Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

55 дітей отримали грошові винагороди в рамках Програми роботи з обдарованою молоддю

На оподаткування та касове обслуговування витрачено 20 009,58 гривень

Відповідно до Програми роботи з обдарованою молоддю на 2018 рік, затвердженої рішенням 2 сесії 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 39, в бюджеті передбачено 20 000 гривень. Рішеннями 6 сесії 7 скликання від 24 квітня 2018 року № 200 та  11 сесії 7 скликання від 24 вересня 2018 року № 385 були внесені зміни, за якими обсяг фінансування збільшили на 90 380 гривень та становить 111 380 гривень.

Мета програми полягає у створенні умов для надання системної підтримки обдарованої молоді, її творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку.

Переможцям та призерам Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів

Відповідно до Програми грошові винагороди учням-переможцям та призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учням-переможцям та призерам міжнародних, всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, переможців та призерів ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України становили:
  • за І місце - 10 000 гривень,
  • за ІІ - 2 000 гривень,
  • за ІІІ - 1 000 гривень.
Загальна кількість переможців - 11, з них: ІІ місце - 2 призера, ІІІ місце - 10 призерів.

Переможцям та призерам Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, експедицій, акцій та виставок за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культур України, Міністерства молоді та спорту України становило:
  • за І - 500 гривень,
  • за ІІ - 400 гривень,
  • за ІІІ - 300 гривень.
Загальна кількість переможців та призерів - 27 вихованців, з них: І місце - 21 переможець, ІІ місце - 2 призера, ІІІ місце- 4 призера.

Учням-переможцям та призерам спортивних змагань Міжнародного та Всеукраїнського рівня, кандидатам в збірні команди України, членам збірної команди України в індивідуальному заліку становило:
  • за І місце - 1000 гривень,
  • за ІІ місце - 700 гривень,
  • за ІІІ місце - 500 гривень,
з них:
  • І місце - 5 переможців,
  • ІІ місце - 1 призер.
Всього учні-переможці отримали кошти в сумі 36 100 гривень.

В рамках Програми роботи з обдарованою молоддю протягом 2018 року 4 вихованцям ДЮСШ за індивідуальні досягнення виплачувалася щомісячна стипендія в розмірі 500 гривень. За рік учні-стипендіати отримали стипендію на суму 14 000 гривень.

Відповідно до Програми грошові винагороди педагогічним працівникам, які підготували учнів-призерів та переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академіїї наук України, Всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань виплачувалися до Дня працівника освіти. Загальна сума виплачених сертифікатів становила 40 700 гривень.

На оподаткування та касове обслуговування витрачено 20 009,58 гривень.