Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


22.02.2024

Який вибрати магістральний фільтр для води та фільтр від заліза


Продуктивність фільтра підбирається під конкретний об’єкт


фільтр для води

Вода, яка надходить через трубопровід централізованого водопостачання, проходить попереднє очищення. Попри це, її якість не завжди відповідає встановленим стандартам. Основні недоліки — висока жорсткість, запах хлору та наявність інших шкідливих речовин. Розв’язати проблему з невеликими витратами допомагає фільтр від заліза Екософт, що справляється з різними домішками. Спеціальне обладнання застосовується для вхідної води з водопроводу і свердловини.

Критерії вибору

Вибір фільтра для води залежить від багатьох параметрів, серед яких слід виділити наступні.

Продуктивність

Основні характеристики:
  1. скільки людей проживає в будинку;
  2. кількість точок забору води;
  3. який обсяг води на годину очищає система.
Ці параметри взаємопов’язані. Продуктивність фільтра підбирається під конкретний об’єкт. Бренд Ecosoft пропонує магістральний фільтр для води продуктивністю від 10 л/хв до 5 м3/год.

Принцип очищення води

Залежно від забруднень очисні системи ділять на такі види:
  1. фільтр грубого очищення — фільтрувальним елементом слугує сітка, залежно від розміру осередку система усуває великі частинки 10-50 мкм;
  2. фільтр тонкого очищення — ефективно очищає воду від дрібних механічних вкраплень, хімічних і органічних речовин, газів.
Представлені магістральні фільтри очищають воду від заліза, жорсткості, механічних домішок, хлору, сірководню, органіки. Нерозчинні елементи перебувають у воді в підвішеному стані. У кожному виді механічного фільтра використовуються різні способи очищення води.

Тип фільтра

Сьогодні вибір очищувальних приладів задовольняє будь-які потреби та бюджет. Найпоширеніші наступні моделі.

Фільтр-колба, картриджний фільтр

Найпоширеніший тип механічного фільтра. Конструкція являє собою колбу, в якій розташований змінний картридж. Монтується пристрій у водопровід на вході в будинок, також допускається установка в точці використання води. Під час вибору моделі слід враховувати склад картриджа. Обслуговування такого фільтра полягає у своєчасній заміні картриджа 2-4 рази на рік. Також є моделі зі швидкою заміною картриджів.

Промивний фільтр

Аналогічний пристрій, але замість картриджа в корпусі розташований сітчастий фільтрувальний елемент. Сітка промивається в міру забруднення. В асортименті є різні моделі з прямим і зворотним промиванням, а також автоматичні очищувальні пристрої.

Засипний фільтр

Використовують переважно для очищення води, яка подається зі свердловин. У процесі фільтрації подається вода на дрібнодисперсне завантаження, яке затримує домішки. Якщо ресурс фільтра закінчується, розпушування і промивка завантаження відбувається автоматично зворотним струмом води.

Схожі матеріали:
👁 270
Категорія: Прес-реліз
Теги: фільтр грубого очищення, фільтр для води, фільтр
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ