Декілька помилок, які допускають самотні жінки в пошуках щастя

Часто поставлені собі установки заважають жінці жити нормальним життям і налагоджувати відносини. Тому потрібно розібратися в тому, що слід поміняти в собі для зміни свого життя.

Буває так, що, які б зусилля не застосовувала жінка, їй все одно не вдається врятувати відносини. Вона намагається озирнутися назад і зрозуміти, де і коли вона допустила помилку.

Не буває різного результату, якщо постійно однаково поступати.

Часто поставлені собі установки заважають жінці жити нормальним життям і налагоджувати відносини.

Тому потрібно розібратися в тому, що слід поміняти в собі для зміни свого життя.


Декілька помилок, які допускають самотні жінки в пошуках щастя
 

Дуже високі вимоги

Завищена планка дуже часто стає причиною того, що жінка залишається самотньою. Все тому, що вона зводить у своїй уяві бажаного чоловіка в ранг божества з Олімпу, наділяючи його всілякими перевагами, виключаючи будь-які недоліки.

Однак не буває ідеальних людей, і це треба прийняти. Тому що, наділяючи чоловіка божественними якостями, жінка несвідомо убезпечує себе від реального світу потужною оборонною стіною.

Вона поступово все більше і більше пред'являє вимоги до людей, думаючи, що поруч немає гідних представників сильної статі. Але, як правило, причина не в них, а в самій жінці і її завищених вимогах.

Чим більше вона чекає від чоловіка, тим у неї менше шанс його зустріти. Не треба вибирати за коефіцієнтом інтелекту або вазі, слід дозволити супутнику бути тим, ким він є, адже ніхто не витримає постійних стрибків через планку. Потрібно знизити вимоги і озирнутися навколо.

Низька самооцінка

Жінці не можна ставитися до себе з зневагою. Навіть якщо на даний момент немає для кого красиво одягатися і фарбуватися, то це не означає, що і для себе цього робити не треба. Навіть якщо попередні відносини закінчилися нічим, то не слід проявляти в поведінці та одязі відбиток брошенности.

Жінка з низькою самооцінкою вважає, що вона навряд чи може привернути до себе пристойного чоловіка. Її думки про себе носять песимістичний характер і інші люди їх можуть легко прочитати по виразу обличчя або погляду. Якщо жінка хоче, щоб її полюбив чоловік, то вона в першу чергу повинна полюбити сама себе.

Потрібно перестати економити на собі і почати доглядати за своєю зовнішністю. Тоді настрій автоматично покращиться, а також з'явиться впевненість у власній неперевершеності. Від доглянутою самовпевненою жінки виходять певні флюїди, під впливу яких потрапляють всі знаходяться поблизу представники сильної статі.

Мужчини як потенційні чоловіки

Жінка ставить собі за мету знайти саме чоловіка, а не одного або просто знайомого, і йде до неї, не бачачи перешкод. Вона не витрачає час на відносини, немають перспективи. Від її напору будь-яка нормальна чоловік намагається швидше втекти, тому що за своєю природою він вважає себе не дичиною, а мисливцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька порад для пар, у яких сварки стали нормою

Така жінка вже на другому побаченні в думках починає зазіхати на його свободу, придумує імена загальним дітям, планує спільну відпустку і обмірковує новий ремонт на його житлоплощі. Нікому не заборонено мріяти, тільки робити це треба з часткою самоіронії і реалізмом.

Не потрібно в кожному чоловікові бачити втілення своєї мрії про заміжжя і тільки в цьому випадку можна отримати гарне спілкування на рівних.

Швидко погоджується на близькість

Жінки, яким дуже важко дається самотність, готові дуже швидко зблизитися з будь-яким чоловіком, аби не бути однією. Такою поведінкою вона намагається довести собі, що може бути цікавою протилежної статі, підвищити самооцінку або бажає помститися колишньому.

Засновуючи відносини тільки на сексі, не варто сподіватися на їх тривалість, так як вони легко закінчуються. Хвора душа не лікується тілесної любов'ю.

Це далеко не всі помилки, які допускають самотні жінки. Однак, виключивши їх зі свого життя, є великий шанс зустріти нове кохання.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 197 | Теги: Любов, Самотність, жінки, поради

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Розтяжка для зниження тиску може бути еф...

/_pu/56/34999745.jpg

Названа група крові, власники якої вважа...

/_pu/58/90385350.jpg

Диваны для кухни: советы по выбору от “В...

/_pu/56/77407742.jpg

Как сделать колени более молодыми

/_pu/59/00919714.jpg

Крышка или кунг. Что лучше для пикапа?

/_pu/58/75510928.jpg

Выращиваем плетистые розы в саду

/_pu/60/49509890.jpg

Використання куркуми: п'ять підтверд...

/_pu/57/09750247.jpg

Масаж допомагає зробити шкіру гладкою і ...

/_pu/55/34869466.jpg

Особенности ухода за купальным костюмом

/_pu/60/01188661.jpg

Що буде, якщо на ходу раптово зламався п...

/_pu/56/06753902.jpg

П'ять видів оргазму які здатна відчу...

/_pu/60/16780701.jpg

Онколог застеріг про проблеми зі здоров&...

/_pu/56/37256438.jpg