вологість:

тиск:

вітер:
 
/_bl/67/11130013.jpg

Критерии надежности двери: как выбрать товар?
Пирог "Замарашка" с черникой no
Кто нибудь пробовал этот пирог с замороженой черникой?

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
Долгое время пользовалась газовой духовкой, так, как думала, что ...


Как лучше выбрать новый велосипед Comanche no
Сейчас многие ищут б/у велосипеды подешевле, хотят сэкономить. Но...

Гребінка у Facebook 
01.04.2019

На водоймах Полтавщини розпочалась весняно-літня заборона на вилов риби

Що заборонено робити на водних об’єктах області під час нересту?
На водоймах Полтавщини розпочалась весняно-літня заборона на вилов рибиЗ 1 квітня на водних об’єктах Полтавської області заборонено добувати водні біоресурси. Це пов’язано із сезонним нерестом риб та линькою раків. Про обмеження в рибальстві та штрафи за порушення розповіли в Полтавському рибпатрулі.

У Полтавській області щорічно встановлюють весняно-літню заборону на промисловий вилов риби.Також суттєво обмежують право громадян на любительське і спортивне рибальство на водних об’єктах.Причина такої заборони - сезонний нерест риб, виношування ікри та перша линька раків

Що заборонено робити на водних об’єктах області під час нересту?

У період нересту риби заборонено проводити будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, сейсмологічні роботи, видобувати гравій та піщано-ракушкову суміші, прокладати кабелі, трубопроводи та інші комунікації.
 
- Також забороняється проводити будь-які роботи на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах в межах підконтрольної нашому патрулю території, — пояснив головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства Полтавського рибпатруля Юрій Ярцев.


З 1 квітня заборонено добувати водні біоресурси
 

У місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів. Виняток — установлені судові ходи, транзитні проходи, виконання робіт зі встановлення бакенів та випадки надзвичайної потреби. Дозволено пересуватись суднам спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Яким способом і на яких територіях можна рибалити, не порушуючи законодавства?

Під час весняно-літньої заборони дозволений тільки любительський лов риби. На Кам’янському, Кременчуцькому водосховищах і малих річках можна рибалити однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега. Такий дозвіл діє в межах населених пунктів, окрім нерестовищ.


З 1 квітня заборонено добувати водні біоресурси
 

Забороняється лов водних біоресурсів:
 
• із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї,промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм;
• у підвідних, магістральних і в шлюзових каналах тощо;
• у верхніх б’єфах гребель на відстані ближче ніж за 500 метрів, поблизу мостів, які охороняються, в межах режимних зон охорони;
• лов раків у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування;
• лов водних біоресурсів, занесених до Червоної книги України.

Про покарання за порушення «тиші» та Правил рибальства

Згідно зіст.85 ч.3 КУпАП, за вчинення порушень правил рибальства передбачена відповідальність від попередження до накладення штрафу. На громадян — від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 – 170 грн) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 – 510 грн).


З 1 квітня заборонено добувати водні біоресурси


За грубе порушення правил рибальства також передбачена відповідальність. До таких порушень належить:рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену Правилами рибальства добову норму вилову.Згідно зі ст.85 ч.4 КУпАП,такі порушення тягнуть за собою накладення штрафів. На громадян — від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 680 грн) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних ресурсів.І на посадових осіб — від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 – 850 грн) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавщина долучається до XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Відповідно до ч.1 ст.249 вже Кримінального кодексу України за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3400 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.


З 1 квітня заборонено добувати водні біоресурси
 

За ті самі діяння згідно з ч.2 ст. 249 КК України, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 до 6800 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років, чи позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Про співпрацю у сфері охорони водних біоресурсів Полтавщини

На період нерестової кампанії-2019 Полтавський рибпатруль залучає 35 осіб інспекторського складу та 60 громадських інспекторів. Також організована співпраця з громадськими організаціями: ГО «Пульс Країни», ГО «Відродження», ГО «Національна екологічна безпека», ГО «Народна самооборона», ГО «Риба Полтавщина». Матеріально-технічне забезпечення: 12 автомобілів, 15 плавзасобів.

З 1 квітня заборонено добувати водні біоресурси
 

Також патруль розширює співпрацю з іншими природоохоронними та силовими відомствами. Наразі підписано плани спільних заходів із Національною поліцією, в рамках якого передбачено обмін оперативною інформацією щодо ситуації на водоймах та координація спільних заходів.
 
 - У найбільш відповідальний для водних біоресурсів період року — нерест, спільні рибоохоронні заходи допоможуть не тільки зберегти, а й примножити рибні запаси. Спільними зусиллями ми зможемо покращити ситуацію та зменшити кількість випадків браконьєрства, — прокоментуваланачальниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.


Полтавський рибоохоронний патруль

 


 

Архів новин: 2019 » Квітень » 1     
      Категорія: Полтавщина | Переглядів: 374 | Коментарів: 0
      Все про: водні об’єкти, рибпатруль, лов риби, водні біоресурси, нерест


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

 
 /_sf/13/63020665.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (16.03.2020 - 22.03 2020 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
Неділя, 22 березня Святе Таїнство Маслособорування

/_sf/13/46684215.jpg
Оксана Вельбой
Відкриття книжкової виставки в бібліотеці з нагоди ювілею Ю.І. Андруховича
13 березня відзначає свій ювілей (60 років) український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Віце-президент Асоціації українських письменників Юрій Ігорович Андрухович

/_sf/13/93233574.jpg
Оксана Вельбой
Діти читакють Кобзаря - 2020
Діти читакють Кобзаря - 2020

/_sf/13/34563307.jpg
Оксана Вельбой
Виставка в бібліотеці до дня народення Т.Г. Шевченка
Тарас Григорович Шевченко - одна з найвидатніших постатей нашого народу


Кульові крани як запірний пристрій на трубопроводах високого тискуКульові крани як запірний пристрій на трубопроводах високого тиску

+38 (095) 417-30-68, +38 (098) 014-53-55
Категорія: Будівельні матеріали і устаткування
Додано: 25.03.2020

Продаж будинкуПродаж будинку

(096) 483-75-70
Категорія: Продаж квартир, будинків
Додано: 25.03.2020

Потрібні працівники без досвіду (жінки, віддалено)Потрібні працівники без досвіду (жінки, віддалено)

+38 (093) 189-59-60
Категорія: Інші сфери зайнятості
Додано: 21.03.2020

Программа суррогатного материнстваПрограмма суррогатного материнства

38 (095) 423-16-69
Категорія: Медичні послуги
Додано: 19.03.2020

 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно