ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ ГРЕБІНКІВЩИНИ

 
Поиск:   

    

Гребінківське районне управління юстиції

ГРЕБІНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

 Адреса: 37400, Полтавська обл., м. Гребінка, вул. 50 років Жовтня, 16
Телефон: (05359) 9-14-95
E-mail: [email protected]

Сайт Гребінківського РУЮПРО УПРАВЛІННЯ

Обов'язок щодо здійснення державної правової політики в Гребінківському районі покладено на Гребінківське районне управління юстиції та його органи.

Гребінківське районне управління юстиції є територіальними органами Міністерства юстиції України.

Історія роботи органів юстиції на тереторії Гребінківського району

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 квітня 1998 року № 592 "Про систему органів юстиції,  наказом Міністерства юстиції України від 19.11.1998 № 61\5  "Про створення районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції створено Гребінківське районне управління юстиції до складу якого входять відділ державної виконавчої служби та відділ реєстрації актів цивільного стану, першим начальником Гребінківського районного управління юстиції призначено Калайду Віктора Івановича, якого змінив Сахно Василь Петрович який доклав максимум зусиль для належної організації роботи районного управління юстиції, вирішував питання щодо розміщення управління юстиції .

В лютому місяці 2006 року на посаду начальника Гребінківського районного управління юстиції був призначений Федорченко Дмитро Миколайович.

Відповідно до Закону України "Про державну виконавчу службу " від 24.03.1998 року було створено районні, міські\ міст обласного значення\  районних у містах відділи державної виконавчої служби відповідних управлінь.

Відділ державної виконавчої служби  Гребінківського районного управління юстиції  очолив колишній судовий виконавець Ляшко Юрій Аркадійович, якого змінила на посаді і працює по даний час Рибченко Тетяна Миколаївна.

Відповідно до постанови  Кабінету  Міністрів України від 12 жовтня 1998 р. N 1618 "Про районні, районні у містах Києві та Севастополі відділи  реєстрації  актів громадянського стану" утворено відділ реєстрації актів громадянського стану Гребінківського районного управління юстиції.

В зв”язку із змінами внесеними до цивільного кодексу України та Закону України про державну реєстрацію актів цивільного стану відділ змінив назву на відділ державної реєстрації актів цивільного стану Гребінківського районного управління юстиції.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

Відділ Державної виконавчої служби

Відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції (далі - відділ) входить до системи органів Міністерства юстиції України, Міністерством створюється та йому підпорядковується через Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, Головне управління юстиції у Полтавській області. Відділ державної виконавчої служби входить до складу районного управління юстиції.

У своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента Укаїни, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства юстиції України, Положенням про відділ державної виконавчої служби Гребінківського районного управління юстиції, наказами Головного управління юстиції.

Основними завданнями управління юстиції є:
 • реалізація державної правової політики, а також забезпечення реалізації державної політики у сферах реєстрації (легалізації) об'єднань громадян, інших громадських формувань, статутів, організації примусового виконання рішеньсудівта інших органів (посадових осіб), державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації;
 • своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, що підлягають виконанню державною виконавчою службою;
 • юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • експертне забезпечення правосуддя;
 • забезпечення роботи нотаріату;
 • здійснення в межах повноважень міжнародно-правового співробітництва разом.

Серед юридичної допомоги населенню одними з найважливіших є послуги, які надає відділ державної реєстрації актів цивільного стану тому що відділ одним з перших державних органів документує людину і громадянина, з ними пов'язані питання сім'ї, дитинства, громадянства. цивільних та інших правовідносин і в цілому все життя людини.

Відділ ДВС є структурним утворенням Гребінківського районного управління юстиції.

Державна виконавча служба співпрацює з судовими органами, правоохоронними органами, податковою міліцією та іншими органами державної влади та управління. В ситсемі відділку працює 7 фахівців.

Захист прав та законних інтересів громадян і юридичних осіб шляхом надання ефективних позасудових юридичних послуг у прозорий та відповідальний спосіб є основним завданням нотаріату, авторитет і значення якого невпинно зростає.

Гребінківське районне управління юстиції також тісно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Відділ відповідно до покладених на нього функцій:

1.Здійснює передбачені законодавством України заходи щодо своєчасного, повного  і неупередженого виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), виконання яких покладено Законом на державну виконавчу службу;

2. Вивчає та узагальнює практику застосування чинного законодавства про виконавче провадження та в установленому порядку вносить пропозиції щодо його вдосконалення;

3. Узагальнює, аналізує результати роботи з виконання рішень та веде обліково-статистичну звітність;

4. Розглядає звернення громадян з питань, що належать до повноважень відділу;

5. Здійснює інші передбачені законодавством функції.

Посади  
    • Заст. начальника Гребінківського РУЮ-начальник відділу ДВС   
    • Старший державний виконавець відділу ДВС  
    • Провідний спеціаліст відділу ДВС   
    • Секретар-друкарка відділу ДВС  
.   • Секретар-друкарка відділу ДВС 
    • Водій відділу ДВС   


Графік особистого прийому громадян керівником відділу:
Щопонеділка з 09:00до 12:00
Щоп'ятниці з 09:00 до 12:00

Графік прийому громадян державними виконавцями:
Щосереди з 14:00 до 17:00
Щоп'ятниці з 09:00 до 12:00

Графік роботи відділу:
Пн-Пт з 08:00 до 17:15
Сб-Нд - вихідні дні
Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Адреса:
37400, м. Гребінка, вул. Жовтнева, 72, телефон: (05359) 91-1-12

Відділ реєстрації актів цивільного стану Гребінківського районного управління юстиції

Адреса: 37400, м. Гребінка, вул.50 років Жовтня, 35

Телефон: (05359) 9-14-79


Перелік платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

1. Пошук актового запису цивільного стану без повідомлення заявником даних про рік державної реєстрації акта цивільного стану.

2. Пошук запису в метричних книгах, складених іншою ніж українська мовою до утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану, за відсутності даних про рік складення запису.

3. Видача запрошення із зазначенням дати державної реєстрації шлюбу.

4. Надання правової допомоги, що включає складення заяв (анкет, прохань), у вирішенні питання щодо повторної видачі свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану:

  • відділами державної реєстрації актів цивільного стану не за місцем звернення заявника;
  • компетентними органами іноземних держав.

5. Прийом заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

6. Організація та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин) з використанням різноманітних елементів урочистості:

  • у відділі державної реєстрації актів цивільного стану;
  • за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану;
  • у вихідні та святкові дні.

7. Складення за проханням фізичних осіб заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану.

8. Ксерокопіювання, ламінування документів, які видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану.

9. Надання кур’єрських послуг виключно з:

  • доставки та вручення фізичній особі за місцем її проживання (перебування) повторно виданих свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану;
  • доставки працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для службового користування до інших відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
  • доставки документів з метою їх легалізації для подальшого використання в іноземних державах.

10. Надання консультації з питань:

  • застосування сімейного та цивільного законодавства;
  • витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.

11. Виконання запитів органів державної реєстрації актів цивільного стану в день їх надходження.

12. Розгляд заяв про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану, зміну імені відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем подання заяви у строк менший, ніж встановлений законодавством.

13. Розгляд та виконання справ про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану в строк менший, ніж встановлений законодавством.

14. Розгляд та виконання повідомлень про внесення змін в актові записи цивільного стану в строк менший, ніж встановлений законодавством.

15. Перевірка достовірності документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для подальшого використання в іноземних державах.

Державні нотаріальні контори

Гребінківська державна нотаріальна контора

Адреса: 37400, м. Гребінка, вул. 50 років Жовтня, 35

Телефон: (05359) 9-12-44


ПРАВОВІ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ

Режим роботи правових громадських приймалень

Громадська приймальня Гребінківського районного управління юстиції працює щоп'ятниці з 8.00 до 16.00 годин

Інформація про роботу правових громадських приймалень

 При Гребінківському районному управлінні юстиції наказом начальника управління № 01 від 27.02.2006 року створено правову громадську приймальню по наданню безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення, яка здійснює свою роботу відповідно до Типового положення про правову громадську приймальню.

Основною метою діяльності приймальні є сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав і свобод та інтересів громадян органами виконавчої влади, належна реалізація Закону України «Про звернення громадян».

Правова допомога надається інвалідам, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, учасникам війни, студентам, молоді та особам, що постраждали в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС. У зазначеній приймальні громадяни мають змогу ознайомитися зі змістом діючих нормативно-правових актів та отримати допомогу при оформлені позовних заяв до суду.

Крім того, працівники управління приймають активну участь в роботі виїзної громадської приймальні Гребінківської районної державної адміністрації, під час якої громадянам, які звертаються надаються роз’яснення відповідно чинного законодавства. У разі, якщо звернення потребує додаткового вивчення працівниками управління, зазначена відповідь оформляється у письмовому вигляді та надсилається поштою.

Протягом 2010 року до громадської приймальні Гребінківського районного управління юстиції звернулось 137 громадян по питаннях, які переважно стосувались цивільного права – 27; земельного – 10; пенсійного – 4; соціальний захист населення – 8; спадкового права – 24; адміністративного – 5; сімейного – 15; житлового – 7; трудового – 13; міжнародного – 1; кримінального – 5; інші – 17,надано допомогу в оформленні 1 заперечення до суду.

Соціальний склад громадян, які зверталися до громадської приймальні складають: пенсіонери – 52; інваліди – 5; безробітні – 34; одинокі матері – 4; ветерани війни – 6; ліквідатори аварії на ЧАЕС – 2; особи із багатодітних сімей – 1; неповнолітні діти – 2; інші – 31.

Працівниками управління щомісячно у відповідності до графіку здійснюється прийом громадян в громадській приймальні при Центрі обслуговування інвалідів та осіб похилого віку під час яких надано – 32 консультації.

Протягом 2010 року начальником Гребінківського районного управління юстиції здійснено 10 виїздів до віддалених населених пунктів району, таких як: Короваї, Сербинівка, Тополеве, Олексіївка, Ульянівка,  Тарасівка, Світанок,Слобода-Петрівка, Рудка, Овсюки, під час яких надано 35 роз’яснень .

Що півріччя затверджуються графіки роботи «гарячих» телефонних ліній за звітний період звернулось 9 громадян – переважно люди похилого віку, яким важко самостійно пересуватись.

Начальник Гребінківського районного
управління юстиції

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg