Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість

...
  Документи для оформлення спадщини

Перелік документів, які потрібно подавати нотаріусу для оформлення спадщини у підтврдження факту відкриття спадщини, родинних зв'язків між спадкодавцем та спадкоємцями за законом

Після закінчення визначеного ст. 1270 Цивільного Кодексу України строку для прийняття спадщини (ч.і ст.1270 ЦК - для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини), на майно, що переходить за правом спадкування до спадкоємців, нотаріусом за місцем відкриття спадщини видається свідоцтво про право на спадщину. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям, що прийняли спадщину, тобто тим, які постійно проживали разом із спадкодавцем чи подали заяву нотаріусу про прийняття спадщини.

Нотаріус при видачі свідоцтва про право на спадщину за законом перевіряє факт смерті спадкодавця, час і місце відкриття спадщини, наявність підстав для закликання до спадкоємства за законом осіб, які подали заяву про видачу свідоцтва, склад спадкового майна, на яке видається свідоцтво про право на спадщину. Факт смерті і час відкриття спадщини підтверджуються свідоцтвом про смерть спадкодавці виданим відповідним органом реєстрації актів цивільного стану. Місце відкриття спадщини підтверджується, наприклад, такими документами: довідкою житлово-експлуатаційної організації, довідкою правління житлово-будівельного кооперативу про постійне місце проживання (якщо спадкодавець проживав по місту), довідкою, виданою виконкомом сільської ради, на території якої постійно проживав спадкодавець.

У разі відсутності у спадкоємців можливості надати документи у підтвердження місця відкриття спадщини нотаріусу подається рішення суду, що набрало законної сили, про встановлення місця відкриття спадщини. Доказом родинних та інших відносин спадкоємців зі спадкодавцем є, наприклад, свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану, копії актових записів, копії рішень суду, що набрали законної сили, про встановлення факту родинних та інших відносин.

 Наприклад, чоловікові/дружині спадкодавця у підтвердження факту родинних зв'язків потрібно пред'явити нотаріусу свідоцтво про одруження (свідоцтво про укладення шлюбу), дітям спадкодавця - свідоцтво про своє народження, а тим, хто після одруження взяли прізвище чоловіка/дружини, також потрібно подавати і свідоцтво про одруження (свідоцтво про укладення шлюбу); братам/ сестрам спадкодавця слід представляти нотаріусу свідоцтво про народження спадкодавця та своє свідоцтво про народження, а при зміні прізвища у зв'язку з реєстрацією шлюбу також - свідоцтво про одруження (свідоцтво про укладення шлюбу). При вчиненні нотаріальної дії нотаріус встановлює особу учасників цивільних відносин.

 Особа, що звертається до нотаріуса, має пред'явити документ, що встановлює її особу. Наприклад, громадяни України мають паспорт громадянина України, слід пам'ятати, що термін дії паспорта громадянина України, виготовленого у вигляді паспортної книжечки, не обмежується, до нього при досягненні громадянами 25- і 45- річного віку вклеюються нові фотокартки, що відповідають їх віку. Паспорт, в якому не вклеєно таких фотокарток при досягненні його власником зазначеного віку, вважається недійсним.

Особа неповнолітнього віком до 16 років встановлюється за його свідоцтвом про народження за умови підтвердження батьків (одного з батьків) про те, що ця особа є їх дитиною. Копія документа, на підставі якого нотаріус встановлює особу, долучається до документів, що залишаються у його справах. На підтвердження наявності ідентифікаційного номера (коду) нотаріусу подається відповідна завірена уповноваженою особою довідка або (витяг), фотокопія якої(го) долучається до примірника правочину, який залишається у справах нотаріуса.

Якщо особа через релігійні або інші переконання у встановленому законом порядку від мовилась від прийняття ідентифікаційного номера, то цей факт перевіряється за д аними що містяться у паспорті особи. Копія сторінки паспорта з відміткою про наявність у такої особи права здійснювати будь-які платежі без іденти фікаційного номера залишаються у справах нотаріуса

      Схожі публікації:
Категория: Правова допомога | Просмотров: 3029
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


/_pu/40/90430259.jpg Кремація в Україні - як це відбувається і що робити з прахом після спалювання тіла?

/_pu/40/73598594.jpg Finme - кредит онлайн по наилучшим условиям

/_pu/40/44109082.jpg Силиконовый бюстгальтер: бренды, модели, уход и хранение

/_pu/40/91597485.jpg Радіатори Kermi - неперевершений дизайн, довгий термін експлуатації та відмінна потужність

/_pu/40/03495842.jpg Відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків

/_pu/40/80079063.jpg Подача бетона на выгодных условиях. Аренда бетононасосов в Киеве и УкраинеДлительность: 14.01.2019
00:03:43Комментов: 0
Категория: Общество
Длительность: 14.01.2019
00:01:18Комментов: 0
Категория: Общество
/_pu/38/16613305.jpg

Эффективность раздачи листовок

Салаты

/_pu/30/51540643.jpg

Эффектный, нежный, калорийный салат
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


Правова допомога [134]
Безоплатна правова допомога для мешканців Гребінківщини
Поради спеціаліста [24]
Поради спеціаліста
Порадник "Поліція під контролем" [27]
Порадник "Поліція під контролем"

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно