Поради та рекомендації як отримати ідеальне фото на пляжі

Зверніть увагу, який режим виміру ви використовуєте. Для початку встановіть підсвічування матричного виміру (іконка в настройках з усіма вибраними пунктами). Камера, яка працює в цьому режимі, порівнює інформацію про інтенсивність світла в різних

Подбайте про правильну експозиції

У сонячний день камера, встановлена  в автоматичний режим, може мати тенденцію недоекспонувати фотографії. Експонометр вибирає досить усереднені параметри і зазвичай дає хороші результати за умови, що ми фотографуємо настільки ж середній пейзаж, тобто небо, траву, дерева і людину. Однак пісок відображає набагато більше світла, ніж класичний пейзаж. Камера вловлює цей світ і встановлює середнє значення експозиції, щоб вийшла злегка затемнена фотографія, а правильні пози для фото на пляжі завершують результат.

як отримати ідеальне фото на пляжі
 

В цьому випадку ви можете спробувати змінити настройки вручну. У камер є різні можливості, але загальна ідея полягає в тому, щоб збільшити значення експозиції (EV), наприклад, на +1, а може і більше - це залежить від ландшафту.

Також зверніть увагу, який режим виміру ви використовуєте. Для початку встановіть підсвічування матричного виміру (іконка в настройках з усіма вибраними пунктами). Камера, яка працює в цьому режимі, порівнює інформацію про інтенсивність світла в різних частинах кадру і, завдяки складним алгоритмам, розраховує відповідну величину експозиції. Зазвичай камери добре вимірюють світло в цьому режимі, але є винятки.

Основні рекомендації ля позування на пляжі

Багато фотографів найчастіше фотографують себе на пляжі. На тлі піску і моря можна влаштувати сцену з сімейного відпочинку, весілля або інтимної екскурсії. До того ж пляжі красиві. Однак при зйомці на пляжі відбувається багато помилок.

Прочитайте наведені нижче поради, щоб уникнути їх і дізнатися, як зробити дійсно унікальне фото.

Ви помітили, що всі фотографії на пляжі виглядають однаково? Зазвичай це фотографії, зроблені на заході або позують з членами сім'ї і тінями на обличчях. Так що уникайте цих найпоширеніших помилок при фотографуванні на пляжі.

як отримати ідеальне фото на пляжі
 
,
Перш за все уважно огляньте. Подивіться вниз і вгору. Можливо, є дивовижні та унікальні деталі, які можна відобразити на фото. Ви можете годинами фотографувати дрібні предмети на пляжі, ви можете відобразити черепашки, крабів або невеликі пляжні іграшки. Фотографія вашої дитини перед замком з піску напевно буде милою.

Правило третє. Основна помилка при фотографуванні пляжу - горизонт прямо в центрі фотографії. Хоча він виглядає більш симетричним, він порушує правило третин. Так що дотримуйтеся цього правила - лінія горизонту повинна складати 1/3 висоти фотографії зверху чи знизу, вирішувати вам.  


Схожі матеріали:

Категорія: Фотографія
Переглядів: 124 | Теги: Експозиція, світло, фото на пляжі, пляж, ідеальне фото на пляжі

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Как правильно стирать ковер

/_pu/57/54228217.jpg

Права, обов’язки та гарантії для медични...

/_pu/59/72670895.jpg

Фьюжн в домашних дизайн интерьерах

/_pu/60/52603803.jpg

Виниловые полы: преимущества? особенност...

/_pu/56/08715433.jpg

Чоловіча епіляція

/_pu/57/82044041.jpg

Яблучний оцет може бути корисний при вис...

/_pu/57/58740946.jpg

Підвищений холестерин: що потрібно зміни...

/_pu/58/00486508.jpg

Ось чому слід приймати душ ввечері, а не...

/_pu/60/50002408.jpg

Медики розповіли, як сни можуть сигналит...

/_pu/59/69903203.jpg

Чоловік альфа-самець

/_pu/58/16556248.jpg

Выбор подходящей карповой оснастки

/_pu/57/67935498.jpg

Когда стоит заменить электрическую систе...

/_pu/59/98106407.jpg