Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Інтим
У категорії матеріалів: 236
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « назад 1 2 3 4 ... 23 24 вперед »


Як навчити його робити кунілінгусВи з ним спробували і вийшло не дуже. Або знайшли мільйони відмовок, щоби навіть не намагатися, і ти з цим змирилася. Але більшість жінок незаслужено позбавлені одного з найвишуканіших видів насолод, які їм можуть доставити чоловіки.

На відміну від мінету кунілінгус часто залишається на задвірках любовних втіх. Через забобони (обох партнерів) чи невміння? Давай розберемося, чому так відбувається і як навчити чоловіка робити куні.

   
   Інтим | 👁1000   🗨 (0)

жіноча мастурбаціяМастурбація дозволяє жінці дізнатися більше про своє тіло і в той же час надає їй високий рівень сексуальної свободи.

Вона дає можливість отримати сексуальне задоволення, не покладаючись на партнера, і зняти сексуальну напругу, коли того вимагає організм. Наша стаття розповість вам про те, навіщо це робити, як правильно мастурбувати, а також які секс-девайси варто придбати, заглянувши в секс шоп .

   
   Інтим | 👁1457   🗨 (0)

жіночий оргазмОргазми є важливою частиною сексуального досвіду і підвищують сексуальне задоволення. На жаль, все ще існує безліч міфів і упереджень, які ускладнюють розуміння жіночої сексуальності, а отже й жіночого оргазму.

Ця стаття розроблена, щоб допомогти вам зрозуміти свій оргазм і відчути себе більш безпечними та впевненими у своїй сексуальності.

   
   Інтим | 👁854   🗨 (0)

Секс після пологівСекс після пологів схожий на другий перший раз для багатьох пар – часто супроводжується сумішшю невпевненості та хвилювання. Коли знову можна займатися сексом?

Чи це нормально, якщо ви не відчуваєте цього спочатку, і якщо ви відчуваєте, чи є щось для розгляду?

   
   Інтим | 👁574   🗨 (0)

10 порад як отримати вагінальний оргазмДля того, щоб зрозуміти, як отримати вагінальний оргазм під час сексу, потрібно знати, що таке оргазм і чим відрізняється кліторальний від вагінального (маточного). Давайте розбиратися в природі та механізмі виникнення жіночого оргазму, у тому, які точки слід задіяти, які пози приймати. Дівчата, які зазнали такого екстазу, ніколи не забудуть його міць і силу. Якщо ви навчитеся доводити кохану до вагінального оргазму в ліжку, станете для неї найкращим партнером у її житті.

   
   Інтим | 👁1551   🗨 (0)

Що відбувається з жінкою під час оргазмуМи вже багато разів говорили про примхливу субстанцію – жіночий оргазм. Вона існує, про неї пишуть цілі трактати, але 70% жінок її імітують, замість того, щоб щиро ловити ендорфіни в обіймах збуджених самців. І ті щасливиці, хто вміє кінчати тим чи іншим способом, діляться своїми відчуттями від досягнення піку задоволення. Які ж вони, ці непізнані радості найвищої насолоди?

   
   Інтим | 👁7453   🗨 (0)

Дорослі ігри для задоволенняТі, хто ще схиляється до думки, що у сексі все має бути природно, рано чи пізно усвідомлює, що у сексі важливі не лише способи, а й результат. Останнім, звичайно, є оргазм. Для того, щоб його досягти хороші практично всі засоби, а найкращими, згідно статистики та опитувань, виявилися іграшки для сексу. Вони будуть доречними для тих, хто отримує оргазм на самоті і для тих, хто намагається досягти гармонії в інтимних відносинах з партнером.

   
   Інтим | 👁7285   🗨 (0)

оргазмОргазм — це природні хтиві відчуття, і відчувати його може будь-яка здорова жінка. Але багато жінок, на відміну чоловіків, відчувати оргазм починають не відразу.

Це з жіночими особливостями: необхідно набути сексуальний досвід, краще пізнати своє тіло, звільнитися від внутрішніх затискачів і ментальних заборон. А на все це потрібен час.

   
   Інтим | 👁747   🗨 (0)

Чим корисні заняття сексом?Одним із головних людських інстинктів є сексуальне бажання. Про те, що заняття сексом несуть користь для здоров'я і приносять задоволення, чули всі. Інтерес до нього присутній не тільки у простих обивателів, але й розбурхує уми вчених.

Що ж відбувається з людиною під час занять сексом? Чим вони корисні?

   
   Інтим | 👁1045   🗨 (0)

Чому не всі жінки відчувають оргазм?Представницям прекрасної статі, на відміну від чоловіків, здатність відчувати найвищу сексуальну насолоду не дана природою. Жіночий оргазм є якістю, набутою людством у ході еволюції.

Чому не всі жінки отримують від інтимної близькості з коханим задоволення? Чи можна виправити ситуацію? Відповідь ці питання дають сексопатологи.

   
   Інтим | 👁706   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg