Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

31.01.2012

Південна залізниця обіцяє, що вантажний рух буде сконцентровано на напрямку Черкаси – Гребінка – Прилуки


Південна залізниця обіцяє, що вантажний рух буде сконцентровано на напрямку Черкаси – Гребінка – Прилуки

У результаті проведених робіт з електрифікації дільниці Полтава — Кременчук, на електротягу переведено найкоротший шлях від східних кордонів України (кордон Російської Федерації — Куп'янськ — Основа — Харків — Полтава) до Одеси. Це сприяло пожвавленню вантажопотоку у напрямку одеських чорноморських портів.

Зокрема, впродовж 2–х місяців після відкриття у листопаді 2011 року електрифікованої дільниці Полтава Північна – Кременчук, завдяки впровадженню електротяги, залізничникам вдалося прокласти в напрямі на Одеську залізницю на 11 маршрутних ниток для вантажних поїздів більше, ніж було закладено при відправленні поїздів тепловою тягою.

Суттєво збільшена дільнична швидкість (основний показник якості ведення поїзда), наразі від Полтави до Кременчука поїзди рухаються на 5 км/год швидше ніж раніше. Це також свідчить про чітку і злагоджену роботу залізничної команди: машиніста поїзда, чергового по станції на лінії і поїздного диспетчера.

За рахунок зміни виду тяги з теплової на електричну на дільниці Полтава Північна – Кременчук залізничники досягли покращення ще одного важливого показника роботи: середню вагу поїзда збільшено майже на 156 тонн. Наразі середня вага поїзда зросла до 445 тонн.

За 2 місяці Південна магістраль здала по станції Бурти на Одеську залізницю майже на 300 поїздів більш ніж за попередній період. У свою чергу і колеги з Одеської магістралі змогли відправити на Південну залізницю майже на 280 поїздів більше. Лише за одну добу – 7 січня цього року, по стику Бурти з одеського напрямку було прийнято 38 вантажних поїздів.

Довідково:

У подальшому, на напрямок Полтава-Кременчук будуть відхилені додаткові вантажні вагонопотоки: зі станції Стойленська призначенням на західні переходи України, зі станцій Основа, Куп’янськ Сортувальний, Полтава Південна призначенням на Львівську залізницю та Молдову, а також Козятинську і Жмеринську дирекції Південно-Західної залізниці. Окрім того, цим напрямком йтиме вантажопотік на станції Криворізької дирекції перевезень.

Загалом, вантажний рух у межах Південної залізниці буде сконцентровано на наступних напрямках:


- Валуйки (РФ) – Тополі – Куп’янськ – Тропа – Червоний Лиман (Донецька залізниця);

- Куп’янськ – Основа – Полтава – Кременчук – Бурти – Користівка (Одеська залізниця);

- Черкаси (Одеська залізниця) – Гребінка – Прилуки – Бахмач (Південно-Західна залізниця);

- Червоний Лиман (Донецька залізниця) – Букино – Основа – Ворожба (Південно-Західна залізниця).

«Магістраль»


Схожі матеріали:
👁 2048
Категорія: Суспільство
Теги: Куп'янськ, Прилуки, Гребінка, Черкаси, Південна залізниця, Бахмач, харків, Кременчук, полтава
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ