Декілька порад, які ненавидять самотні жінки

Часто хтось із знайомих жінки дізнається про те, що у неї має місце роман з одруженим чоловіком. Вони дають їй поради про те, щоб цей роман якомога швидше припинився, оскільки одружений чоловік ніколи не стане її чоловіком.

Може мати місце ситуація, коли жінці за 30, але вона ще жодного разу не виходила заміж.

Не є винятком і такі випадки, коли жінка розлучилася, але з певних причин не поспішає вийти заміж знову.

Окремі індивідууми вирішують взяти на себе роль гуру і починають давати таким жінкам різні поради. Можна помітити, що сама жінка в подібних рекомендаціях зовсім не має потреби.


Декілька порад, які ненавидять самотні жінки
 

Кожна жінка надходить в подібних ситуаціях по-різному. Хтось мовчки вислуховує всі ці настанови, бажаючи при цьому провалитися крізь землю.

Інші дами, для яких не властива закомплексованість, під будь-яким приводом переривають бесіду і переключаються на іншу тему. Нарешті, трапляються і такі жінки, які відверто в очі висловлюють все те, що вони думають про ці новоспечених порадниках.

Але існують і такі поради, які ненавидять практично всі жінки.

Порада з реєстрації на сайті знайомств, де присутня досить велика кількість чоловіків

Іноді з приводу таких осіб, що радять зареєструватися на тематичному сайті, створюється враження, що вони намагаються відкрити Америку. Вони думають, що до них ніхто не знав про існування таких порталів.

З великою впевненістю можна сказати про те, що багато жінок вже давно пройшли реєстрацію на профільних сайтах і навіть вже зустрічаються з кимось.

Багато вже минули цей етап, переконавшись в тому, що в більшості випадків пропозиції про знайомство надходять зовсім не з тих чоловіків, які їм подобаються.

Не варто витрачати дорогоцінний час на одруженого чоловіка. Навряд чи він колись вирішиться покинути сім'ю

Часто хтось із знайомих жінки дізнається про те, що у неї має місце роман з одруженим чоловіком. Вони дають їй поради про те, щоб цей роман якомога швидше припинився, оскільки одружений чоловік ніколи не стане її чоловіком. Але їм навіть не спадає на думку думка про те, що в даній ситуації жінка і не прагне до заміжжя. Їй комфортно просто спілкуватися з людиною, а не бути його дружиною. Подібні поради дуже дратують жінку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька фрази жінки, які показують чоловікові, що вона самотня

Жінка не має думок про створення сім'ї. Це може відбуватися з різних причин, наприклад, дама усіма силами домагається кар'єрного росту. Їй просто комфортно відчувати себе бажаною і перебувати поруч з чоловіком, який їй імпонує. Але радами в її оточенні їй чомусь бажають нав'язати зовсім інше життя, до якої вона сама явно не прагне.

Порада по зниженню планки

Деякі радять жінці перестати чекати чоловіка своєї мрії і віддати перевагу якомусь іншому, менш вигідному варіанту. Тільки не зрозуміло одне, чому дама повинна сама погоджуватися на подібне. Природно, у жінки такі поради викликають злість.

Порада по зміні іміджу

Якщо жінці хтось радить змінити свій імідж, це її сильно ображає. Вона і без них прекрасно розуміє, що чоловіки закохуються очима. Подібні поради ображають її тому, що вона в них бачить явний натяк на те, що вона виглядає недоглянутою.

Хтось із жінок може порахувати, що вона має зайву вагу. Навіть в тому випадку, якщо це дійсно так, нікому немає діла до її зовнішнього вигляду. З цим питанням вона здатна розібратися і самостійно, не дотримуючись нічиїм радам.

Порада до дій, пов'язаних з великим спілкуванням

Швидше за все, даючи такі поради, переслідуються благі наміри. Але жінку це злить тому, що вона чує це від тих, хто сам веде нудну, недостатньо активне життя. З цієї причини вона ніколи не буде прислухатися до подібних рекомендацій.

Вона і без того не намагається бути самітницею. У міру можливості, вона відвідує театр, відправляється в туристичний похід, а за настроєм може сходити і на танцювальну вечірку. Однак для відновлення свого енергетичного балансу іноді їй хочеться побути на самоті.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 230 | Теги: поради, Самотність, жінки, психологія

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Выбор подходящей карповой оснастки

/_pu/57/67935498.jpg

Ознаки, за якими чоловіки обчислюють неп...

/_pu/59/32292455.jpg

4 речі, які важливо встигнути зробити на...

/_pu/60/28047062.jpg

Биксеноновые линзы. Как выбрать правильн...

/_pu/59/72762961.jpg

Косметика для авто: что нужно знать?

/_pu/60/47738043.jpg

Непередбачувана мода: стильні кросівки з...

/_pu/58/10024708.jpg

Ніяких імплантів: як збільшити груди без...

/_pu/58/22290187.jpg

Поширені помилки, яких припускаються в д...

/_pu/58/86038879.jpg

Как выбрать ламинат

/_pu/58/95790576.jpg

Кілька речей, які дратують чоловіків у с...

/_pu/58/45567827.jpg

Декілька помилок, які допускають самотн...

/_pu/59/36077377.jpg

Названий напій, який рятує від слабкого ...

/_pu/57/81203945.jpg