Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

02.12.2011

Прокуратурою Гребінківського району вживаються заходи спрямовані на дотримання законності


На сторожі інтересів Закону

З часу проголошення України суверенною і незалежною державою розпочався новий етап розвитку прокуратури. Після прийняття та введення в дію з 1 грудня 1991 року Закону України "Про прокуратуру" і ряду інших нормативних актів створена правова база організації і діяльності органів прокуратури незалежної України.

Беручи до уваги роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу формування України як правової держави,

Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури -1 грудня.

Відповідно до положень Консгитуції України функції прокуратури відповідають передусім позиції формування правової держави.

Водночас, прокуратурою Гребінківського району вживається ряд відповідних заходів, спрямованих на забезпечення дотримання законності на території району та міста.

Зокрема, за періоді 11 місяців 2011 року прокуратурою Гребінківського району заявлено позовів на 568 тис. грн., реально виконано на суму 325 тис. грн., добровільно відшкодовано на суму 151 тис. грн.

Направлено до суду з обвинувальним висновком 5 кримінальних справ, при цьому збитки, завдані внаслідок злочинних діянь, по даним справам, в повній мірі відшкодовано.

Крім цього, розглянуто більше 50 приписів та подань прокуратури Гребінківського району, за актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності більше 20 посадових осіб, відшкодовано 299 тис. грн., у тому числі до бюджету - 118 тис.грн.

Проведено ряд координаційних та міжвідомчих нарад, які мали реальний вплив на зменшення злочинних проявів на території Гребінки та району, а також завдяки належно проведеній наглядовій роботі не допущено фактів незаконного притягнення громадян до кримінальної відповідальності за вчинені злочини.

Вказані дані роботи прокуратури району здобугі завдяки відданій та нелегкій напруженій праці оперативних працівників прокуратури Гребінківського району.

За матеріалами :
"Гребінчин край"


Схожі матеріали:
👁 1230
Категорія: Новини Гребінки
Теги: держава, сума, Гребінка, район, прокуратура, відшкодовано
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ