вологість:

тиск:

вітер:


 
Вторые блюда


/_pu/49/40909596.jpg
Курино-тыквенная запеканка


 
/_bl/68/96989052.jpg

Услуги по нанесению дорожной разметки
На Полтавщині за добу зафіксували 5 нових випадків захворювання на коронавірус no
В нас вже своїх масок повинно бути достатньо а ми піаримось в тог...


Як доглядати за шкірою після епіляції no
Я перепробовала много способов удаления лишней растительности, но...

Як коректно сказати дівчині про необхідність епіляції no
А в мене вже декілька років Бразильський келих. Обожнюю цей стиль...

Гребінка у Facebook 
03.05.2018

Про плани, підсумки, програми та проекти на сесії Гребінківської міської ради

Сесія дала дозвіл на відкриття ІІ молодшої групи "В" в закладі дошкільної освіти "Веселка"
Про плани, піlсумки, програми та проекти на сесії Гребінківської міської радиШоста сесія Гребінківської об'єднаної територіальної громади VІІ-го скликання відбулася 24 квітня о 14.00 годині у приміщенні міської ради. Сесію проводила секретар міської ради Л.В. Цапенко.

На засідання сесії Гребінківської міської ради вирішувалися такі питання: про виконання бюджету Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади за І квартал 2018 року, про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період з питань внесення змін до бюджету Гребінківської ОТГ на 2018 рік, про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації, дітям з інвалідністю, які проживають на території Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

В зв'язку з перевиконанням бюджету за І квартал 2018 року депутати вносили зміни до бюджету та зміни до Програм Гребінківської ОТГ на 2018 рік.

Зокрема, у змінах до Програми покращення благоустрою Гребінківської ОТГ у розділі "Реалізація та фінансування Програми" депутати доповнили пунктами: розчищення доріг від снігу - 36 600 грн., посипка доріг протиожеледним матеріалом - 26 526 грн., видалення аварійних, сухостійних дерев - 25 756 грн., формувальне обрізання дерев - 46 194 грн., технічне обслуговування узбіч, грейдерування вулиць - 60 713 грн., технічна перевірка однофазного електролічильника та облікових електричних мереж в індивідуальній забудові 6 786 грн., електровимірювальні роботи силового кабелю на підстанціях 13 380 грн., придбання електролічильників - 6 924 грн., виготовлення проектно-кошторисної документації - 100 000 грн., придбання матеріалів та запчастин Гребінківським комбінатом комунальних підприємств - 46 000 грн., придбання баків для сміття - 199 000 грн., заробітна плата працівників Гребінківського ККП - 500 000 грн., паливно-мастильні матеріали - 100 000 грн.

Своїм одностайним голосуванням депутати затвердили положення про грошові винагороди учням-переможцям та призерам учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту, науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, учням-переможцям та призерам фестивалів, конкурсів, спортивних змагань.

За першість у обласних конкурсах та олімпіадах встановили грошову винагороду у розмірі 10 тис.грн., за II місце -2    тис.грн., за 3 місце -1 тис.грн.

Також педагогічним працівникам Гребінківської ОТГ було змінено 5% надбавку до заробітної плати на 10%.

Депутати внесли зміни до структури відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради та затвердили умови проведення конкурсу на визначення опорного загальноосвітнього закладу Гребінківської ОТГ.

Сесія дала дозвіл на відкриття ІІ молодшої групи "В" в закладі дошкільної освіти "Веселка". Керівник ДНЗ "Веселка" А.О. Скитська була присутня на засіданні сесії і висловила щиру вдячність депутатам та міському голові В.І. Колісніченку за сучасний ремонт приміщень та оснащення групи всім необхідним. З 2 травня 30 чотирирічних хлопчиків та дівчаток вперше прийдуть до омріяного садочку.

Також депутати затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу культури Гребінківської міської ради, затвердили проект Положення про дольову участь співвласників багатоквартирних будинків у проведені капітальних ремонтів (реконструкцій, модернізацій) житлових будинків, що розміщенні на території Гребінківської ОТГ.

Присутні прийняли Програму цивільного захисту населення Гребінківської ОТГ, Програму профілактики правопорушень та злочинності. На сесії обговорювалося питання забезпечення вогнегасниками всіх шкіл ОТГ та дошкільних навчальних закладів. Комісія обстежила всі заклади освіти і встановила кількість вогнегасників згідно встановлених норм для кожної школи і садочку. Залежно від фінансування Програми будуть закуповуватися засоби пожежогасіння.

Щороку на засіданнях сесії міської ради погоджують та приймають нові податки та збори на наступний рік.

На цій сесії погодили проекти рішення міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території' Гребінківської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік", "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гребінківської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік", "Про встановлення транспортного податку на території Гребінківської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік", "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Гребінківської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік", "Про встановлення ставки туристичного збору на території Гребінківської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік", "Про визначення податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території Гребінківської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік", "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік".

Депутати затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ., розпорядження міського голови від 23.03.2018 року № 82 "Про внесення змін до Переліку об'єктів".

Також були внесенні зміни до рішення 4 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 06.02.2018 року № 110 "Про затвердження переліку об'єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку".

Депутати надали попередню згоду на прийняття в комунальну власність Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади об'єктів нерухомості, які розташовані за адресою: м. Гребінка, вул. Локомотивна, 28-а, та надали дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчальна поїздка на Херсонщину

Серед рішень сесії' були: про виділення земельних ділянок та надання дозволів на розробку документацій із землеустрою, про затвердження документацій із землеустрою, про поновлення договору оренди земельної ділянки.

Також рішенням депутатського корпусу було достроково припинено повноваження депутата Гребінківської міської ради 7-го скликання Григорія Володимировича Головатенка у зв'язку з його особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Великий об'єм роботи здійснили депутати на шостій сесії Гребінківської об'єднаної територіальної громади , прийняли ряд важливих рішень.

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.

Гребінчин край


      Схожі публікації:

 

Архів новин: 2018 » Травень » 3     
      Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 591 | Коментарів: 0
      Все про: сесія, ОТГ, Гребінка, благоустрій, Міська Рада


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

 
 

/_pu/38/78403707.jpg

Не навредите! Женская гигиена – важный вопрос, который имеет много тонкостей и нюансо
/_sf/13/63020665.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (16.03.2020 - 22.03 2020 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
Неділя, 22 березня Святе Таїнство Маслособорування

/_sf/13/46684215.jpg
Оксана Вельбой
Відкриття книжкової виставки в бібліотеці з нагоди ювілею Ю.І. Андруховича
13 березня відзначає свій ювілей (60 років) український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Віце-президент Асоціації українських письменників Юрій Ігорович Андрухович

/_sf/13/93233574.jpg
Оксана Вельбой
Діти читакють Кобзаря - 2020
Діти читакють Кобзаря - 2020

/_sf/13/34563307.jpg
Оксана Вельбой
Виставка в бібліотеці до дня народення Т.Г. Шевченка
Тарас Григорович Шевченко - одна з найвидатніших постатей нашого народу


Кульові крани як запірний пристрій на трубопроводах високого тискуКульові крани як запірний пристрій на трубопроводах високого тиску

+38 (095) 417-30-68, +38 (098) 014-53-55
Категорія: Будівельні матеріали і устаткування
Додано: 25.03.2020

Продаж будинкуПродаж будинку

(096) 483-75-70
Категорія: Продаж квартир, будинків
Додано: 25.03.2020

Потрібні працівники без досвіду (жінки, віддалено)Потрібні працівники без досвіду (жінки, віддалено)

+38 (093) 189-59-60
Категорія: Інші сфери зайнятості
Додано: 21.03.2020

Программа суррогатного материнстваПрограмма суррогатного материнства

38 (095) 423-16-69
Категорія: Медичні послуги
Додано: 19.03.2020

 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно