Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Життя Гребінки » Поради Гребінчанам (vasyaru)
Поради Гребінчанам
Поради Гребінчанам
Дата: Середа, 09.01.2013, 10:00 | Сообщение # 1


Группа: Гости





Ремонт: мобільних, комп'ютерів, нетбуків. ноутбуків, цифрових фотокамер, м. Гребінка, базарна площа, павільйон 43, Толумный Виктор Станиславович.

Цей з дозволу сказать ремонтер телефонів, взяв в мене робочий телефон змінити лише кнопку включення, потім він мені місяць морочив голову, зламав його віддавши (телефон взагалі перестав працювати, хоча до цього не працювала лише сама кнопка включенняя повернув йому його, а потім прийшлось забирати в нього телефон, майже з міліцією.

Моя вам порада ніколи не звертися до нього з своїми зламаними телефонами: буде ще гірше... І розкажіть всім, щоб не попадали і ви на такого "майстра".
 
Гость
Дата: Середа, 24.07.2013, 15:27 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Есть в Гребенке такой Писанко Вова который живет возле танка,торгует скутерами,запчастями к машинам.Обманывает людей,подсовывая им всякое дерьмо,а берет как за новое.Все запчасти с разборок,а когда продаст то потом денег не вернет.Обещает что заменит,а в итоге люди остаются со своими проблемами.Так и ремонтирует,сделает через пару дней ламается потому что ставит все старое,а берет деньги как за новое. Мой вам совет,хотите что то купить новое или сделать свой транспорт лучше его обходить стороной.Я не послушал людей и лохонулся.
 
Гость
Дата: Вівторок, 30.08.2016, 21:03 | Сообщение # 3


Группа: Гости





Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка де в Гребінці можна відремонтувати пральну машину автомат "Indezit"
 
Yuliya6097
Юля Королевич
Дата: Четвер, 01.09.2016, 19:21 | Сообщение # 4


Группа: Vip-жители
Сообщений: 18
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка де в Гребінці можна відремонтувати пральну машину автомат "Indezit
Я свою ремонтувала у Влада Криворучко. Зробив і досі працює.
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Життя Гребінки » Поради Гребінчанам (vasyaru)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: