Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація жінок

Сексуальні дисфункції - це проблеми, через які жінки можуть мати труднощі з досягненням оргазму або що оргазм, який вони відчувають, є менш інтенсивним, ніж бажано


жіночий оргазм

Оргазми є важливою частиною сексуального досвіду і підвищують сексуальне задоволення. На жаль, все ще існує безліч міфів і упереджень, які ускладнюють розуміння жіночої сексуальності, а отже й жіночого оргазму. Ця стаття розроблена, щоб допомогти вам зрозуміти свій оргазм і відчути себе більш безпечними та впевненими у своїй сексуальності.

У фільмах пари падають один на одного і за кілька секунд обоє досягають пристрасної кульмінації. Насправді - як ми майже всі знаємо - це виглядає дещо інакше.

Що таке оргазм?

Науці досі не ясно, чому взагалі існує жіночий оргазм. Також не дуже корисно, що особливо жіночий оргазм досі не досліджений. Існує безліч тез і припущень, але немає чітких наукових доказів. Це також тому, що оргазм є дуже суб’єктивним досвідом, який може відчуватися та переживатися по-різному від людини до людини.

На тверезому рівні оргазм спочатку є фізичною реакцією на сексуальну стимуляцію. Це характеризується скороченнями в статевих органах та інших частинах тіла. Хоча теорія свідчить, що чоловіки відчувають оргазм для еякуляції, у жінок мета оргазму полягає в тому, щоб запустити вагінальні скорочення для транспортування сперми до яйцеклітини.

Проте, окрім усіх наукових теорій, оргазм — це набагато більше. «Маленька смерть» (la petite mort) — відомий французький синонім оргазму. Мається на увазі короткочасна втрата контролю. Оргазми описуються як відчуття полегшення, сп'яніння та вибух емоцій. Зазвичай вони досягаються у жінок шляхом стимуляції клітора, який розташований на кінчику статевих губ.

Але це не єдине місце. Оргазм також можна досягти шляхом стимуляції інших областей, таких як вагіна або G-точка. Оргазми можуть бути різними за інтенсивністю та відрізнятися від людини до людини. Оргазм є частиною сексуального досвіду і бере участь у задоволенні сексуального життя, хоча аж ніяк не єдиним фактором.

Як дістатися до кульмінації?

Так, існує розрив між оргазмом, тому що у жінок менше кульмінацій, ніж у чоловіків. Залежно від опитування чи дослідження, лише від 32 до 65 відсотків усіх жінок досягають оргазму. Кожна четверта жінка може ще не відчувати оргазму або відчувати труднощі з його досягненням. Проте набагато більше жінок могли насолодитися кульмінацією. У цьому переконані дослідники.

Але спочатку сухі факти: оргазми викликаються сексуальною стимуляцією. Ця стимуляція може виникати від різних дій, таких як статевий акт, мастурбація, оральне задоволення або використання секс-іграшок. Хоча стимуляція клітора в основному відповідає за досягнення кульмінації у жінок, існують також інші ерогенні зони, такі як піхва, точка G, соски або анус. Деяким також вдається досягти кульмінації виключно силою своєї думки.

Важливо, щоб усі учасники відчували себе комфортно, розслаблено та чітко повідомляли про свої потреби своєму партнеру, щоб отримати задоволення та отримати задоволення від сексуального досвіду. Як це часто буває, коли справа доходить до сексу, голова - наш найкращий друг або наш найбільший ворог. Якщо ви психічно заблоковані стресом, сімейними проблемами, роботою і т.д., то і в сексуальному житті час від часу буде ускладнюватися.

Які бувають види оргазму?

У чоловіків оргазм і еякуляція — це два окремих процеси. Однак зазвичай вони з'являються разом. Стан збудження у жінок, навпаки, набагато складніший.

Етапи жіночого оргазму

Наука розрізняє чотири фази під час сексу:
 • у фазі збудження зростає бажання більше;
 • під час фази плато підвищується артеріальний тиск, дихання та серцебиття;
 • розряд, нарешті, слідує на вершині оргазму.
Однак може наступити і стан стійкого збудження, при якому фаза плато триває дуже довго. На наступній фазі відновлення тіло повертається до початкового стану.

9 видів жіночого оргазму

Два найбільш відомі - це «кліторальний оргазм» і «вагінальний оргазм». Але існують і інші види жіночого оргазму:
 • Кліторальний оргазм: найпоширеніший оргазм у жінок, який досягається стимуляцією клітора.

 • Вагінальний оргазм: оргазм, викликаний стимуляцією піхви, точки G або точки А. Точка G розташована на передній стінці піхви, і її можна стимулювати тиском або тертям. Точка А знаходиться всередині піхви, біля точки G, безпосередньо перед шийкою матки. Його стимулює глибоке проникнення.

 • Оргазм сосків: оргазм при стимуляції сосків.

 • Анальний оргазм: оргазм при стимуляції заднього проходу.

 • Оргазм через стимуляцію точки U: Ця точка розташована навколо входу уретри, між клітором і піхвою.

 • Когазм: оргазм, досягнутий під час фізичних навантажень, таких як спорт або йога.

 • Оргазм через фантазію: оргазм, викликаний сексуальними фантазіями без фактичної фізичної стимуляції. Також можна відчути справжній оргазм під час сну, якщо сон дуже збудливий.

 • Змішаний оргазм: суміш вагінального та кліторального оргазму. Такий оргазм вважається особливо інтенсивним.

 • Цервікальний оргазм: оргазм, викликаний надзвичайно глибоким проникненням і стимуляцією матки під час сексу. Однак глибоке проникнення може бути незручним і підходить не кожній жінці.
Важливо розуміти, що не всі жінки можуть і будуть відчувати всі види оргазму. Кожна жінка має свої переваги та потреби, коли мова йде про її оргазми. На цю тему немає «краще» чи «гірше». І так, є жінки, які мають множинні оргазми, тобто кілька оргазмів поспіль. Однак це не є правилом і ні в якому разі не повинно розглядатися як міра всього.

жіночий оргазм

Як часто і чому жінки симулюють оргазм?

Вірте чи ні (це правда – у нас є дані), згідно з опитуванням Orgasm Survey 2020, проведеним виробником секс-іграшок LELO, 67% респондентів симулювали оргазм. З них 27% кажуть, що «майже ніколи» не симулювали це, 26% «іноді». Однак імітація оргазму шкодить будь-яким тривалим стосункам. Тому що це заохочує іншу людину продовжувати, як зазвичай. Однак якщо він або вона щось змінить, це може покращити та збагатити досвід для обох.

Є три основні причини, чому ми симулюємо оргазм:
 • ми хочемо, щоб наш партнер почувався успішним;
 • ми хочемо покінчити з цим, тому що ми втомилися або нам нудно;
 • ми не хочемо, щоб наш партнер почувався погано, тому що він чи вона нам подобаються.
Отже, знову ж таки, причина, чому ми симулюємо оргазми, полягає у відсутності спілкування.

Аморелі дійшов подібних висновків у своєму звіті про секс за 2023 рік, в якому зазначено, що 66% жінок і 34% чоловіків симулюють оргазм. А також заявив тут, що не хотів образити іншу людину чи зіпсувати настрій.

Як я можу покращити або посилити свій оргазм?

Є кілька способів, як жінки можуть покращити або посилити свій оргазм. Важливо, щоб не було тиску і щоб задоволення було пріоритетом.

Сам по собі вагінальний секс часто не призводить до клімаксу у жінок. Прелюдія з інтенсивними поцілунками, оральним сексом або секс-іграшками, такими як вібратори чи фалоімітатори, набагато приємніша та «успішніша». Так само мастурбація не повинна бути табу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке оргазм і навіщо він потрібен: чим відрізняється чоловічий від жіночого

Існують також спеціальні техніки, які можна використовувати під час статевого акту або мастурбації, щоб відчути або посилити оргазм. До них відносяться, наприклад, «Техніка коітального вирівнювання» (CAT) або техніка «Edging». Чим краще жінка досліджує своє тіло та власну сексуальність і знає свої сексуальні потреби, тим легше їй буде отримати свої гроші.

Міфи та упередження про оргазм

жіночий оргазм

Навколо оргазму, особливо жіночого, все ще існує багато обурливих міфів і упереджень.

Поширена помилкова думка полягає в тому, що жінки є «нормальними», лише якщо вони відчувають оргазм під час статевого акту. Звичайно, це не правильно. Оргазми у жінок можуть бути дуже різними і не кожна жінка відчуває оргазм під час статевого акту. Інше упередження полягає в тому, що всі жінки мають однаковий оргазм або що існує лише один тип оргазму. Це теж неправильно. Кожна жінка має різні переваги, потреби та свій власний темп.

У будь-якому випадку, це неправильно

Знайте, що жінка робить щось не так під час сексу, якщо вона взагалі не відчуває оргазму. Якщо жінка не відчуває оргазму під час сексу, але відчуває під час мастурбації, то їй обов'язково потрібно поговорити з партнером. Спілкування надзвичайно важливе для того, щоб дізнатися, які бажання та потреби обох партнерів.

Сором, невиражені потреби, невпевненість або власний тиск на виконання означають, що під час сексу чи навіть оргазму немає задоволення. Любовна гра повинна приносити радість обом. Нею слід насолоджуватися в неформальній та невимушеній манері.

Проблеми з оргазмом через сексуальну дисфункцію

Сексуальні дисфункції - це проблеми, через які жінки можуть мати труднощі з досягненням оргазму або що оргазм, який вони відчувають, є менш інтенсивним, ніж бажано. Якщо постраждала особа не може досягти клімаксу протягом більше шести місяців, це називається психосексуальним розладом. Також фахівці говорять про аноргазмії.

Ці проблеми переважно психологічного характеру. Але іноді є фізичні причини. До найпоширеніших сексуальних розладів у жінок відносяться труднощі з оргазмом, дискомфортні відчуття і навіть біль під час проникнення або під час статевого акту. Зрозуміло, що це призводить до відсутності інтересу до сексу.

Такі сексуальні розлади завдають великих страждань і, в гіршому випадку, можуть призвести до депресії. Існує кілька способів лікування статевої дисфункції. Наприклад, тренування тазового дна, поведінкова терапія, використання секс-іграшок або, в деяких випадках, ліків. Важливо, щоб жінки, які відчувають труднощі з оргазмом або сексом, звернулися до лікаря або сексолога, якому вони довіряють. Таким чином можна визначити відповідні методи лікування. Немає нічого соромного в тому, щоб звернутися за допомогою і підняти цю тему.


Схожі матеріали:

👁 707
Категорія: Інтим
Теги: жіночий оргазм, оргазмВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg