вологість:

тиск:

вітер:


 
/_bl/64/84481815.jpg

Приточно-вытяжная вентиляция принцип работы


Гребінка у Facebook 
18.10.2010

За результатами перевірок прокуратурою Гребінківського району 5 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності

За результатами перевірок прокуратурою Гребінківського району 5 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Згідно ст. 43 Конституції України: кожному громадянину гарантовано право на працю та своєчасне одержання винагороди за неї.

Протягом останніх років найбільш гострою проблемою в суспільстві залишається заборгованість із виплати заробітної плати. Масові довгострокові затримки її виплати призводять до негативних економічних наслідків та посилення соціальної напруги в суспільстві.

Прокуратурою Гребінківського району постійно, на належному рівні проводяться перевірки додержання вимог законодавства в сфері оплати праці на підприємствах, установах, організаціях підвідомчого району. Перед початком перевірки з них питань всебічно вивчалися законодавчі акти, які регулюють питання оплати праці, методичні рекомендації, інформація Територіальної інспекції праці, відділу статистики, Пенсійного фонду про розмір заборгованості із виплати заробітної плати у розрізі суб'єктів господарювання. Одержана інформація всебічно аналізувалася, після чого визначалися об'єкти перевірок. Для раціонального та ефективного проведення перевірки попередньо складається план її проведення.

Одним з найрозповсюдженіших порушень законодавства в сфері оплати праці є порушення вимог ст.115 КЗпП України та ст. 24 Закону України «Про оплату праці», в частині додержання строків виплати заробітної плати. Так, згідно вимог ч. 1 ст. 24 Закону України "Про оплату праці", ст. 115 «Кодексу-законів про працю України»: Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні в строки, встановлені у колективному договорі, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів. Погашення заборгованості відбувалось лише після втручання прокуратури Гребінківського району.

Неодинокими є випадки порушення підприємствами вимог ст. 96 «Кодексу законів про працю України», ст. 6 Закону України «Про оплату праці». Відповідно до ст. 96 «Кодексу законів про працю України», ст. 6 Закону України «Про оплату праці»: тарифна сітка формується (схеми посадових окладів) на основі тарифної ставки працівника 1 розряду, яка встановлюється у розмірі, що перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати та міжкваліфікаційних співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових окладів). Тарифна система оплати праці використовується для розподілу робіт залежно від їх складності, а працівників — залежно від їх кваліфікації та за розрядами тарифної сітки. Вона є основою формування та диференціації розмірів заробітної плати. Але деякі підприємства не дотримувалися вимог вищезазначених норм законодавства і виплачували мінімальну заробітну плату без врахування кваліфікації та розряду працівника. Дані порушення були усунуті лише після втручання прокуратури району.

Також часто підприємства, установи, організації, не знаючи вимог чинного законодавства виплачували заробітну плату працівникам за час щорічної відпустки через 2 тижні, або навіть через місяць, чим порушувалися вимоги ст. 21 Закону України «Про відпустки», щодо виплати заробітної плати працівникам за час щорічної відпустки не пізніше ніж за 3 дні до початку відпустки.

За результатами проведених протягом 2010 р. перевірок додержання вимог законодавства з оплати праці, в діяльності підприємств, установ, організацій, в тому числі державних органів, прокуратурою Гребінківського району внесено 9 приписів і подань, за документами реагування 5 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності відшкодовано кошти в сумі 159 тис. грн.

А. В. МАНДРО-АПРОДОВ,
помічник прокурора Гребінківського району


      Схожі публікації:

 

Архів новин: 2010 » Жовтень » 18     
      Категорія: Події | Переглядів: 903 | Коментарів: 0
      


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


ОСТАННІ КОМЕНТАРІПолтавський рибоохоронний патруль здійснює рейди місцевими ринками no
Тим часом, 1 тона риби успішно реалізована приватному переробнику...

Барсучий жир вылечит раны, ожоги, порезы и другие поражения кожи no
Очень интересная статья, раньше немного слышала о таком продукте ...

Буцький каньйон: Чим знаменита місцевість
Букський каньон - одне з найкрасивіших місць, де довелось побуват...


 
 

/_pu/31/48339636.jpg

…косточки приподнимаются и ложатся на грудь? Значит, маленькие чашечкиВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

/_sf/13/99348846.jpg

/_sf/13/24443002.jpg
Grebenka.com
Гребінківщина святкує Різдво: протоієрей Василь Ціко відслужив літургію в Свято-Георгіївському храмі
Для православних Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом

/_sf/13/61707542.jpg
Гребінківська ДМШ
Творчі звітні концерти у Гребінківській ДМШ
У Гребінківській ДМШ відбулися творчі звітні концерти класів викладачів сольного співу, бандури, гітари, скрипки, фортепіано

/_sf/13/43288768.jpg
Гребінківська міська рада
Боротьба за перемогу на відкритому турнірі з настільного тенісу
Підсумки відкритого турніру з настільного тенісу


Літературний конкурс читців творів Евгена ГребінкиЛітературний конкурс читців творів Евгена Гребінки

-
Категорія: Афиша Гребінки
Додано: 17.01.2020

Грунт (чернозём)Грунт (чернозём)

+38 (095) 404-45-15
Категорія: Дім і сад
Додано: 11.01.2020

Курсы сварщик токарь электрик плотник слесарь бетонщик малярКурсы сварщик токарь электрик плотник слесарь бетонщик маляр

(099) 782-09-44
Категорія: Освіта/спорт
Додано: 10.01.2020

Продаем нефтепродуктыПродаем нефтепродукты

(063) 555-96-53
Категорія: Сировина, матеріали
Додано: 05.01.2020

 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно