вологість:

тиск:

вітер:


 
/_bl/64/84481815.jpg

Приточно-вытяжная вентиляция принцип работы


Гребінка у Facebook 
22.10.2010

Про охорону водних ресурсів

Про охорону водних ресурсів

Прокуратурою Гребінківського району постійно, на належному рівні проводяться перевірки додержання вимог законодавства в сфері охорони водних ресурсів на підприємствах, установах, організаціях підвідомчого району. Перед початком перевірки з цих питань всебічно вивчалися законодавчі акти, які регулюють питання охорони водних ресурсів, методичні рекомендації, інформація Полтавського регіонального управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції в Полтавській області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області.

Одержана інформація всебічно аналізувалася, після чого визначалися об'єктй перевірок. Для раціонального та ефективного проведення перевірки попередньо складається план її проведення.

Значним фактором, що сприяє забрудненню питної води, залишається відсутність зон санітарної охорони джерел водопостачання. Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи влади та місцевого самоврядування покладено обов'язок щодо здійснення контролю за якістю питної води, забезпечення нею населення у необхідній кількості, охорона поверхневих і підземних вод від забруднення. Незважаючи на те, що до повноважень місцевих рад у галузі земельних відносин належить здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, в тому числі земель водного фонду, додержання земельного та екологічного законодавства, сільські ради району, фактично самоусунулись від виконання цих обов'язків.

Зокрема, ст.ст. 58-61 Земельного кодексу України та Закону України „Про землеустрій" визначений порядок встановлення прибережних захисних смуг та водоохоронних зон, а саме: вздовж річокз метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності у межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги, які є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності. Підставою проведення землеустрою є рішення органів влади і місцевого самоврядування. При цьому, вони здійснюють його організацію і планування на місцевому рівні та є замовниками документації із землеустрою.

Стан організації роботи щодо винесення в натуру та влаштування прибережних захисних смуг вздовж річок та навколо водойм є незадовільним. Так, наприклад: перевіркою в Діяльності Короваївської, Кулажинської, Рудківської, Тарасівської сільських рад встановлено, що питання стосовно виділення земельних ділянок під прибережні захисні смуги та водоохоронні зони з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, які протікають по територіях вищезазначених сільських рад, не вирішувались.

Крім цього, рішення про проведення, планування та організацію землеустрою на місцевому рівні не приймались, спеціалізовані служби по догляду заводними об'єктами, прибережними захисними смугами не створені, заходи щодо охорони земель водного фонду від ерозії, підтоплення, забруднення відходами не розроблені, русла водойм захаращені сміттям, кошти на вказані заходи не виділялись. На усунення порушень законодавства в сфері охорони водних ресурсів до сільських рад Гребінківського району за вказаними фактами внесені подання.

За результатами проведених перевірок додержання вимог законодавства в сфері охорони водних ресурсів в діяльності підприємств, установ, організацій району прокуратурою Гребінківського району внесено 4 подання, за результатами розгляду яких 4 посадових особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

А. В. МАНДРО-АПРОДОВ,
 помічник прокурора Гребінківського району.


      Схожі публікації:

 

Архів новин: 2010 » Жовтень » 22     
      Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1049 | Коментарів: 0
      


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


ОСТАННІ КОМЕНТАРІПолтавський рибоохоронний патруль здійснює рейди місцевими ринками no
Тим часом, 1 тона риби успішно реалізована приватному переробнику...

Барсучий жир вылечит раны, ожоги, порезы и другие поражения кожи no
Очень интересная статья, раньше немного слышала о таком продукте ...

Буцький каньйон: Чим знаменита місцевість
Букський каньон - одне з найкрасивіших місць, де довелось побуват...


 
 


ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

/_sf/13/99348846.jpg

/_sf/13/24443002.jpg
Grebenka.com
Гребінківщина святкує Різдво: протоієрей Василь Ціко відслужив літургію в Свято-Георгіївському храмі
Для православних Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом

/_sf/13/61707542.jpg
Гребінківська ДМШ
Творчі звітні концерти у Гребінківській ДМШ
У Гребінківській ДМШ відбулися творчі звітні концерти класів викладачів сольного співу, бандури, гітари, скрипки, фортепіано

/_sf/13/43288768.jpg
Гребінківська міська рада
Боротьба за перемогу на відкритому турнірі з настільного тенісу
Підсумки відкритого турніру з настільного тенісу


Літературний конкурс читців творів Евгена ГребінкиЛітературний конкурс читців творів Евгена Гребінки

-
Категорія: Афиша Гребінки
Додано: 17.01.2020

Грунт (чернозём)Грунт (чернозём)

+38 (095) 404-45-15
Категорія: Дім і сад
Додано: 11.01.2020

Курсы сварщик токарь электрик плотник слесарь бетонщик малярКурсы сварщик токарь электрик плотник слесарь бетонщик маляр

(099) 782-09-44
Категорія: Освіта/спорт
Додано: 10.01.2020

Продаем нефтепродуктыПродаем нефтепродукты

(063) 555-96-53
Категорія: Сировина, матеріали
Додано: 05.01.2020

 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно