Як чоловіки і жінки почуваються після випадкового сексу?

Чоловіки біологічно запрограмовані, щоб зробити якомога більше потомства, стверджують вчені. Жінки ж не можуть собі дозволити необмежену кількість дітей, тому, що запрограмовані більше дбати про якість партнерів, ніж про кількість.

Близько половини людей в Сполучених Штатах і Західній Європі, щонайменше, мали хоча б один випадковий секс протягом дорослого життя. Такі висновки авторів нового дослідження. Як вони себе почувають на наступний ранок після нічної зустрічі в залежності від статі. Жінки, на відміну від чоловіків, частіше висловлюють жаль з приводу випадкового сексу. Чоловіки, навпаки, частіше залишаються задоволені своїм "падінням".

Дослідження виявили також великі відмінності в тому, як почувалися люди, які відмовилися від можливості випадкового сексу. Далеко не всі жінки відповіли "ні" з жалем, в той час як третина чоловіків хотіли б повернути цей момент і відповісти "так".

Випадковий секс
 

Висновки, опубліковані в Evolutionary Psychology, надійшли з недавнього опитування 263 дорослих норвежців, і вони разюче схожі на попередні дослідження, проведені в США. Насправді, автори нового дослідження мали всі необхідні інструменти для виявлення відмінностей в опитуваннях в цих двох регіонах, особливо з огляду на той факт, що Норвегія по праву займає перше місце як найбільш сексуально ліберальна і світська держава.

Але в обох зонах були виявлені схожі моделі поведінки. У норвезькому опитуванні 35% жінок жалкували про випадковий секс після першого знайомства, проти 20% чоловіків. Тільки 30% жінок були щасливі від їх нового сексуального досвіду, на відміну від 50% чоловіків.

Коли питали про останній секс, який не був випадковим, 80% жінок і 43% чоловіків були щасливі та не шкодували про прийняте рішення. Тільки 4% жінок жалкували про втрачену можливість випадкового сексу, в той час як для чоловіків ця цифра сягала 30%.

Щоб з'ясувати, чому жінки частіше висловлюють жаль з приводу випадкового сексу, ніж чоловіки, дослідники з норвезького Університету науки та технологій та університету штату Техас в Остіні вирішили копнути глибше. Вони виявили, що жінки схильні більше турбуватися про такі питання, як вагітність, інфекції, що передаються статевим шляхом і погана репутація, що не дивно. І не тільки про ці проблеми. Жінки більше переживають в принципі про все, що їх оточує, в той час як чоловіки схильні до більш імпульсивних вчинків і готові ризикувати набагато частіше.

Випадковий секс
 

Респондентів також запитували про задоволення, яке вони відчували під час випадкового сексу. У цьому питанні дослідники також виявили сюрприз: чоловіки відчували оргазм під час випадкових зустрічей набагато частіше, ніж жінки. При цьому жінки уточнювали, що оргазм був для них особливо важливий.

Так чи інакше, але відмінності в тривожності або сексуальної задоволеності не були достатньо великими, щоб стверджувати про серйозні гендерні відмінності. Навпаки, дослідники вважають, що жалкування пов'язані з еволюційними відмінностями між чоловіками та жінками.

Чоловіки біологічно запрограмовані, щоб зробити якомога більше потомства, стверджують вчені. Жінки ж не можуть собі дозволити необмежену кількість дітей, тому, що запрограмовані більше дбати про якість партнерів, ніж про кількість.

Випадковий секс
 

Ці біологічні стимулятори в сучасний час менш важливі, ніж кілька століть тому. Дослідники визнають, що культурні стереотипи сексуально активних чоловіків набагато актуальніше стереотипів сексуально активних жінок, які є скоріше негативними. До того ж жінки виявляються набагато частіше під сексуальним тиском або примусом до сексу, ніж чоловіки. Це також може пояснювати багато випадків жалкування.

Але той факт, що ця закономірність зберігається навіть в такій сексуально однакової культурі, як Норвегія, свідчить про те, що еволюційна біологія як і раніше впливає на ставлення до сексу.

Так які уроки ми можемо з усього цього винести?

Норвезький професор психології Лейф Оттесен Кеннайр стверджує, що у відносно ліберальному суспільстві, якщо люди відчули себе погано після випадкового сексу, це не означає, що у них неприємності в сексі, це означає вони нещасливі в житті.

Випадковий секс
 
 
"Деякі жінки знаходять невелику втіху на самоті, шкодуючи про випадковий секс, або тому, що у них немає оргазму щоночі", - розповів Кеннайр в листуванні виданню Health.

Важливо також розуміти, що ці результати показують лише загальну картину. Багато жінок не висловлюють жаль з приводу випадкових сексуальних контактів, в той час як багато хто з чоловіків жалкували про скоєне. Іншими словами, важливо не те, що Ви поставитеся до сексу, як суспільство в цілому, а те, що Ви особисто відчуєте при цьому.

Зрештою, важливо лише те, що обидва партнери щасливі та відчувають радість від спілкування, а це дуже корисно для здоров'я. Головне, оберігатися і приймати обґрунтовані, виважені та безпечні рішення, які будуть корисні для Вас як фізично, так і емоційно.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 141 | Теги: випадковий секс, випадковий секс у чоловіка, випадковий секс у жінки
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Десять главных советов, чтобы начать рис...

/_pu/57/47881017.jpg

Декілька головних мінусів великого бюста

/_pu/56/24565760.jpg

Спорт на снігу: наскільки корисні тренув...

/_pu/56/34489581.jpg

Сухість, пігментація та інші проблеми зі...

/_pu/56/21666636.jpg

Пасха творожная царская

/_pu/57/49227803.jpg

Як правильно доглядати за шкірою ввечері...

/_pu/57/77798386.jpg

Як прибрати жир з боків в домашніх умова...

/_pu/55/09250592.jpg

Які речі роблять пари, стосунки яких при...

/_pu/56/18429449.jpg

Преимущества шелкового постельного белья

/_pu/56/33392473.jpg

Як доглядати за речами з екошкіри

/_pu/55/25078043.jpg

Готовь лыжи!

/_pu/57/60329851.jpg

Как правильно стирать ковер

/_pu/57/54228217.jpg