Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


27.06.2024

Вступна кампанія до військових навчальних закладів


Досвід повномасштабного вторгнення вплинув на програму підготовки


Вступна кампанія до військових навчальних закладів

В офіційному медіацентрі Полтавщини заступник начальника Полтавського обласного ТЦК та СП – начальник сектору комплектування, полковник Владислав Литовченко розповів про умови вступу до вищих військових навчальних закладів.

«Для тих, хто хоче пов’язати своє життя з кар’єрою військового та отримати офіцерське звання, пропонується перелік військових закладів. У них можна отримати військову спеціальність та додатково цивільну. Навчання проводять за найвищими державними стандартами. Здобування ступеня бакалавр триває 4 роки, магістра – 1,5 роки. Випускники військових коледжів сержантського та старшинського складу отримують фахову передвищу освіту «молодший бакалавр», – зауважив Владислав Литовченко.

Досвід повномасштабного вторгнення вплинув на програму підготовки. У вишах розпочинається навчання за новими спеціальностями: кіберзахист, кіберрозвідка, міжнародне співробітництво, соціальна робота в ЗСУ.

За напрямами вищі військові заклади також різні. На Львівщині навчають піхотинців, танкістів, артилеристів; у Харківському НУПС імені Івана Кожедуба – бойових пілотів; військова академія в Одесі готує офіцерів десантників, розвідників, спецпризначенців; у Києві навчають офіцерів-зв’язківців, міжнародників, перекладачів, медиків. У Полтаві працює військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, який випускає сержантів-зв’язківців.

Владислав Литовченко зазначив, що нині на рівні з юнаками до військових закладів вступають і дівчата. Серед молоді Полтавщини популярність мають Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Львівська Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Приймання заяв, оформлення та надсилання документів від ТЦК та СП триватиме до 1 липня.

Опрацювання документів у приймальних комісіях усіх закладів – до 10 липня.

 


Схожі матеріали:
👁 165
Категорія: Зверніть увагу!
Теги: Випускники військових коледжів, міжнародне співробітництво, соціальна робота в ЗСУ, кіберрозвідка, навчання, кіберзахист
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ