23.10.2020
«ДОВІРА» не дозволить фальсифікувати волевиявлення жителів Полтавщини: заява партії
«ДОВІРА» не дозволить фальсифікувати волевиявлення жителів Полтавщини!

Вже у неділю, 25 жовтня, пройдуть вибори до місцевих рад. В останні тижні виборча кампанія дуже активізувалась. Особливо в царині чорного піару і недобросовісної конкуренції між політичними силами. Крім того, що «ДОВІРУ» атакують чорними піар-технологіями, в останні дні перед виборами неодноразово надходить інформація, що деякі політичні сили активно готуються фальсифікувати результати цих виборів.


«ДОВІРА» не дозволить фальсифікувати волевиявлення жителів Полтавщини!
 
 
«Це недивно. У попередні роки на Полтавщині вже приходили до влади ті, хто підкуповував членів виборчих комісій, або й і відверто залякував їх. І нині тим, хто звик бути при владі, не хочеться вірити у свою поразку, змарнувати останній шанс потрапити до місцевих рад. Хоча фактично вони його вже втратили», – зазначається в заяві політичної партії на офіційній сторінці «Довіра Полтавщини».

Як показують соціологічні дослідження в Полтавській області, під час нинішньої передвиборчої кампанії партія «ДОВІРА» поступово, але неухильно піднімалася вгору в рейтингу електоральних симпатій. І на сьогодні вона впевнено посідає перше місце в ньому з 18% підтримки виборців.
 
«Окремим політичним силам це не до вподоби, вони нервують, бісяться й гарячково готуються підтасувати результати виборів під себе. Проте не цього разу! Партія «ДОВІРА» не дозволить фальсифікувати волевиявлення жителів Полтавщини!» – підкреслюють у партії.

Уже на сьогодні на дільниці в день виборів, щоб захистити справжні результати голосування громадян, готові вийти 1380 спостерігачів від «ДОВІРИ». Вони працюватимуть по всій області – у кожному районі, громаді, населеному пункті, на кожній дільниці. Запобігатимуть фальсифікаціям і члени комісій, які трудитимуться на виборах від «ДОВІРИ». Люди з досвідом роботи у ДВК і ТВК, обізнані з нюансами сучасного виборчого законодавства, готові активно відстоювати волевиявлення жителів Полтавщини, вони протистоятимуть будь-яким спробам змінити результати голосування на користь певних політичних сил.
 
«У вас нічого не вийде!» – саме так ми говоримо сьогодні тим, хто готується вдатися до фальсифікацій в обласному тервиборчкомі та на виборчих дільницях Полтави, Кременчука, Пирятина, Хорола, Лубен, Оржиці, Горішніх Плавнів, Карлівки, Машівки, Мачухів, Нових Санжар, Чутового, Щербанівської, Новоселівської, Великорублівської та інших громад. Не варто й пробувати. Звичні для окремих політичних сил, але незаконні методи «завоювання прихильності» виборців цього разу не спрацюють – не дозволимо!» – зазначають в «ДОВІРІ».

На захист результатів голосування ставатимуть не тільки члени комісій, спостерігачі, а й великий штат досвідчених юристів. Оперативно реагуватимуть на повідомлення про порушення у день виборів і представники ЗМІ.

«ДОВІРА» не дозволить фальсифікувати волевиявлення жителів Полтавщини!
 
 
«Тому ми звертаємося до всіх членів виборчкомів: якщо вас залякують чи пробують підкупити певні партії чи кандидати, не бійтеся й не піддавайтеся! За порушення законодавства доведеться відповідати. І ця відповідальність посилена. Наприклад, перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права, діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, члена виборчкому або офіційного спостерігача під час виконання повноважень чи здійснення прав, поєднані з обманом, примушуванням або насильством, знищенням чи пошкодженням майна або погрозою вдатися до цього, карається ув’язненням на строк до 5 років», – попереджається в заяві.

Строк же ув’язнення за підробку або незаконне виготовлення виборчої документації, її використання чи зберігання, внесення до виборчої документації недостовірних відомостей, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчкому, скриньки з бюлетенями, списку виборців або протоколу про підрахунок голосів, підсумки голосування в межах округу, результати виборів передбачає покарання до 7 років.
 
«Зробіть висновки, не піддавайтесь на провокації і хай переможе сильніший!» – резюмується в заяві партії «ДОВІРА».

Прес-служба політичної партії «Довіра»


Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 289
Теги: Довіра, Полтавщина, Вибори | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

 
Як правильно викликати "швидку": По...

/_bl/79/74375561.jpg

5 способов определить, кто звонит в...

/_bl/79/94135450.jpg

Особенности сухого и влажного корма...

/_bl/79/53639005.jpg

Винтовой компрессор: принцип работы...

/_bl/79/82077214.jpg

История. Полный курс подготовки к О...

/_bl/79/25195527.jpg

Все в одном месте: программа Discor...

/_bl/79/03234388.jpg

Розфарбуй світ у помаранчевий колір...

/_bl/78/37347397.jpg

Майже 85% абітурієнтів з Полтавшини...

/_bl/78/81052084.jpg

Современное протезирование зубов

/_bl/78/12849247.jpg

Тканевые ролеты на окна и их особен...

/_bl/78/17140266.jpg

Влаштуватися на роботу в службу так...

/_bl/78/07981986.jpg

Учитель року - 2021

/_bl/78/83699248.jpg
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020