Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

06.12.2013

Гребінківська РДА: цікаве дозвілля збагачує духовно

У рамках культурно-масового заходу було організовано екскурсію до Лубенського краєзнавчого музею

Гребінківська РДА: цікаве дозвілля збагачує духовно

Соціальний захист громадян залишається одним із найбільш пріоритетних напрямків роботи у державній політиці. Інтеграція інвалідів у суспільство є провідною тенденцією сьогодення, що базується на повному визнанні рівності їх цивільних прав.

Відтак поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики Глави держави. Урядом України розроблено комплекс заходів, спрямованих на формування дієвої системи соціального захисту та покращення матеріального становища цієї категорії громадян.

Згідно обласного плану заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів 5 грудня 2013 року відбувся спільний захід Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Гребінківського районного будинку культури.

У рамках культурно-масового заходу було організовано екскурсію до Лубенського краєзнавчого музею та картинної галереї для 25 осіб із обмеженими фізичними можливостями.

Лубенський краєзнавчий музей є одним з найперших краєзнавчих і загалом музеїв на Полтавщині. Його фонди  налічують близько 30 тисяч експонатів. Досвідченими екскурсоводами цього закладу було проведено детальне ознайомлення групи із історією і сьогоденням Лубенщини. Краєзнавча експозиція складається з трьох відділів: природи, давньої історії та сучасної історії. У відділі природи розповідається про геологічне минуле, рельєф, кліматичні умови, водні ресурси, ґрунти, рослинний і тваринний світ, пам’ятки природи лубенського краю. Значна увага приділяється розповіді про науково-дослідну станцію лікарських рослин у селі Березоточа.

Лубенський краєзнавчий музей має художній відділ-галерею образотворчого мистецтва, яку відкрито ще у 1970 році. В її просторих залах постійно експонуються виставки з фондів музею –  твори відомих українських майстрів М.Глущенка, С.Шишка, Т.Яблонської, М.Максименка, М.Дерегуса, А.Куща, І.Кавалерідзе, В.Роїк, зокрема і лубенських митців – М.Холодовського, І.Буніна, В.Семенюти, Г.Карповича, М.Тарана, Л.Початко, О.Таран, Ю.Державицького, В.Лапушкіна, О.Литвинова та ін. На одній із таких виставок і побували і ми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У цьому році із Гребінківщини на строкову службу призвано 20 юнаків, за контрактом - 5 осіб

 Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі й абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Тому хочеться нагадати громаді, що уважне, милосердне ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями, до людей похилого віку, дітей – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства.

Схожі матеріали:
👁 997
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Ґрунт, Лубенський краєзнавчий музей, Гребінківська РДА
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ