Здоров'я
17.03.2018
Про первинну медичну допомогу на території Пирятинської ОТГ говорили на засіданні виконкому

Є проблема з передачею районною радою самого приміщення, а відтак і ліцензування

Про первинну медичну допомогу на території Пирятинської ОТГ говорили на засіданні виконкому16 березня 2018 року відбулося засідання  виконавчого комітету міської ради. Заслухано звіти про фінансову та господарську діяльність комунальних підприємств „Готель „Пирятин“ та Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд. Затверджено плани на 2018 рік. 

Розглянуто ряд житлово-комунальних питань щодо квартирного обліку громадян, виготовлення будівельного паспорта забудови. Крім того, на виконання зауважень та рекомендацій комісії Державної служби з надзвичайних ситуацій за результатами комплексної перевірки внесено зміни до нормативно-правових актів з питань цивільного захисту.

Проте головним питанням обговорення було питання, ініційоване членом виконкому міської ради Віктором Бугайовим, щодо стану виконання повноважень у сфері первинної медичної допомоги на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Він відзначив актуальність та важливість цого питання для пирятинської громади. Необхідність включення цього питання до порядку денного для розгляду з прийняттям відповідного рішення була підтримана Валерієм Острянським, Ніною Клітко та Володимиром Гудзем.

Раїса Андрейщук, заступник міського голови, проінформувала присутніх стосовно тих заходів, які вже здійснено міською радою для вирішення питання по первинній медичній допомозі на території об’єднаної громади. Вона зазначила, що все, що залежало від міської ради виконано: прийнято рішення про створення комунального підприємства „Пирятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги“ Пирятинської міської ради, як це передбачено законодавством; затверджено Статут цього підприємства; виділено кошти на придбання комп’ютерної техніки для первинної медичної ланки та впровадження  нового програмного забезпечення і електронної черги; розпочато процедуру оформлення земельної ділянки, яка знаходиться по вул. Визволення, 5 під приміщенням поліклініки.


На засіданні виконкому Пирятинської ОТГ
 

Проте є проблема з передачею районною радою самого приміщення, а відтак і ліцензування. Згідно з вимогами чинного законодавства приміщення може бути передано відповідним рішенням сесії районної ради або, в іншому випадку, - за рішенням суду. Зрозуміло, що другий варіант значно довший у часі. Варто зазначити, що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності районної ради на приміщення поліклініки не зареєстроване. Коштів на утримання цієї галузі у районної ради не вистачає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині реформували лише 10% газет, які підлягають роздержавленню до кінця 2018 року

Ігор Шикеринець, заступник міського голови, зазначив, що на адресу районної ради виконавчим комітетом неодноразово направлялися звернення щодо виконання вимог Бюджетного кодексу України та передачі у власність Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади приміщень поліклініки та дитячої консультації, проте відповіді на них так і не надано. 5 лютого було направлено депутатський запит депутатів міської ради, на який надано формальну відповідь-відписку, яку сформульовано на підставі рекомендацій президії районної ради, замість конкретного відповідного рішення сесії щодо передачі приміщення ЦПМД.


На засіданні виконкому Пирятинської ОТГ
 

Члени виконкому одностайно акцентували увагу на тому, що час для проведення медичної реформи дуже обмежений: офіційний старт підписної кампанії по деклараціях між лікарями та пацієнтами має розпочатись з 1 квітня цього року, а з 1 липня на підставі декларацій лікарі мають почати отримувати фінансування за новою системою.
 
На засіданні виконкому Пирятинської ОТГ


Їх підтримав Олексій Рябоконь, міський голова, який зазначив, що районною радою проігноровано не тільки листи виконкому та депутатський запит, а й звернення ініціативної групи мешканців нашої громади. Державна субвенція на медичну галузь передбачена лише на півроку. Через небажання та негативну позицію районної ради міська рада втрачає час і будь-яку можливість реалізації закону щодо забезпечення первинної медичної допомоги на території об’єднаної громади.  


На засіданні виконкому Пирятинської ОТГ
 

У підсумку обговорення члени виконкому одноголосно прийняли рішення: доручити заступникам міського голови та керуючій справами виконкому міської ради підготувати звернення та направити його депутатам районної ради, обраним від міста, та до місцевої прокуратури стосовно бездіяльності та невиконання районною радою вимог законодавства щодо передачі приміщень первинної ланки медичної домоги у власність Пирятинської об’єднаної громади.

На засіданні виконкому Пирятинської ОТГ


На засіданні виконкому Пирятинської ОТГ

Пирятинська міська рада


Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 678
Теги: лікарня, пирятин, ОТГВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ

 
Пес 72-ої бригади загубився по дорозі в ...

/_nw/87/72476697.jpg

За минулу добу на Полтавщині зафіксували...

/_nw/87/88855489.jpg

Поліція Полтавщини розшукує мешканку Гре...

/_nw/87/74713751.jpg

На Полтавщині загинув 50-річний велосипе...

/_nw/87/37195151.jpg

У Гребінці освятили новозбудований храм,...

/_nw/87/60026871.jpg

Поліція Полтавщини розшукує злочинця, як...

/_nw/87/06962137.jpg

На Полтавщині під час спецоперації лікві...

/_nw/87/06154376.jpg

Весняний призов на Полтавщині виконано н...

/_nw/87/16741948.jpg

Аграрії Полтавщини завершили збирання ра...

/_nw/87/55831329.jpg

Рейдери на Полтавщині намагалися захопит...

/_nw/88/57643641.jpg

За минулу добу на Полтавщині зафіксували...

/_nw/87/54955116.jpg

Пожежа на Полтавщині: вогонь знищив 60 т...

/_nw/87/24358794.jpg


 

 


/_bl/73/27045554.jpg
З початку 2020 року до Гребінківської міської ради звернулось 189 жителів Гребінківської ОТГ.
 
 

Тайна исповеди
При Гребінківській міській раді продовжують діяти ...При Гребінківській міській раді продовжують діяти ...
Модули и бескаркасная мебель для детей и взрослых ...Модули и бескаркасная мебель для детей и взрослых ...
Деньги в долг в ГомелеДеньги в долг в Гомеле
Реабилитационный центр для страдающих алкогольной ...Реабилитационный центр для страдающих алкогольной ...
 
 
 

/_bl/73/34025347.jpg
У 2020/21 начальному році за парти сяде 135 тисяч учнів
 

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020