Кілька фрази жінки, які показують чоловікові, що вона самотня

Перебуваючи тривалий час без чоловіка, з'являються нові звички і змінюється поведінка. І навіть якщо жінка намагається приховувати свій статус, є 5 фраз, які покажуть чоловікові, що вона самотня.

Перебуваючи тривалий час без чоловіка, з'являються нові звички і змінюється поведінка. І навіть якщо жінка намагається приховувати свій статус, є 5 фраз, які покажуть чоловікові, що вона самотня.

«А ти станеш хорошим чоловіком»

Подібна фраза лестить всім чоловікам без винятку. І цьому не варто дивуватися, адже якщо жінка каже в подібному ключі, то вона відразу виділяє чоловіка на загальному тлі. При цьому самотня дама діє рішуче, тому що вона прямо вказує на свої бажання.

Розумні чоловіки завжди розуміють, що, якщо жінка вимовляє таку фразу, вона налаштована тільки на серйозні відносини. Швидше за все, вона тривалий час знаходиться без чоловіка, адже просто так вимовляти подібні фрази ніхто не буде.

Кілька фрази жінки, які показують чоловікові, що вона самотня
 

«Я навчилася жити сама, але втомилася від цього»

Хто така самотня жінка? Всі говорять, що вони незалежні, самостійні і впевнені. Але, самотність рано чи пізно набридає. Якщо дама знаходиться в цьому статусі вже тривалий час, вона намагається щось міняти у своєму житті. Тому вона починає вимовляти таку фразу, прямо показуючи, що самотність більше її зовсім не приваблює.

Найцікавіше, але так можуть сказати тільки сміливі дами, яким реально сподобався чоловік. А справа в тому, що жодна самотня жінка не буде показувати свою слабкість. А якщо це відбувається, вона повністю довіряє чоловікові і намагається щось змінити в своєму житті.

«Мене ночами гріє тільки ковдра»

Всі самотні жінки хочуть тепла, турботи і близькості. Звичайно, багато хто намагається приховувати власні бажання і ніколи не показувати їх оточуючим. Але, рано чи пізно в житті може наступити момент, коли не буде сил більше терпіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька речей, які не можна жінці робити для чоловіка, якщо поруч інші люди

Коли це станеться, жінка захоче змін у власному житті, тому вона діє активно. Промовляючи таку фразу, жінка дає чоловікові прямий натяк, який точно зрозуміє кожен. А справа в тому, що жінка пропонує розділити з нею ложе прямим текстом. Звичайно, подібна фраза не завжди звучить тільки від самотніх. Іноді її вимовляють ті, кого просто цікавлять тимчасові відносини.

«Дивлюся на тебе і розумію, що чоловіки стали зовсім іншими»

Таку фразу можна почути зовсім не часто. Але, якщо жінка каже її, все це показує, що у неї є маса невиправданих очікувань. А в чоловіка вона бачить людину, яка дійсно щось може змінити.

У таких словах є і зворотна сторона. Деякі дами просто намагаються перекласти відповідальність за свою самотність на чоловіків. Наприклад, вони починають стверджувати, що поряд з ними немає тих, з ким можна реально побудувати серйозні стосунки.

«До першого зустрічного на шию не кинуся»

Фраза звучить досить часто. Самотні жінки перебувають у власному статусі зовсім не просто так. Часто мова йде про завищені очікування або певні вимоги до чоловіка. Тому самотні дами відразу намагаються показати, що у них є певні вимоги до чоловіка, які вони хочуть отримати.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 221 | Теги: Спілкування, психологія, жінки, Самотність

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Маска для лица: какие бывают, как выбрат...

/_pu/59/46433875.jpg

Кулич быстрого приготовления

/_pu/58/54139579.jpg

Какие есть виды орехового молока?

/_pu/56/31764193.jpg

Выбор подходящей карповой оснастки

/_pu/57/67935498.jpg

Вісім причин частіше їсти гриби

/_pu/57/02863177.jpg

П'ять видів оргазму які здатна відчу...

/_pu/60/16780701.jpg

Как школьникам максимально эффективно го...

/_pu/59/57179135.jpg

Названий вітамін, нестача якого визначає...

/_pu/57/86707348.jpg

Нектарины во время похудения: предостере...

/_pu/59/06086995.jpg

Как выбрать хороший тонометр: полезные с...

/_pu/60/55578971.jpg

Фітнес після 40

/_pu/59/69095257.jpg

Когда стоит заменить электрическую систе...

/_pu/59/98106407.jpg