Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Домашня кішка: тримайте кішку в приміщенні

На відміну від собаки, кішку не потрібно брати на прогулянку, витрати на її утримання прийнятні, вона може годинами займатися собою, а фактор обіймання високий


Домашня кішка

На жаль, у наші дні не кожен може дозволити собі розкіш володіти заміським будинком чи великим садом. Проте потреба у тваринної компанії у городян також висока. Кішка, завдяки своїй чудовій пристосованості, виявляється ідеальним вихованцем для любителів тварин, що живуть у квартирі. На відміну від собаки, кішку не потрібно брати на прогулянку, витрати на її утримання прийнятні, вона може годинами займатися собою, а фактор обіймання високий. Але як виглядає потрібне для вигляду житло з погляду оксамитової лапи? Ви дізнаєтесь у цій статті. Більше матеріалів про кішок можна дізнатись на сайті про котів https://kotomaniya.com.ua/.

Чи можна тримати кішку в орендованій квартирі?

Перед тим, як привести кішку в свій будинок як орендар орендованої квартири або переїхати в нову квартиру як власник кішки: вивчіть договір оренди і зверніть увагу на точне формулювання. Тому що кішок не терплять як сусіди по кімнаті скрізь. Якщо у договорі оренди прямо зазначено, що собаки та кішки не можуть утримуватися, це положення є обов'язковим.

Інша справа, якщо договір оренди забороняє будь-яке тваринництво. У такому разі це стосуватиметься і таких тварин, як декоративні риби чи хвилясті папужки, що було б неприпустимим порушенням особистих прав орендаря. Якщо утримання кішок прямо не виключено у договорі оренди, воно дозволено відповідно до чинного юридичного висновку.

Найпоширеніша формулювання у договорах оренди у тому, що з утримання кішки потрібен дозвіл домовласника; однак вміст кішки може бути заборонено лише в обґрунтованих випадках. Яким буде розумне обґрунтування залежить від конкретного випадку. Утримання більше двох кішок у орендованій квартирі також може бути проблематичним; не лише з юридичних причин.

Як ділити квартиру з кішками?

Якщо ви ділите свою орендовану квартиру з оксамитовими лапами, розмір квартири, звичайно, грає роль. Для сім'ї із двох кішок рекомендується мінімальна житлова площа 60 квадратних метрів. Також майте на увазі, що вам потрібен лоток на кожну кішку плюс додатковий туалет та досить велика кігтеточка: речі, які займають місце на підлозі.

У маленькій ванній кімнаті встановлення туалетного лотка може стати проблемою. Проте з погляду кішки розмір квартири менш важливий, ніж її якість. Якщо ви дасте тваринам достатньо стимулів для фізичних вправ та досліджень, лише домашні кішки зможуть вести збалансоване життя у орендованій квартирі.

Причиною для цього є наявність у тварини достатньої активності або, у випадку з товариською кішкою, котячого друга, з яким можна грати: нудьга призводить до розумової атрофії, яка, у свою чергу, може призвести до виникнення шкідливих звичок. Дайте кішкам достатньо годин ігор та обіймів. Важливо, щоб тварини могли брати участь у тому, що відбувається на свіжому повітрі.

Всім кішкам цікаво дивитися у вікно. Не дарма підвіконня – улюблене місце багатьох кішок. Переконайтеся, що є хоча б одне підвіконня з цікавим виглядом і не загороджене кімнатними рослинами чи дрібницями. Зручна подушка робить сидіння для кішки ідеальним. Звичайно, ідеально, якщо у вашій квартирі є балкон, захищений від кішок, і таким чином кішка отримує свіже повітря. Як альтернативу ви можете захистити вікно захисною сіткою.

Зовнішній балкон: що я маю враховувати?

Кішки, які не виходять на вулицю, зазвичай добре вживаються у квартирі. Тим не менш, вільний доступ на балкон або, принаймні, до безпечного вікна, яке час від часу відкривається, є прекрасним збагаченням для кішки, яка пропонує безліч цікавих навіювання:
  • звуки,
  • погодні дії,
  • запахи,
  • захоплюючі спостереження.
Однак балкон має бути захищений від кішок.

Це важливо і щодо договору оренди: цілком можливо, що тримати кішок у орендованій квартирі дозволено, але орендодавець забороняє встановлення сітки для захисту від кішок. Захисна сітка або сітка для котів необхідні для вільного доступу на балкон. Незабаром сталося так, що кішка не виявила обережності і впала з балкона, можливо, тому, що її відволік метелик, що пурхає. Кішки не повинні мати можливості протиснутися, залізти чи перестрибнути через перила балкона. Також шлях до сусіднього має бути закритим, щоб тварини не розширили свою територію до сусідньої квартири.

Чи достатньо кішці місця у маленькій квартирі?

Кішки також можуть утримуватись у невеликій квартирі або однокімнатній квартирі, за умови, що площа приміщення достатня.

Поради та рекомендації для невеликих житлових приміщень:
 
✔️ Альтернативні кімнати: Як правило, дві кімнати у квартирі мають бути вільно доступними для кішок. Так буває і в однокімнатній квартирі, адже там зазвичай роздільний санвузол та передпокій та часто окрема кухня.

✔️ Огляд території: Для якості життя кішки важливо, щоб житлова площа була поділена на різні кімнати. спальна, приймальня та туалет були хоча б просторово розділені, щоб у кішки були стимули пересуватися та досліджувати територію квартири. В однокімнатних квартирах можна створювати такі замкнуті простори за допомогою кімнатних перегородок. Важливо, щоб кішка ніколи не мала у полі зору всю територію одночасно.

✔️ Компактні меблі: для невеликих квартир є компактні котячі меблі: кігтеточка замість кігтеточки поєднує дерево для лазіння і затишну печеру, кутовий туалет для кішок — компроміс для невеликих ванних кімнат.

✔️ Розширення вгору: якщо ви можете використовувати дошки у вигляді стінових дощок, щоб підняти зону для лазіння кішки на високий поверх, це розширить житлову площу кішки.


Схожі матеріали:

👁 549
Категорія: Зоо-хобі
Теги: кішки, домашні твариниВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg