Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


16.10.2017

Борг за комунальні послуги не впливає на право скористатися субсидією


Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю


Борг за комунальні послуги не впливає на право скористатися субсидієюДержава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Про це повідомляє Урядовий портал.

Якщо цього не зроблено, держава знову  йде назустріч громадянам і дає змогу оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік.

Борг за комунальні послуги, який оскаржується у суді, не впливає на субсидію.У ситуації, коли громадяни не погоджуються із заборгованістю вони можуть її оскаржити.

На підставі рішення суду про анулювання боргу, або до винесення рішення суду розмір заборгованості, що оскаржується, рішенням Комісії з питань призначення житлових субсидій, які працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії відновлюється з моменту призупинення, тобто з травня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як довго діє субсидія? Кому і як нараховується?

Поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні та червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період. Береться до уваги заборгованість, накопичена субсидіантом до лютого 2017 року, говориться в інформації.

Схожі матеріали:
👁 1164
Категорія: Соціальний захист
Теги: субсидія, борг
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ