Що таке STEM-освіта

Переваги впровадження STEM технологій в освіту

Ні для кого не секрет, що для того, щоб бути успішним у більшості професій, потрібна інтеграція максимальної кількості навичок. Але як підготувати до цього дітей, яких зараз учать по програмах, де зв'язок між предметами видно тільки дуже вже озброєним поглядом? Правильно! У цьому може допомогти саме STEAM.

Що включає поняття STEM-освіта?

Ця методика спочатку має на увазі змішане середовище навчання і показує учням, як науковий метод може бути застосований до повсякденного життя. STEAM - це одне з напрямів реалізації проектної і учбово-дослідницької діяльності в школі і поза нею. Замість того, щоб вивчати окремо кожну з п'яти дисциплін, STEAM інтегрує їх в єдину схему навчання. STEM представляє кращі світові розробки устаткування для розвитку дітей. Широкий асортимент продукції представлений в каталозі компанії Фактор Розвитку.

Тут ви завжди знайдете Обладнання для STEM кабінету  https://factor-r.com.ua/katalog/stem-osvita/, оригінальні, розвиваючі набори для дітей високої якості:
  • LEGO Education
  • Аксесуари для 3D принтерів і 3D ручок
  • Обладнання для кабінету робототехніки
  • Технічне обладнання для STEM кабінету
  • Цифрова лабораторія
Устаткування від СТЕМ дозволить грамотно розвинути моторику, мислення, а також пам'ять у ваших дітей. Усі іграшки яскраві і цікаві, які зможуть повністю поглинути увагу дітей і в ігровій формі дати їм необхідні навички і уміння.
 

Що таке STEM-освіта
 
 

Переваги впровадження STEM технологій в освіту

Окрім зв'язку предметів з реальним життям, цей підхід відкриває можливість для творчості учня. При такому підході проектна діяльність молодших школярів ставить ряд завдань, які необхідно вирішити. Єдино вірного рішення немає, учневі дається повна свобода творчості. За допомогою подібних завдань дитина не просто генерує цікаві ідеї, але і відразу утілює їх в життя. Таким чином вона вчиться планувати свою діяльність, виходячи з поставленого завдання і наявних ресурсів, що обов'язково згодиться їй в реальному житті.

Також одним з основних постулатів STEAM-освіти є парне навчання в невеликих групах. Так, наприклад, на заняттях з робототехніці двоє учнів працюють за одним комп'ютером і збирають один конструктор. Це зроблено зовсім не для економії учбових матеріалів. Такий підхід припускає навчання дітей співпраці, допомагаючи дітям вчитися працювати в команді, розвивати навички спілкування, праці в гурті.

Чому STEAM так затребуваний саме зараз? Проблеми з погіршенням якості освіти в області точних наук, мотивацією студентів, кількістю і якістю педагогів, є глобальними. Це проблема ринку, тому що працедавці готові добре платити фахівцям, але школярі і студенти не хочуть такі предмети вибирати в якості основних. Саме тому STEAM- освіта або НТТМ (науково-технічна творчість молоді) стає пріоритетною в країнах, де розвивають високотехнологічне виробництво.


Що таке STEM-освіта
 

Майбутнє залежить від впровадження STEM технологій

Гостру необхідність в науково-інженерних кадрах усвідомлює як держава, орієнтована на технологічний прогрес і зростання інноваційної економіки, так і IT- компанії, що випробовують "кадровий голод". Так наприклад, використання «LEGO» для Нової української школи https://factor-r.com.ua/lego-nova-ukrainska-shkola це одна з найвідоміших і поширених нині педагогічних систем, яка широко використовує моделі реального світу.

Більш широке поширення STEAM в Україні може посприяти тому, що багато хто з хлопців піде не в модні юристи-економісти, а виберуть шлях ученого, винахідника або захопляться програмуванням. Адже треба не забувати про те, що наша країна є одним з лідерів у сфері IT, і молода кров пішла б їй тільки на користь.


Схожі матеріали:

Категорія: Навчання
Переглядів: 127 | Теги: освіта, STEM-освіта, учні
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Уміння висловлюватися

/_pu/47/95296231.jpg
Корисні і шкідливі продукти харчування п...

/_pu/50/61944498.jpg
Покупка квартиры от застройщика, что выб...

/_pu/50/14850585.jpg
Ремонт собственного автомобиля

/_pu/50/36876110.jpg
Узоры для вязания спицами

/_pu/49/96463361.jpg
Продукти, які швидко піднімуть настрій

/_pu/50/68270180.jpg
Выбираем бытовую технику

/_pu/46/41779736.jpg
Вийшов електронний варіант щомісячної юр...

/_pu/47/47440304.jpg
Чем способен поразить туриста Вьетнам

/_pu/47/65024093.jpg
Як зрозуміти, що перед вами самотня жінк...

/_pu/46/96949808.jpg
Чого уникають психологічно здорові люди

/_pu/46/42633285.jpg
Что такое - женский кардиган, как его но...

/_pu/47/40886438.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020