Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Довести дівчину до оргазму – легко

Мало просто знайти ерогенну точку. Ще її треба правильно стимулювати

Правильна стимуляція ерогенної точки принесе незабутні відчуття вашій партнерці

Відомо, що довести дівчину до оргазму трохи складніше за чоловіка. Проте, якщо знати деякі хитрощі та місця, можна цей процес спростити.

Ще донедавна було прийнято вважати, що для того, щоб довести дівчину до оргазму, необхідно знати розташування двох точок - це точка G і клітора. Однак це не так. Дослідники з Туреччини знайшли ще чотири точки, правильна стимуляція яких дозволить довести дівчину до оргазму. Але не для всіх дівчат ці точки є ерогенними. Щоб зрозуміти, чи є точка ерогенною, необхідно перевіряти це досвідченим шляхом, аналізувати стан вашої партнерки, цікавитись її відчуттями. Розглянемо ці нові чотири точки докладніше.


Довести дівчину до оргазму – легко
 

Точка "А"

Перша точка - це точка "A". Під даними досліджень дана точка зустрічається лише у 12% дівчат. Щоб знайти цю точку, необхідно рухатися по передній поверхні піхви до самої шийки матки. Після цього потрібно імітувати пальцем рух двірників на лобовому склі. Якщо відчувається ущільнення, це точка «G». Щоб знайти точку «A», потрібно просунутися трохи далі від точки «G».

Мало просто знайти ерогенну точку. Ще її треба правильно стимулювати. Правильна стимуляція ерогенної точки принесе незабутні відчуття вашій партнерці.

Перед тим, як стимулювати точку А, потрібно приділити велику кількість часу прелюдії. Простимулювали, а тепер подушечкою середнього пальця потрібно натиснути на точку А і плавно рухатися по стінці піхви до виходу. Якщо природа не обдарувала довгими пальцями, можна використовувати різні пристосування.

Точка «О»

Ще менший відсоток дівчат має цю точку - близько 7-8%. Щоб знайти точку «О», потрібно брати орієнтир від точки «G. Знайшли точку «G», перевернули палець на 90 градусів і шукаємо пальцем губчасту поверхню на задній стінці піхви. Це і є точка "О".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення

Є один цікавий прийом із цією точкою. Її можна простимулювати разом із точкою «G». Для цього потрібно взяти долоні правої та лівої руки, скласти їх разом таким чином, щоб подушечки пальців дивилися у протилежні боки. Після чого потрібно засунути в такому положенні обидва пальці в піхву, що дозволить одночасно простимулювати передню і задню стінку піхви. Поява оргазму довго чекати не змусить.

Також можна стимулювати точку «О» окремо. Щоб досягти оргазму за допомогою точки "О", необхідно швидко натискати на цю точку.
 

Довести дівчину до оргазму – легко

Шийка матки

Якщо природа не образила довжиною статевого члена, то при глибокому проникненні можна дістати до шийки матки. Чи знайдена ця точка допоможе зрозуміти почуття невеликої твердості головкою члена під час проникнення. Стимуляція шийки матки особливо приємна в період овуляції приблизно 15-й день після останньої менструації. Стимулювати її необхідно рухами навколо цієї області.

М'язи тазового дна

Близько 13% дівчат використовують ці м'язи для отримання оргазму. Точково простимулювати цю область звичайно не вийде, але скорочення цих м'язів дозволить дівчині швидше досягти оргазму. Дівчата, у яких м'язи тазової області розвинені сильніше, найчастіше відчувають оргазм. Так що це дуже хороша нагода запропонувати своїй партнерці зайнятися спортом. М'язи тазового дна можна натренувати дуже цікавим способом, який називається "спосіб Кегеля". Потрібно взяти набір спеціальних кульок, змастити та вкласти у піхву своїй партнерці. Далі потрібно спостерігати, чи зможе вона зусиллям м'язів утримати кульку. Цей спосіб допомагає зміцнити м'язи тазового дна, а також стимулювати точку «G».


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 440 | Теги: точка «G», М'язи тазового дна, Вправи Кегеля, Жінка, оргазм

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Одна пігулка допоможе розсаді та будь-як...

/_pu/63/90913216.jpg

Жодних стимуляторів зростання: лише одна...

/_pu/63/56447397.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Як поливати огірки, щоб вони не виросли ...

/_pu/62/15015514.jpg

Як і чим поливати огірки, щоб вони не гі...

/_pu/63/30145600.jpg

Які трави посадити під яблунею, щоб відл...

/_pu/63/68755156.jpg

Що буде, якщо поруч із полуницею посадит...

/_pu/62/21581516.jpg

Про що не здогадуються безтурботні госпо...

/_pu/64/48174810.jpg

Як досягти маткового оргазму і отримати ...

/_pu/64/96207446.jpg

5 ознак поганої грядки для моркви: корис...

/_pu/64/53152356.jpg

Що розкидати навесні по грядках, щоб поз...

/_pu/63/50727792.jpg

Як приймати гарячу ванну, щоб не нашкоди...

/_pu/62/35483606.jpg