Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Навчання Хімія Англійська мова
Физика Математика

Навчання
У категорії матеріалів: 51
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « назад 1 2 3 4 5 6 вперед »


Как уговорить родителей не идти в школу

Это пожалуй самый актуальный вопрос для школьников, ответ на который можно затребовать в сети интернет. Причины могут быть разные - банальная лень, усталость от учебы, неприятный школьный коллектив, невыполнение домашнего задания и прочие.

Grebenka.com попытается представить здесь самые разные способы, которые удалось найти, а также предложенные пользователями в комментах.

   
   Навчання | 👁14123   🗨 (0)

Лучшие способы прогулять школу безнаказанно

Мы не будем давать тебе нелегальные способы прогула, пойти в школу и, за два шага до класса, свернуть за угол и целый день шляться по городу ты и так это должен уметь.

Но за такие прогулы ты будешь получать как от родителей, так и от учителей. Тебе нужно прогулять школу технично, элегантно, искуссно. Читай способы как это сделать.

   
   Навчання | 👁14036   🗨 (0)

Как прогулять школу? Способы и отмазки

Давайте признаемся самим себе: хоть раз в жизни, но у каждого из нас возникало желание не идти в школу. Просто неимоверное желание!

Сегодня мы порадуем юных хитрецов и расскажем несколько надежных способов, как прогулять школу без последствий.

Помните, знания – сила! А если уже решил прогулять школу, так ври! А начал врать – ври до победного конца!

   
   Навчання | 👁100320   🗨 (2)

Як не піти до школи

Підніміть собі температуру трьома способами.

Спосіб № 1
Візьміть звичайний кубик цукру та нанесіть на нього одну або дві краплі медичного йоду. (не більше 2 крапель) Після обов'язково з'їжте
Через це температура підніметься гарантовано.

   
   Навчання | 👁4013   🗨 (0)

Репетитор - как его выбрать

Выбрать репетитора не так уж и просто – множество преподавателей подались в частные учителя. О том, как не ошибиться и сделать правильный выбор, рассказывает Оксана Малышко, репетитор по английскому языку.

 Залогом удачной работы с репетитором является то, насколько он вам подходит. Он должен обладать целым рядом качеств, среди которых умение спланировать оптимальный учебный график, опыт работы в этой сфере, индивидуальный подход к каждому ученику. Несмотря на огромное количество людей, предлагающих услуги репетиторства, профессионалов не так уж и много.

   
   Навчання | 👁2176   🗨 (0)

Як підготувати першокласника до школи

1 вересня для першокласників розпочнеться досі невідомий період у житті. На них чекає шкільна форма, парта, новий розпорядок дня, перший учитель, знайомство з однокласниками, уроки, перерви, домашні завдання. Як же правильно підготувати дитину до школи, щоб вона почувала себе упевнено і ходила туди з цікавістю та бажанням?

Що треба купити для першокласника
Портфель. Краще, якщо це ранець, причому легкий: учень 1-2 класу повинен носити за плечима не більше 1,5-2 кг. «На виріст» купувати ранець не варто. Ранець-рюкзак не має бути ширшим за плечі.

   
   Навчання | 👁7370   🗨 (0)

Урок для родителей: как перебороть школьный стресс

Школа - новый ответственный этап в жизни ребенка и, к сожалению, начало этого пути не всегда проходит гладко. У большинства первоклашек в течение разного времени наблюдается так называемый школьный стресс. И это не удивительно, ведь период, когда дети идут в первый класс, приходится на очередной возрастной кризис.

Именно в это время происходят существенные перемены в организме: быстрая прибавка в росте, изменения в работе сердечно-сосудистой, нервной, дыхательной и других систем. Это приводит к повышенной утомляемости, раздражительности, перепадам настроения.

   
   Навчання | 👁3549   🗨 (0)

Вчимося малювати. З тіні у світло перелітаючи, або Як створити обсяг?

Для того щоб зображення виглядало рельєфним і живим, потрібно зобразити гру світла і тіні. Це завдання часто ставить у глухий кутпочатківців малювальників. На щастя, для її вирішення існує чіткий покроковий алгоритм, придуманий художником Бертом Додсоном і названий ним«Карта світлотіні».

 Перш ніж описати цей алгоритм, поговоримо трохи про градаціях сірого кольору. Уявіть собі шкалу: на лівому кінці вона біла, на правому - чорна. А між цими двома кольорами знаходиться безліч відтінків сірого.

   
   Навчання | 👁6036   🗨 (0)

Чому на нуль ділити не можна?

Чому небо блакитне? Чому корови не літають? Звідки діти беруться? Чому сніг тане? Чому кішки нявкають? Чому сир «дірявий»? ..

 Про що тільки не задають наші дітки! .. А ось питання «Чому на нуль ділити не можна?» Не задають. Чому?  Бо ще в школі вчителька сказала, що НЕ МОЖНА.  Не можна, значить, не можна! Значно пізніше, вже в інститутах, ми дізналися, що ділити виявляється все-таки можна, і вийде в результаті -  нескінченність.  Але, зізнайтеся, наш розум прийняв цей факт як якесь допущення, умовність, адже ми з дитинства пам'ятаємо - не можна. А, власне, чому все-таки?

   
   Навчання | 👁6650   🗨 (0)

Підказки починаючому шкільному психологу

Ви вирішили працювати психологом у школі. Із чого ж почати?

1. Твій начальник - директор. Саме йому ти й підкоряєшся, і саме він дає вказівки. У директора довідайся про цілі та задачі школи і під ці цілі й задачі склади свій план роботи.
Вивчи правову базу (Положення про службу практичної психології в системі освіти, права й обов'язки шкільного психолога; етичний кодекс психолога, які рекомендуються тимчасові нормативи діагностичної та корекційної діяльності).

   
   Навчання | 👁4608   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg