Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


18.06.2024

Нагадуємо клієнтам пробації про відповідальність за адміністративні правопорушення


Серед найпоширеніших адміністративними правопорушень, які скоюють жителі Гребінківської громади, - розпивання алкогольних напоїв


пробація Гребінківщини

Цього тижня з ініціативи пробаціонерів з клієнтами пробації Гребінківщини провів профілактичну бесіду старший дільничний офіцер місцевого відділення поліції Дмитро Шумейко.

Правоохоронець роз’яснив особливості адміністративної відповідальності, зазначивши, що за вчинення адміністративних правопорушень можуть застосовуватись попередження, штраф, позбавлення спеціального права, наданого даному громадянинові (наприклад, права керування транспортними засобами), громадські роботи, виправні роботи та інші адміністративні стягнення.

За словами дільничного офіцера, серед найпоширеніших адміністративними правопорушень, які скоюють жителі Гребінківської громади, - розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях, поява у громадських місцях у нетверезому вигляді, придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, порушення правил дорожнього руху.

Особливу увагу правоохоронець акцентував на вчиненні домашнього насильства, доступно пояснивши суть цього правопорушення та закцентувавши увагу на відповідальності за скоєння подібного.

У свою чергу, провідний інспектор служби пробації Ольга Ласа нагадала, що в разі систематичного скоєння адмінправопорушень засудженими, звільненими з випробуванням, орган пробації скеровує до суду подання про скасування звільнення. Тож підобліковим доведеться відбувати покарання у виді позбавлення або обмеження волі.

Бесіда проведена з метою профілактики вчинення підобліковими правопорушень, підвищення їхньої юридичної обізнаності та формування відповідальності за свої вчинки і поведінку.

Лубенський РС №1 філії Центру пробації в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 195
Категорія: Актуально
Теги: Гребінківщина, правоохоронець, пробація
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ