Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Кішка раптово п'є багато води: в чому може бути причина?

Якщо ваша кішка п’є більше, ніж зазвичай, вам слід стежити за її загальним станом: чи не виявляє пухнастий ніс якісь інші аномалії, такі як випадання шерсті, втрата апетиту


Кішка п'є воду

Якщо ваша кішка раптом випила набагато більше води, ніж зазвичай, це може бути з різних причин. У разі сумнівів ветеринар завжди дізнається, нешкідлива вона чи ні. Ось кілька можливих причин, чому ваш пухнастий друг п’є багато води.

Якщо ваша кішка п’є більше, ніж зазвичай, вам слід стежити за її загальним станом: чи не виявляє пухнастий ніс якісь інші аномалії, такі як випадання шерсті, втрата апетиту або зміни в поведінці? Тоді не відкладайте візит до ветеринара надовго, адже може бути, що ваш вихованець захворів. З іншого боку, чи почувається оксамитова лапа добре, грається, їсть і чи має гарну здорову шерсть? Тоді ваша сильна спрага також може мати цілком нешкідливі причини.

Кішка п'є багато води: можливі причини

Надворі дуже тепло, а ваш хутряний ніс раптом п’є більше, ніж зазвичай? Тоді літня спека може стати причиною їхньої спраги. Так само, як і люди, кішки потребують більше рідини, коли температура висока, і вони обов’язково повинні мати можливість покрити її великою кількістю прісної води.

Якщо ваша кішка п’є багато води взимку, тому висока температура більше не є можливою причиною, можливо, вона з’їла занадто велику порцію сухого корму. Домашні тигри фактично покривають значну частину своїх потреб у рідині вологою їжею, а потім не п’ють набагато більше. Після прийому сухого корму може скластися враження, що кішка раптово п'є багато води.

Якщо ваша кішка на вулиці, також можливо, що хтось із ваших сусідів дасть їй солоне чи щось подібне. Це в свою чергу створює велику жагу повернення додому.

Якщо ваша кішка їсть мало або зовсім не їсть і п’є багато води, варто уважніше придивитися до корму: чи змінювали ви нещодавно раціон свого вихованця? Можливо, вашому домашньому коту це вже не подобається, і він воліє наповнити шлунок водою, ніж незнайомою (поки що) їжею?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає, коли коти воркують?

Крім того, якщо кошеня п'є багато води, вона може бути вагітною. Особливо незадовго до пологів вагітні кішки мають високу потребу у воді.

Отруєння та сторонні предмети

На жаль, причини надмірної спраги вашої кішки не завжди такі нешкідливі. Наприклад, можливо, в шлунку застрягло чужорідне тіло, від якого кішка намагається позбутися рясним питтям. Отруєння також може викликати спрагу. В обох випадках бажано швидкий візит до лікаря.

Спрага як симптом хвороби

Якщо кішка раптом вип'є багато води, виною тому можуть бути і хвороби. Більшість власників котів також виявляють інші симптоми, такі як:
 • Блювота
 • діарея
 • втрата ваги
 • виснаження
 • агресивність
 • замкнута поведінка
 • кудлате хутро
 • травми
Симптоми можуть відрізнятися залежно від причини. У будь-якому випадку не варто довго зволікати перед зверненням до ветеринара. Можливі захворювання, які можуть бути пов’язані з сильною спрагою у вашого вихованця:
 • цукровий діабет;
 • ниркова недостатність;
 • проблеми з печінкою;
 • порушення роботи щитовидної залози.
Хоча ці захворювання розвиваються особливо у літніх кішок, їх не можна повністю виключати й у молодих котів. Якщо ваша маленька кішка п’є незвичайну кількість води, вам також слід віддати кошеня на огляд ветеринару.


Схожі матеріали:

👁 1229
Категорія: Зоо-хобі
Теги: кішка, Кіт, вода, кішка п'є воду, котики, коти, кішкиВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg