Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


24.04.2021

В області розпочата виплата разової грошової допомоги до 5 травня


Всього право на виплату допомоги мають 36 тис. мешканців Полтавщини


21 квітня 2021 року в область надійшли кошти з державного бюджету для забезпечення проведення виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня окремим пільговим категоріям громадян на загальну суму 56,1 млн грн.

грошова допомога
 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 08 квітня  2021 року № 325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» в поточному році визначені наступні розміри допомоги пільговим категоріям громадян:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни:
 
І група – 4 421 гривень;
ІІ група – 3 906 гривень;
ІІІ група – 3 391 гривень;

2) учасникам бойових дій – 1491 гривень;
3) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни – 966 гривень;
4) учасникам війни – 612 гривень.

Всього право на виплату допомоги мають 36 тис. мешканців області.

22 квітня 2021 року Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області для проведення виплати допомоги перераховані кошти на банківські установи та поштові відділення.

22-23 квітня 2021 року ветеранам війни, які одержують пенсії через банківські установи, буде проведена виплата шляхом зарахування коштів на їх поточні рахунки в банку.

Іншим ветеранам війни виплата допомоги буде проведена через поштові відділення АТ «Укрпошта» за місцем їх проживання  відповідно до графіку доставки.

Звертаємо увагу, що весь об’єм робіт щодо формування списків проведений на рівні Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області без звернень пільгових категорій громадян.  

В разі виникнення будь-яких питань надаємо телефон для довідок - «гаряча» телефонна лінія Департаменту: 0-800- 50-06-20.
Директор Департаменту соціального
захисту населення ОДА Л.В. Корнієнко


Схожі матеріали:
👁 592
Категорія: Соціальний захист
Теги: грошова допомога
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ