20.05.2024
Хвору на сказ собаку виявили на території Кобеляцької територіальної громади
Державною службою ветеринарної медицини проводяться БЕЗКОШТОВНІ щеплення проти сказу всіх сприятливих тварин у неблагополучному пункті
|
|
До фахівців Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини надійшло повідомлення про загибель безпритульного собаки, у якого спостерігали клінічні ознаки подібні до сказу у с. Сухинівка Кобеляцької міської територіальної громади Полтавського району.
Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.
Державні лікарі ветеринарної медицини виїхали на місце загибелі тварини для проведення епізоотичного обстеження та відбору зразків на дослідження. Патологічний матеріал направиоли до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області з метою виключення захворювання тварини на сказ.
Звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 20 травня 2024 року у собаки підтверджено сказ.
Фахівцями Держпродспоживслужби Полтавщини ініційоване на 21.05.2024 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Карлівської міської ради з метою введення карантинних обмежень та оголошення неблагополучною по сказу територію с. Сухинівка Кобеляцької міської територіальної громади Полтавського району та затвердження Плану комплексних заходів з ліквідації сказу собаки на території неблагополучного пункту задля недопущення розповсюдження даного захворювання на інші території.
До загрозливої зони неблагополучного пункту віднесено: с. Лісне, с. Красне, с. Гайове Кобеляцької МТГ Полтавського району Полтавської області.
У неблагополучному пункті розпочаті оздоровчі заходи. Державною службою ветеринарної медицини проводяться БЕЗКОШТОВНІ щеплення проти сказу всіх сприятливих тварин у неблагополучному пункті та загрозливій зоні.
Схожі матеріали:
|
|