Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


24.11.2020
Майже 85% абітурієнтів з Полтавшини отримали кошти за пробне ЗНО
Виплати триватимуть до 1 грудня 2020 року

За тиждень минає термін для отримання коштів учасниками пробного ЗНО-2020. Виплати триватимуть до 1 грудня 2020 року.

Для успішного отримання коштів за пробне ЗНО учасникам потрібно:
  • отримати/мати картку ПриватБанку;
  • перевірити актуальність заповненої інформації, зазначеної під час реєстрації, увійшовши на сервіс визначення результатів (обов’язково перевірте номер мобільного телефону, який прив’язаний до картки ПриватБанку, — він має бути тільки один).
Такі дії потрібно виконати не пізніше 30 листопада 2020 року, інформують в Українському центрі оцінювання якості освіти.

кошти за пробне ЗНО
 

Що стосується Полтавської області, то тут на пробне ЗНО у 2020 році зареєструвались 8580 учасників, які сплатили за послугу, з них 7255 або 84,6% абітурієнтам повернули кошти.

Якщо на сервісі визначення результатів показано, що учасник/учасниця вже отримав/отримала кошти, але він/вона не знає про грошові надходження, варто звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку: найімовірніше, учасник/учасниця  давно не користувався/не користувалася своєю карткою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учитель року - 2021

За даними АТ КБ «ПриватБанк», у період з 1 липня до 23 листопада кошти уже отримали 168233 особи (76,9 % від загальної кількості зареєстрованих).

Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 60
Теги: пробне ЗНО, кошти | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ