Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Пацанські розмови » Дивна поведінка дівчини перед сексом (Дивна поведінка дівчини перед сексом)
Дивна поведінка дівчини перед сексом
Leonardo
Дата: Вівторок, 29.09.2015, 12:51 | Сообщение # 1


Группа: Гости





Всім привіт. Отже, діло було так, познайомився з дівчиною, успішно провів з нею 2 побачення, і між нами була взаємна симпатія, на 2 побаченні запропонував прийти до мене в гості, вона погодилась. Посиділи на кухні ,попили чаю,мило поспілкувались, потім я завів її в кімнату і почав її прожимати на секс, але щоб я не робив, якби я її не зажимав, якіб пестливі слова не шаптав на вушко, вона ніяк не реагувала, повна байдужість і холоднокровність!!! Вона вела себе так, немовби взагалі ніщо не відбувається. Я знав, що їй подобаюсь і був впевнений, що у нас буде секс. Но таку реакцію, я вперше бачу. Я, навіть, не знав як реагувати і несвідомо почав тупити. Це для мене нестандартна ситуація. І в мене ось таке питання, що взагалі означає така поведінка? І ,як себе вести ,коли подібне відбувається? Чи було в когось таке?
 
Cat
Дата: Вівторок, 29.09.2015, 13:31 | Сообщение # 2


Группа: Жители
Сообщений: 5
Статус: Offline
Як кажуть старі водії -  не вмієш заводить, не дьоргай за шворку:))
 
ТоЛьКо ТвОя
Дата: Вівторок, 29.09.2015, 22:53 | Сообщение # 3


Группа: Гости





ти питав у неї прямо? може вона ще цнотлива, чи не хоче поспішати, чи дуже релігійна, чи просто трусики несимпатичні одягнула того разу...
 
Stepa
Дата: Середа, 30.09.2015, 17:26 | Сообщение # 4


Группа: Гости





А может быть, или не побрилась, или трусики не те, или тараканы в голове
"я ему дам - что он обо мне подумает" - да куча всего! Тут главное не
спешить - спешка хороша только при ловле блох.
 
Cat
Дата: Четвер, 01.10.2015, 00:04 | Сообщение # 5


Группа: Жители
Сообщений: 5
Статус: Offline
Може, в дівчини були критичні дні.
 
Никитос
Дата: Неділя, 04.10.2015, 21:42 | Сообщение # 6


Группа: Гости





по-старше и по-опытней бери девушку. чтоб сама на тебя бросилась  yes

у меня недавно тоже похожее было. разговорил я ее. оказалась девственница и секса вообще боится и не хочет.

как я не пытался ее соблазнить (А Я ВРОДЕ КАК УМЕЮ) не проходит - все дает делать, но вот как до процесса доходит, не может.

я так понял, времени и натхнення побольше надо, ну если есть интерес и время. если нет - надо менять. Как в фильме: "Будем искать..." smile
 
Гость
Дата: П`ятниця, 09.10.2015, 11:43 | Сообщение # 7


Группа: Гости





Кроме всех выдвинутых теорий, добавлю еще одну - она не готова еще отдаваться после пары свиданий. Лет вам сколько? У вас разная скорость сближения, тебе хочется после второй свиданки присунуть, а она хочет секса со своим парнем, хочет отношений. Цели разные.
 
Шварц
Дата: Понеділок, 12.10.2015, 22:06 | Сообщение # 8


Группа: Гости





Если разная скорость, то не надо "заезжать" в гости, а пытаться ее уровнять "на трассе"  lol icecream
 
Ніггер
Дата: Вівторок, 13.10.2015, 07:54 | Сообщение # 9


Группа: Гости





Не поспішай переживать. Де твоє, ніде не дінеться. Встигнеш ще наполоскати пісюна, життя довге і дівки не жадні, повір бувалому гулякі cool
 
Leonardo
Дата: Субота, 14.11.2015, 18:22 | Сообщение # 10


Группа: Гости





не цнотлива точно, інше також малоймовірно. Симпатія -по її поведінці бачив високий рівень зацікавленості в мені, постійна позитивна реакція на мене,(Це до прожима)) прожим самий звичайний, пробував цілувати, обжимати, але я не міг піти далі по причині її такої рідкістно дивної реакції!

Я так зрозумів,що більшість незрозуміли ,яка саме реакція була. Чесно кажучи вербально пояснити це важко,але я спробую.

ПРобую засосати, вона дуже повільно відводить губи, я її цілую, але її губи нерухомі.

Кладу руки на талію, груди, попу - аналогічно, дуже повільно відсувається, дивиться кудись в бік розмитим поглядом і мовчить.
Коротше, вона стала , немов, памятник Це, мабуть, найбільш детальне пояснення її поведінки, яке я можу сформулювати.

Тобто, не було ніяких стандартних відмазок, перевірок на конгруентність і наполегливість, а також фраз в стилі:"Я не така"

І після цього я подумав:"Що ж теперь робити?"

На побаченнях вела себе абсолютно розслаблено і грайливо, тому мене здивувало те, як вона вела себе в мене вдома, причому вона була повністю конгруента. Я би відчув фальш. Людину , немов підмінили і це доволі дивно.
 
Гость
Дата: Четвер, 26.11.2015, 07:52 | Сообщение # 11


Группа: Гости





Може щось у тобі трохи не подобається їй , - запах , наприклад ?!
 
valet
Дата: Вівторок, 08.12.2015, 15:54 | Сообщение # 12


Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Думаю діло в ній, можливо настрою нема,це ж дівчата в них може бути така причина що навіть і не подумав би що це може вплинути. Наприклад рік тому кіт вмер чи ще щось подібне

Не красота вызывает любовь, а любовь заставляет нас видеть красоту.
 
Skan
Дата: П`ятниця, 07.04.2017, 11:54 | Сообщение # 13


Группа: Гости





У знайомого була схожа історія, правда не зовсім, там дівчині абсолютно пофіг було, що робив хлопець. Рука в трусиках, на грудях - продовжує спілкуватися неначе нічого не відбувається. Реально, це дивує. Але я б йшов до кінця, пам'ятник пам'ятником, а коли справа дійде до сексу свою холоднокровність складно зберігати. Але це усе в теорії, особисто мені такі кадри не попадалися.
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Пацанські розмови » Дивна поведінка дівчини перед сексом (Дивна поведінка дівчини перед сексом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: