Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   


Освіта
04.01.2021
Навчання через гру: заклади освіти Гребінківської ОТГ отримали набори LEGO 6 цеглинок для першокласників

Ці набори призначені для того, щоб діти розвивали дрібну моторику, уяву, знайомилися зі світом LEGO

Навчання через гру: заклади освіти Гребінківської ОТГ отримали набори LEGO 6 цеглинок для першокласниківВ цьому навчальному році, як і два роки поспіль, першокласники закладів освіти Гребінківської міської ради отримали безкоштовні набори LEGO Play Box та LEGO «Шість цеглинок», які напередодні було доставлено з м. Полтави за сприянням Гребінківської міської ради.

Завдяки Концепції НУШ та впровадженню LEGO наші учні стають активними учасниками процесу, які мають змогу висловлювати власну думку.

Ці набори призначені для того, щоб діти розвивали дрібну моторику, уяву, знайомилися зі світом LEGO. У формі гри діти зможуть удосконалювати свої уміння та навички, а вчителі в свою чергу зможуть навчати дітей у цікавіший спосіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затверджений новий стандарт професії вчителя

Гра — це не лише розвага. Для сучасних дітей XXI сторіччя — це ефективний метод навчання, здатний заохотити до пізнання світу та сформувати ключові компетентності, що допоможуть у подальшому легко і швидко адаптуватися до змін у майбутньому.
 

набори LEGO Play Box та LEGO «Шість цеглинок»


Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 3706
Теги: Гребінка, 6 цеглинок, набори LEGO, Навчання, Гра, першокласникиВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ