Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV

120 учнів шкіл Гребінківщини взяли участь у спринтерських забігах День фізичної культури і спорту України відзначається в другу суботу вересня. Це свято було започатковане Указом Президента України № 340/94 від 29 червня 1994 року. Свято спрямовано на популяризацію спорту в країні та пропаганду здорового способу життя.

8 вересня 2017 року на Центральному міському стадіоні  відбулися урочистості, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С. відзначила грамотами вчителів фі ... Читати далі »

| 14.09.2017 | Категорія: Спорт | Переглядів: 965
Коментарі (0)

Чемпіонат Полтавщини (перша ліга): результати матчів 9-10 вересняДнями відбулися чергові матчі у першій лізі Чемпіонату Полтавської області з футболу.

У ці дні відбулися такі поєдинки:

Група А

... Читати далі »

| 13.09.2017 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1035

«Фермер» (Павлівщина) – чемпіон Гребінківського районуЗакінчився чемпіонат Гребінківського району з футболу 2017 року.

Команада «Фермер» з Павлівщини чемпіонство оформила ще в попередньому турі, тож матч останнього туру грали вже в якості цьогорічного чемпіона і впевнено обіграли Почаївську «Магістраль» 3:0.

Друге місце в чемпіонаті посіла команда «Україна» (Овсюки), бронзові ж нагороди вибороли гравці команди «Магістраль» із Почаївки.

| 03.09.2017 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1260

До Дня Незалежності в Гребінці пройшла легкоатлетична естафетаКоманда Гребінківської міської ради взяла участь в естафеті «З Україною в серці»,  присвяченій 26-ій річниці Незалежності України, яка пройшла вулицями міста (вул.Євгена Гребінки - вул. Магістральна - вул. Незалежності - вул.Миру - вул. Євгена Гребінки), та зайняла 4 місце з 12 команд учасників.

Про це Grebenka.com повідомили у Гребінківській міській раді.

| 30.08.2017 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1279