Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Що таке інтимне омолодження?

Після народження дитини багато мам не думають про те, наскільки небезпечним є підняття тяжкості в перший місяць, коли м'язи тазу ще не повернулися у свій звичайний стан


Інтимне омолодження

Інтимне омолодження є комплексом процедур, спрямованих на відновлення втраченого сексуального бажання і поліпшення загального стану організму.

Не завжди проблеми сексуального характеру в жінок пов'язані з психікою. Дуже часто спад статевого потягу відбувається через зміни статевих органів, які рано чи пізно відбуваються у всіх жінок.

Подібні зміни виникають:
 • після вагінальних пологів;
 • вікових факторів;
 • будь-яких хірургічних втручань у цій галузі.
Після народження дитини багато мам не думають про те, наскільки небезпечним є підняття тяжкості в перший місяць, коли м'язи тазу ще не повернулися у свій звичайний стан, що може спровокувати дисплазію сполучних тканин.

Цей стан провокує розвиток багатьох інших захворювань, починаючи з варикозного розширення вен і до проблем урологічного характеру. Але звинувачувати в цьому молодих мам не можна, адже неможливо відмовитися від того, щоб ганьбити малюка на руках або не пересунути коляску з одного місця на інше.

Крім того, з віком через дефіцит естрогенів та інших факторів шкірні покриви стають в'ялими, тонус м'язів піхви послаблюється, шкіра стає надмірно пігментованою. Також при проблемах в інтимній зоні спостерігається нетримання сечі під час статевого акту. Все це призводить до того, що жінка намагається уникати близькості, стає замкненою та невпевненою у собі.

Всі ці проблеми можна вирішити, якщо провести омолодження інтимних частин тіла. Зазвичай, корекція відбувається з використанням лазера або ін'єкцій. Перший метод отримав назву лазерної наноперфорації, а другий – інтимної контурної пластики. Іноді лікування полягає у комплексному використанні всіх цих підходів. Розглянемо докладніше у чому особливості цих методик, і який ефект можна отримати після кожної процедури.

Наноперфорація

Коли заходить мова про лазер, багато хто починає переживати, що кожен сеанс такого інтимного омолодження буде пов'язаний з неприємними больовими відчуттями. Але сучасні лазерні установки, що використовуються в салонах краси та клініках естетичної медицини, не завдають ніякого дискомфорту.

Тому після процедури немає жодного реабілітаційного періоду, і жінка зможе повернутися до нормального життя одразу після візиту до косметолога. Звичайно ж, не можна говорити про те, що жодних слідів від лазера не лишається. Зазвичай, у місці проведення наноперфорації спостерігається легке почервоніння, яке проходить протягом доби.

Інтимне лазерне омолодження допомагає вирішити цілу низку проблем:
 • Поліпшити вигляд зовнішніх статевих органів, а також відновити їх фізіологічний стан;
 • Підвищити інтенсивність відчуттів при сексуальних контактах;
 • Усунути пігментацію;
 • Прибрати післяпологові рубці;
 • Зняти відчуття сухості та печіння у піхву, підвищити еластичність цього органу, прибрати атрофію;
 • Ліквідувати нетримання;
 • Прибрати больові відчуття, що виникають при інтимній близькості;
 • Додати чутливість ерогенним зонам.
Ефект від процедури є накопичувальним, тому протягом 2 тижнів після сеансу ви відчуватимете, як ваші статеві органи та загальний стан змінюються на краще. Для отримання стійкого результату може знадобитися в середньому від 2 до 5 сеансів. Тут все залежить від стану статевих органів та завдань, які треба вирішити за допомогою лазерної корекції.

Інтимна контурна пластика

Інтимне омолодження

Ця процедура полягає у проведенні ін'єкцій гіалуронової кислоти інтимних зон. Ця речовина має потужну омолоджуючу дію і досить широко застосовується в естетичній медицині. Гіалуронова кислота протягом усього життя виробляється в організмі людини. Вона необхідна утримання рідини в усіх шкірних покривах. Але з віком вироблення цієї речовини скорочується, що призводить до появи в'ялості, поява сухості та інших змін.

Ін'єкції гіалуронової кислоти інтенсивно зволожують шкіру, прискорюють процеси регенерації та оновлення шкірних покривів, що призводить до ефекту омолодження.

Таким чином, інтимна контурна пластика дозволяє:
 • Підвищити зволоженість тканин, у тому числі і в період менопаузи;
 • Відновити обсяг великих та малих статевих губ;
 • Зробити точку G більш чутливою за рахунок збільшення її обсягу;
 • Провести корекцію вікових змін інтимної зони.
Слід додати, що збільшення обсягу точки G сприяє більш яскравому оргазму, досягненню сексуального задоволення за рахунок збільшення або аугментації самої зони точки G, а також підвищення її чутливості. Крім того, ця процедура призводить до підвищення лібідо.

Для ін'єкцій гіалуронової кислоти застосовується місцеве знеболювання за допомогою гелю або крему з анестезуючими властивостями. Тому сама процедура відбувається практично безболісно. Гіалуронова кислота є природним елементом для організму людини. Тому такі ін'єкції не спричиняють алергічних реакцій. Поступово введена гіалуронова кислота розчиняється в організмі, тому інтимну контурну пластику треба проводити приблизно 1 раз на рік. Час відновлення становить приблизно 2-3 дні.

Контурна пластика за своєю ефективністю перевершує можливості естетичної хірургії. Адже для заповнення обсягів тканин або органів оперативним способом необхідні імплантати, а для інтимних зон таких матеріалів, що вживлюються, просто не існує. До того ж, процес відновлення після інвазивного втручання займає досить тривалий період і пов'язаний із постійним спостереженням у хірурга, зняттям швів, тривалим обмеженням сексуального життя.

Перелічені процедури спрямовані на запуск омолоджувальних процесів, синтез нового колагену, що підвищує еластичність тканин, і відновлення клітин шкіри. За допомогою цих методик проблеми та незручні ситуації у повсякденному та інтимному житті зникають.

Інтимне омолодження повертає всю палітру фарб у сексуальне життя жінки, а іноді уможливлює те, що раніше було недоступно.


Схожі матеріали:

👁 561
Категорія: Інтим
Теги: Інтимне омолодженняВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

З чим їсти авокадо, щоб було корисно та ...

/_pu/70/59704047.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg