Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Суспільство

Суспільство та життя [118]
Життєвий ритм
Психологія [72]
Психологія відносин
Народні заговори [16]
Народні старовинні заговори
Чого уникають психологічно здорові люди

10 типів стосунків, від яких йдуть психологічно сильні особистості
Чи можна заздалегідь передбачати, що стосунки з тією або іншою людиною не принесуть вам нічого хорошого? Психологічно сильні особи знають, яких саме моделей стосунків слід уникати, щоб не зашкодити собі. Адже ніхто не хоче залишитися один, з розхитаними нервами та надіями, що не виправдалися...

Існують такі моделі стосунків, які свідомо приречені на провал. Якщо, звичайно, обидва партнери не мають бажання реально виправити ситуацію і серйозно попрацювати над собою. Ось типові неправильні стосунки, від яких прагнуть йти психологічно сильні особи. Постарайтеся уникати їх і ви.


Чого уникають психологічно здорові люди
 

10 типів стосунків, від яких йдуть психологічно сильні особистості

Усі без виключення невдалі стосунки приносять біль (більшою чи меншою мірою), але, коли ви виходите з подібних стосунків, ви реально виграєте.

Не існує методичних рекомендацій як простроить міцні та гармонійні стосунки. Останні формуються індивідуально, методом нескінченних проб і помилок. У кожної пари своя історія, свій персональний досвід і вантаж цих самих помилок.

Поширеною проблемою виступає факт, що на характер стосунків значною мірою впливає (іноді негативно) культура, виховання, сім'я, в якій виросли він і вона. Від цього нікуди не подітися. Сім'я накладає свій відбиток.

Чого уникають психологічно здорові люди


Молоді схильні до романтизму та ідеалізації взаємовідносин. Усі ці "прогулянки та зітхання при місяці". Але життєві реалії досить скоро розбивають романтичні уявлення і доводиться знімати рожеві окуляри.

А ще ми нерідко розглядаємо своїх друзів і коханих, як власність, а не особу доброї волі, з якою можна розділити любов і від якої можна отримати емоційну підтримку.

Все вище сказане і ще багато інше спричиняє складнощі у взаємовідносинах, які можуть звести нанівець теплі почуття і благі наміри.

Ось 10 ключових типів неправильних стосунків, яких стороняться особи, наділені психологічною силою:

Взаємовідносини, в яких зацікавлений лише один з вас

Відразу обмовимося, що це в корені не вірно.

Почуття самотності, розгубленості штовхає нас іноді на пошуки того, хто в змозі буде покласти на себе нелегку відповідальність за нашу долю.

Але в здорових стосунках подібної розгубленості та безсиллю місця немає. Коли один в парі відчуває безпорадність, то подібний контакт в реальності вже має тріщину.

Здорові та гармонійні стосунки базуються на міцному фундаменті доброї волі та обопільних зусиль. Якщо ми зустрічаємо в житті своєї людини, такі стосунки несуть особисте зростання і щастя. Можна отримати набагато більше від стосунків, якщо розвивати їх спільно, а не прагнути контролювати їх постійно. Це нагадує своєрідний колообіг. Якість взаємовідносин залежить від характерних рис обох людей, а вказані сильні сторони залежать від рівня взаємовідносин.

Стосунки, начебто доповнювачі вас

Існує поширена помилка, що в один дивовижний момент ви зустрінете "Його" або "Її", і миттєво вилікуєтеся від страждань і борошна, на зміну яким прийдуть радість і задоволення.

Зручно думати, що це місія якраз вашого партнера — зробити вас щасливими. Але сувора правда криється в тому, що здорові стосунки можуть містити в собі щастя, проте, заповнити порожнечу у вас в серці — не є місією вашої "половинки". Це тільки ваше завдання, і доки ви не переймете на себе відповідальність за свою душевну порожнечу, біль, у ваших стосунках матимуть місце проблеми.

Стосунки, які базуються на залежності


Стосунки, які базуються на залежності
 

Коли усе ваше життя звертається навколо партнера, ви починаєте непомітно нехтувати особистими інтересами, і це перший крок до залежності.

Суть в тому, що прогрес цього роду залежності тягне появу почуття образи. "Якби мій коханий втратив над собою контроль із-за важкого дня, був би злий і роздратований, я б правильно відреагувала на це явище. Але якби я добу безперервно роздумувала про його емоційний стан, я б, врешті-решт, розвинула б в собі неприйняття до його і відчуттям і переживанням".

Стосунки, які базуються на ідеалізмі

Ми любимо і цінуємо оточення не тому що вони ідеальні, навіть, ймовірно, навпаки. "Ідеал" - підступна ілюзія, це те, ким ми ніколи не станемо.

Пам'ятайте, чим менше ми чекаємо від партнера, тим щасливіше і гармонійніше будуть стосунки. Ніхто в житті не стане відповідати вашим очікуванням.

Найважче розчарування в стосунках -неоправданные очікування. Не хочете розчаровуватися? Не зачаровуйтеся. От і все.

Стосунки, в яких звучить відгомін минулих образ

Коли партнер із завидною постійністю повертається до "закритої" теми і винить вас за якісь минулі помилки, це тривожний сигнал нездорових стосунків. А коли обидва члени пари поводяться так само, це перетворюється на виснажливу і безглузду боротьбу, яка продемонструє, хто з вас більше надламався за роки спільного життя.

Якщо ви докоряєте партнера за його минулі помилки, щоб акцентувати власну праведність, ви рано чи пізно зайдете у безвихідь. Крім того, періодично згадуючи минулі помилки, ви таким чином маніпулюєте партнером, примушуєте його відчути свою провину.

Коли ви вибираєте того, з ким хочете будувати стосунки, ви апріорі приймаєте його з усім вантажем помилок. Якщо ви не в змозі змиритися з його минулим, то стосунки не вийдуть. Тому проаналізуйте власні погляди на це питання і подумайте, чи варто входити в подібні стосунки.

Стосунки, побудовані на постійній брехні


Стосунки, побудовані на постійній брехні
 

Довіра - ось істинний фундамент здорових стосунків, а якщо сталося так, що довіра підірвана, потрібний час на те, щоб повернути його.

Суперник, що говорить правду в обличчя, краще, ніж друг або партнер, який систематично обманює. У будь-якому випадку, вчинки і дії розповідять про людину більше, ніж будь-які слова.

Стосунки, в яких мало пробачення і прагнення повернути довіру

Є помилка, що довіру повернути не можна. Останнє можна повернути за умови, що партнери демонструють готовність працювати в цьому напрямі.

Якщо вам здається, що фундамент ваших стосунків рушиться, насправді це можливість дещо виправити і позбавитися від невірної динаміки стосунків. Значить, саме зараз у вас є шанс "відформатувати" взаємодію один з одним і виправити те, що можливо.

Процес налагодження довіри може бути хворобливим, але, керуючись бажанням зберегти стосунки, обидва партнери можуть здолати усе тернии цього шляху.

Стосунки, коли переважає пасивна агресія

Пасивно-агресивна поведінка має масу різновидів. Зупинимося на одній з них. Не виражаючи відкрито свої почуття, партнер робить невловимі, дратівливі жести у напрямі вас. Ви смутно відчуваєте, що щось не так. Це створює напруженість і знервовану атмосферу.

Присутність пасивної агресії — яскравий симптом нездорових стосунків. Він свідчить, що ви не в змозі відкрито взаємодіяти. Не потрібно вибирати пасивно-агресивну модель поведінки, якщо ви просто можете спокійно обговорити те, що вас тривожить. У нормальних стосунках відкрито діляться відчуттями та прагненнями і, при необхідності, приходять до певного компромісу.

Стосунки, в яких є присутнім емоційний шантаж


Стосунки, в яких є присутнім емоційний шантаж


Що таке емоційний шантаж? Це психологічна маніпуляція, коли хтось використовує емоційний тиск, щоб досягти бажаного. В результаті ви (як постраждала сторона), не бажаючи того, міняєте власну поведінку під дією подібного шантажу.

Цілком нормально іноді ображатися на людину, про яку ви піклуєтеся. Ми ніхто з нас не ідеальний (про це говорилося вище). Партнери, які можуть взаємодіяти та приймати критику один одного без негативної реакції, мають можливість побудувати міцні і тривалі стосунки.

Стосунки, які відходять на задній план

Не присвячуючи досить уваги стосункам, ви робите помилку, яка може погіршити ситуацію. Зазвичай подібну помилку ми бачимо лише тоді, коли все рушиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зрозуміти, що перед вами самотня жінка: декілька точних прикмет

Стосунки схожі на якусь істоту, їм потрібно увагу для подальшого процвітання. Звичайно, можна все пустити на самоплив. Але стосунки можуть пов'янути, як рослину, за якою не доглядають належним чином. Знаходьте час, щоб провести дозвілля виключно з тими, кого ви любите.

Ніщо так не цінується, як теплота та увага. І ніякі турботи та насущні проблеми не повинні затуляти спілкування з тими, про кого ви піклуєтеся, хто вам дійсно доріг. Інакше контакт може втратитися і найдорожче просто непомітно випарується зі стосунків. Тут слід зауважити, що зайвий практицизм ніколи не сприяє довірчому і душевному контакту. Існує безліч пар, пріоритетом яких виступають матеріальні цінності. Наскільки міцними будуть подібні стосунки, можна обговорювати досить довго.

Любов і стосунки — це не лише позитивні емоції та радість. Це, передусім, копітка праця, коли ви вибудовуєте взаємодію, робите його гармонійним і позитивним.

І пам'ятаєте, усього лише змінюючи свою свідомість — ми разом змінюємо світ!Категорія: Психологія | Переглядів: 52
Теги: Взаємовідносини, стосунки


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


Как восстановиться после бессонной ночи

/_pu/17/09229553.jpg
Вот, на что мужчины обращают внимание в ...

/_pu/19/12115981.jpg
Летние виды секса

/_pu/12/79736466.jpg
Як підготуватися до вагітності

/_pu/23/24290566.jpg
Детские инфекционные болезни

/_pu/15/28311302.jpg
На что в первую очередь обращает внимани...

/_pu/19/37767670.jpg
Сервіс «Пульс податкової»

/_pu/4/86199308.jpg
Юні таланти прославляють Гребінку

/_pu/0/77635198.jpg


/_pu/47/24254811.jpg Свадебные приметы и суеверия: что должны знать молодые

/_pu/47/39804241.jpg Гипсокартон - правильное дополнение в интерьере помещения

/_pu/47/22711544.jpg Оплата праці в нічний час

/_pu/47/30847107.jpg Раннее бронирование в Турцию

/_pu/47/18330442.jpg Газонные травы: виды и различия

/_pu/47/56144602.jpg Одяг для плавання у басейні: опис, види, доглядДлительность: 09.12.2019
00:01:14Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 09.12.2019
00:04:30Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
/_pu/29/51736133.jpg

Багато дівчат відзначають, що в холоди стан їх шкіри і волосся різко погіршується

Вторые блюда

/_pu/36/49402785.jpg

Запікати в духовій шафі протягом 45-60 хвилин при температурі 160-180 градусів
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно