Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Навчання Хімія Англійська мова
Физика Математика


7 важливих порад про те, як легко вивчити англійську мову

Щоб освоїти англійську, одного заняття на тиждень вам явно не вистачить. Намагайтеся щодня виділяти близько двох годин на заняття.


Сьогодні англійська мова визнана найпоширенішою і затребуванішою в усьому світі, тому і бажаючих її вивчити досить багато. Але не завжди вивчення англійської мови дається легко, а особливо це стосується самостійного вивчення. Якщо ж ви все-таки налаштувалися на самостійні заняття без репетитора, для початку визначтеся з тим, для яких цілей вам потрібна англійська. Якщо ви плануєте поїхати закордон на відпочинок, вам необхідно вивчити розмовну англійську освоїти навички живого спілкування. Для роботи вам знадобиться ділова англійська.

Визначившись з метою, ви зможете легко налаштуватися на потрібну хвилю, адже навчання будь-якій мові - це індивідуальний процес.

Але існують загальні рекомендації, які допоможуть вам полегшити процес вивчення англійської, зробивши її більш цікавою і ефективною.


Рекомендації з англійської мови
 

Придбайте розмовник

Розмовник допоможе вам легко запам'ятовувати поширені слова і фрази, не докладаючи до цього багато зусиль. Бажано, щоб книга була компактною, адже це дозволить вам брати розмовник з собою на роботу, або прогулянку. Кожен раз прочитуючи фразу за фразою, ви самі будете здивовані, наскільки швидко запам'ятаєте елементарні фрази і слова, необхідні вам в розмовній мові.

Обзаведіться хорошими підручниками

Серед великого різноманіття літератури, призначеної для вивчення англійської, іноді буває важко вибрати щось дійсно варте. Найкраще тут не обмежуватися якоюсь однією книгою. Придбайте декілька підручників: в одному нехай будуть міститися граматичні правила, в іншому - цікаві вправи на закріплення граматики, в третьому - англійські тексти і діалоги для аудіювання та перекладу. Обраний підручник повинен бути обов'язково призначений для самостійного вивчення. Звичайно ж, не варто забувати і про словник, який вам також буде необхідний.

Створіть свій особистий словничок

Даний спосіб добре допомагає запам'ятовувати нові слова і вирази. В блокнот або зошит почніть виписувати невідомі для вас слова, з якими ви зіткнулися в процесі вивчення. Навпроти кожного нового слова обов'язково робіть переклад і пояснення, якщо це необхідно.

Регулярні заняття

Щоб освоїти англійську, одного заняття на тиждень вам явно не вистачить. Намагайтеся щодня виділяти близько двох годин на заняття. Якщо ви будете все робити правильно, займаючись із задоволенням, ви зможете вже за рік навчитися швидко говорити, а також розуміти навіть найшвидшу англійську мову.

Максимальне занурення в середу мови

Для якісного вивчення мови вам необхідна англійська «жива» мова. Для цього можна дивитися англійські фільми і передачі з субтитрами, якщо це необхідно, слухати пісні і радіо на мові, що вивчається. Можна знайти іноземного друга по листуванню, з яким час від часу можна буде поговорити, наприклад, по скайпу. Варіантів безліч. Головне - постійно слухати англійську мову, намагаючись максимально в неї зануритися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійська мова | Повний список прийменників
 

Навчіться думати англійською

Зустрівшись в процесі вивчення англійської з новими словами, обов'язково промовляйте їх вголос, намагаючись копіювати точну інтонацію і вимова. Якщо ви почнете повторювати слова і фрази за носіями мови, протягом дня регулярно промовляючи їх, ви, безумовно, самі навіть не помітите, як почнете думати англійською мовою. Складайте подумки діалоги, розмовляйте самі з собою. Все це дає ефективний результат.

Займайтеся із задоволенням

Звісно ж, англійська повинен бути в радість. Якщо займатися з небажанням, кожен раз змушуючи себе, то і результат буде відповідний. Пам'ятайте про свою мету, заради якої ви вирішили вивчити англійську.


Схожі матеріали:

👁 1089
Категорія: Англійська мова
Теги: Рекомендації з англійської мови, Англійська мова, вивчення англійської мовиВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

З чим їсти авокадо, щоб було корисно та ...

/_pu/70/59704047.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg