Відбулася 35 сесія Гребінківської міської ради
Рішенням сесії затверджено Порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Гребінківської ОТГ

23 червня 2020 року міський голова Віталій Колісніченко провів пленарне засідання чергової 35 сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 19 депутатів, розглянули 36 питань порядку денного, які попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Задля дотримання карантинних заходів сесія відбулася у глядацькій залі міського будинку культури.


35 сесія Гребінківської міської ради
 

Рішенням сесії встановлено місцеві податки і збори на 2021 рік. Проєкти винесені на розгляд сесії були попередньо погоджені з державною регуляторною службою та розглянуті на громадських слуханнях та на спільному засіданні депутатських комісій та виконкому. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлено на рівні 0,25% від мінімальної заробітної плати за 1кв.м. Ставки єдиного податку:
  • для І групи платників податку – від 4% до 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01.01 податкового року (залежно від виду господарської діяльності);

  • для ІІ групи платників податку - від 2% до 15% розміру мінімальної заробітної плати на 01.01 податкового року (залежно від виду господарської діяльності).
Ставки земельного податку встановлені на рівні від 0,03% до 3% від нормативно-грошової оцінки, залежно від виду земельної ділянки, та від 0,1% до 5% від нормативно-грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, якщо нормативно-грошова оцінка не проведена.

Далі затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм, що діють на території Гребінківської об’єднаної громади. Зокрема надано матеріальні допомоги на лікування, при народженні дитини та для вирішення соціально-побутових умов учасникам АТО та ООС. Загалом за 6 місяців поточного року з бюджету об’єднаної громади виплачено понад 220 тисяч гривень для лікування тяжкохворих мешканців громади. Також 140 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину) отримали батьки дітей.

Також затверджено ряд змін до програм та до бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на 2020 рік. На співфінансування придбання обладнання для харчоблоків закладів середньої освіти та техніки і меблів для Нової української школи з бюджету ОТГ виділено 10% від їх вартості. Також виділено 200 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів для проведення поточних ремонтів класних кімнат закладів освіти. Також направлено 850 тисяч гривень на утримання Гребінківського територіального центру обслуговування населення.


35 сесія Гребінківської міської ради
 

Рішенням сесії затверджено Порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Гребінківської ОТГ. Порядок розроблено з метою увічнення пам’яті видатних осіб України та світу і вшанування визначних історичних подій, що відбулися на території населених пунктів громади, підвищення їхньої туристичної привабливості, формування та збереження його історико- культурного середовища, інформування гостей та мешканців про історію громади. Цей Порядок визначає:
 
- критерії, що є підставами для встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;

- порядок розгляду клопотань та ухвалення рішень щодо встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;

- правила встановлення і збереження меморіальних та інформаційних дощок;

- порядок обліку пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок та відповідальність за їх стан;

- порядок демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок.

Розглянули блок земельних питань, та прийняли по них відповідні рішення, затвердили 2 детальних плани територій.

В ході пленарного засідання депутати підняли ряд актуальних питань життєдіяльності об’єднаної громади та шукали шляхи вирішення цих питань. Зокрема підняли питання платних аналізів, що проводяться у медичних закладах Центральній районній лікарні та Центрі ПМСД, адже відповідно до медичної реформи плата за аналізи повинна відшкодовуватися з Національної служби здоров’я. На частину запитань надав відповіді присутній на сесії директор КНП «Гребінківська районна центральна лікарня» Віктор Кривошея, який є депутатом міської ради. Після обговорення міський голова Віталій Колісніченко запропонував направити звернення до засновника цих медичних закладів Гребінківської районної ради для надання роз’яснень з цього приводу.

Після розгляду питань порядку денного міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам за роботу та привітав всіх присутніх колишніх і нинішніх державних службовців з Днем державної служби та вручив квіти депутатам, які сьогодні перебувають на державній службі.

Схожі матеріали:
   Категорія: Гребінківська міська рада | Переглядів: 148
Теги: сесія, гребінка. пленарне засідання | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

 
Заказываем суши с доставкой в Днепр...

/_bl/72/24197980.jpg

Услуги нотариуса в украинской столи...

/_bl/72/53673505.jpg

Правила установки переносных автове...

/_bl/72/09305501.jpg

Стекло защитное для смартфонов в ин...

/_bl/72/76673157.jpg

Что делать, если сломался ноутбук?

/_bl/72/62171137.jpg

Консультации по написанию студенчес...

/_bl/72/11806159.jpg

Как выбрать платье для лета

/_bl/72/84750232.jpg

Как грамотно заказать пиццу

/_bl/72/65184876.jpg

Власний бізнес - це просто: що для ...

/_bl/72/92569440.jpg

Террасная доска — инновационное реш...

/_bl/72/53006869.jpg

Качественная заправка картриджей в ...

/_bl/72/39435466.jpg

Где найти инвесторов, чтобы запусти...

/_bl/72/21324726.jpg
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020