[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Наші діти » Навіщо усиновлювати дитину? (Основне, про що треба пам’ятати майбутнім батькам)
Навіщо усиновлювати дитину?
Eva
Дата: Вівторок, 29.09.2015, 13:36 | Сообщение # 1


Группа: Гости

Таке просте і водночас надзвичайно складне запитання. Як правило, відповіді є різними: «Ми не можемо народити дитину», «Ми не могли не усиновити дитину, яка втратила батьків і залишилася сама» (як правило, таку дитину батьки вже знають), тощо. Відповідей на це запитання може бути безліч.
Основне, про що треба пам’ятати майбутнім батькам, — не варто усиновлювати дитину лише для того, щоб вирішити проблеми дорослих. Зверніть увагу на сам термін «усиновлення» або «удочеріння», в ньому найперше це дитина — син або донька, а не дорослий.
Ви будете щасливими батьками, як тільки усвідомите основне своє прагнення — ДОПОМОГТИ ДИТИНІ, наповнити своє життя турботами малої дитини, її проблемами.
Не встигли ще потенційні усиновителі стати на цей шлях, а їм вже задають запитання: чому саме вони зацікавлені в усиновленні? Дехто вважає, що для родини, яка не може мати дитину, усиновлення є чудовою можливістю, яка знаходить розуміння в інших. Люди часто співчувають неспроможності пари зачати дитину природнім шляхом.
А ось родини, в яких вже є діти, тим більше якщо вони дорослі, часто наражаються на критику, коли вирішують збільшити свою сім’ю шляхом усиновлення.
Будьте готові до того, що Вас можуть не зрозуміти навіть найближчі Вам люди. Ви змушені будете вислухати безліч негативних «пророцтв», бо значна частина суспільства поділяє негативний стереотип про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Але більш за все непорозумінь виникає, коли родина бажає усиновити дитину з розумовими або фізичними вадами. Часто люди ставлять під сумнів щирість намірів таких батьків і не розуміють, по-перше, чому взагалі вони хочуть усиновити, а, по-друге, чому вони бажають усиновити саме таку дитину.
 
AmourTier
Татьяна
Дата: Понеділок, 25.07.2016, 12:57 | Сообщение # 2


Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Оффлайн
Це дуже складне питання
 
yanook
яна Чернякова
Дата: Понеділок, 26.09.2016, 10:12 | Сообщение # 3


Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Оффлайн
Але про це потрібно задуматися кожному.
 
Voloshka
Дата: Понеділок, 26.09.2016, 20:46 | Сообщение # 4


Группа: Гости

Я колись раз була у дитячому будинку, де працювала сестра. Важко навіть описати це відчуття... вони такі ж діти - щирі, милі, гарненькі, безпосередні і чудові! Але доля з самого народження приготувала для них випробування. Вони такі ж самі дітки, як і ті, що мають батьків.
Я коли зайшла в групу, усі дітки, що там грались, кинулись до мене з вигуками "Мама! Мама!" і з такою неймовірною надією заглядали у вічі. Кожна малеча відчайдушно сподівалась, що це мама прийшла її забрати. 
Милі, хороші, гарнюні дітки.. їхня надія тане з кожним днем...

Я би усиновила дитину лише в тому разі, якщо не матиму своїх.
І ще щиро захоплююсь родинами, що беруть у сім"ю декілька прийомних діток, створюючи дит.будинок сімейного типу (хоча сама би наврядчи наважилась) - це вже набагато кращі умови і зовсім інша атмосфера (ви собі не уявляєте, в яких умовах живуть ці дітки у дит.будинках... вони навіть ніколи не плачуть, бо знають, що їх ніхто не пожаліє).
 
musintlya
Дата: Середа, 27.05.2020, 07:30 | Сообщение # 5


Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Оффлайн
иногда людям нужен ребёнок. Точнее женщине он нужен
Женщина без ребёнка страдает
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Наші діти » Навіщо усиновлювати дитину? (Основне, про що треба пам’ятати майбутнім батькам)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020