки члена про клітор, без подальшого введення протягом декількох хвилин поспіль. Вам або вашій партнерці досить ніжно взяти в руку член і почати масажувати їм клітор та статеві губи.

Метод другий: у процесі статевого акту. В окремих позах член здатний впливати на нервові закінчення, в достатку наявні на кліторі, викликаючи цим неповторні відчуття.

У кожної дівчини набір таких поз індивідуальний. Фантазуйте, експериментуйте!

Під час сильного збудження клітор має властивість розбухати. Часом він може збільшитись навіть у кілька разів! Це ще не свідчить про оргазм, але говорить про непереборне бажання кинутися на вас і вдатися до найдавнішої з людських втіх.

Матковий оргазм

Досягається у випадках, коли статевий член досягає матки. Цей результат залежить від довжини статевого члена чоловіка. Матка при цьому систематично скорочується та здригається.

Цей ефект може продовжуватися навіть через кілька хвилин після настання маткового оргазму і у разі відсутності в піхву самого члена.

Оргазм при тиску на точку G

Такий ефект досягається за допомогою впливу голівки члена на вказану точку. Найзручніша поза для цього – жінка знаходиться знизу, під її поперек покладена невелика подушка.

Точка «G» аналогічно з клітором трохи набухає і трохи збільшується в розмірах при тиску на неї. При настанні такого виду оргазми спостерігається жіноча еякуляція з виділенням невеликої кількості специфічної рідини із піхви.


Схожі матеріали:

👁 6782
Категорія: Інтим
Теги: жінка, оргазм

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

Як зробити, щоб орхідея цвіла цілий рік:...

/_pu/67/48207598.jpg

Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg

Чому відсутній оргазм?

/_pu/67/45697930.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg