Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Навчання Хімія Англійська мова
Физика Математика


Англійська мова | Змішані умовні речення (Mixed Conditionals)


Англійська мова | Змішані умовні речення (Mixed Conditionals)

Крім основних чотирьох форм умовні речення в англійській мові ще мають змішані форми. Такі форми називаються Mixed Conditionals – змішані умовні речення.

Давайте розглянемо змішані речення на прикладах:

1. Підрядне речення може знаходитися в Past Perfect (тобто, мова йде про минулий час), проте головне – у Future in the Past або у Future Continuous in the Past, якщо мова в ньому йде про теперішнє або майбутнє:

If I had taken English classes in university, I could speak English. – Якби я пішов на уроки з англійської мови в університеті, то зміг би розмовляти англійською. (Проте я не пішов на уроки англійського в минулому, а тому зараз англійською не можу розмовляти)

If they joined us, our tomorrow excursion would be cheaper. – Якби вони приєдналися до нас, наша екскурсія, що запланована на завтра, вийшла б дешевшою. (Проте вони до нас не приєдналися в минулому, а тому в майбутньому екскурсія не вийде дешевшою)

2. Підрядне речення може знаходитися в Past Simple (мова йде про теперішній час), а для утворення головного використовується would have плюс Past Participle, якщо мова йде про минулий час:

 If I was rich, I wouldn’t have taken care about money during last trip. – Якби я був багатим, я б не хвилювався про гроші під час минулої подорожі. (Проте зараз я не багатий, тому я мав рахувати гроші під час минулої поїздки)

3. Підрядне речення може знаходитися в Past Continous/Past Simple (але мова в ньому йде про майбутній час), а для утворення головного в такому випадку може використовуватися would have плюс Past Participle (якщо мова йде про минуле) або Future in the Past (would+дієслово):

If he wasn’t going to met his parents he would have joined us at camp. – Якби він не їхав на зустріч зі своїми батьками, то приєднався би до нас у таборі. (Але він має зустріч з батьками, тому не приєднався до нас у таборі)

If Jack didn’t join us, we couldn’t afford this excursion. – Якби Джек до нас не приєднався, ми б не змогли дозволити собі цієї екскурсії. (Але Джек приєднається до нас, тому ми можемо дозволити собі цю екскурсію)Схожі матеріали:

👁 1467
Категорія: Англійська мова
Теги: Англійська мова, Змішані умовні речення (Mixed CondiВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Ознаки дефіциту вітаміну Е: які продукти...

/_pu/70/82487730.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Декілька помилок дачників, через які пол...

/_pu/70/57110181.jpg