27.05.2018 На Полтавщині дворічна дитина випила засіб для прочистки труб
| ||
![]() Дитину госпіталізували до Кременчуцької дитячої міської лікарні. Вона перебуває в тяжкому стані. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині в черговий раз виявили факти незаконного зберігання наркотиків За інформацією прес-служби управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА. Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|