Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

Лікування
У категорії матеріалів: 92
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 вперед »


Досить поширене у дітей захворювання - аутизм, що виражається в порушеннях мови, утруднення соціального та комунікативного розвитку, завдає батькам значних проблем і страждань, ставить під загрозу майбутнє дитини. На щастя, сучасні методики реабілітації успішно способи позбавити хворого від розладу аутичного спектру, за винятком найважчих випадків.

   
   Здоров'я | 👁30   🗨 (0)

Аутизм Аутизм (официально называемый в МКБ-10 расстройством аутистического спектра) часто появляется у детей в возрасте до 3 лет. Родители замечают, что их ребенок ведет себя «как-то не так, как другие дети». Кажется, что он не интересуется своим окружением или не любит, когда его обнимают, прижимают к себе или даже прикасаются к нему. Кажется, ему не нравится играть с другими детьми.

   
   Здоров'я | 👁222   🗨 (0)

потенції у чоловіківЕректильна дисфункція та нездатність задовольнити партнерку в ліжку – проблема, з якою стикаються всі чоловіки віком від 30-35 років. Часто вона пов'язана зі зниженням вироблення тестостерону або недостатнім припливом крові до статевих органів. Ризик імпотенції також пов'язаний з переохолодженням, прийомом сильнодіючих ліків, споживанням алкоголю та сидячим способом життя.

   
   Здоров'я | 👁350   🗨 (0)

ДиспареуніяСтатевий акт може бути або стати болючим для жінки. Цей біль називається диспареунією. Це може мати різні причини і проявлятися по-різному.

Від «дис» для труднощів і «пареунії» для спаровування, диспареунія є поширеним симптомом. Багато жінок в якийсь момент свого життя страждають від гострого болю під час проникнення під час сексу. Середній або важкий, може вражати піхву, клітор, таз і/або губи.

   
   Здоров'я | 👁2203   🗨 (0)

атрофия зрительного нерваЗрительный нерв передает полученную глазом информацию в мозг. Многие заболевания могут повлиять на зрительный нерв на его долгом пути к мозгу и, следовательно, на зрительный процесс.

Поражение чаще всего возникает в результате повышения внутриглазного давления (глаукомы) или нарушения кровообращения.

   
   Лікування | 👁467   🗨 (0)

Атрофия зрительного нерва Атрофия зрительного нерва — это легкое или тяжелое повреждение зрительного нерва, которое влияет на цветовое зрение, периферическое и центральное зрение.

Атрофия зрительного нерва, возникающая у детей, может вызывать нистагм или ритмичные непроизвольные движения глаз.

   
   Лікування | 👁1817   🗨 (0)

Чем частная педиатрия отличается от государственной?Забота о здоровье ребенка — это ответственное и требующее внимания занятие. Выбор правильного врача, такого как в ADONIS, играет ключевую роль в обеспечении наилучшего медицинского ухода.

В данной статье мы рассмотрим основные отличия между частной и государственной педиатрией, чтобы помочь родителям принять информированное решение.

   
   Здоров'я | 👁1943   🗨 (0)

Заяча губа і піднебінняЗаяча губа та піднебіння є одним із найпоширеніших вроджених дефектів, які можуть вражати всі ці області. Хворіє один із 500 новонароджених, хлопчиків майже вдвічі частіше, ніж дівчаток.

Вроджене означає, що діти народжуються з цим захворюванням, але не те, що воно має бути спадковим. Заяча губа, щелепа і піднебіння розвиваються в матці. На етапі формування обличчя дві нижні половини обличчя зустрічаються і зростаються в кінці середини обличчя.

   
   Здоров'я | 👁343   🗨 (0)

лікування алкоголізмуБоротися із залежністю самостійно дуже складно і, на жаль, часто такі спроби не приносять очікуваних результатів. У такій ситуації слід звернутися по допомогу до професіоналів і почати терапію.

Але як дізнатися, яка форма працюватиме краще: амбулаторне чи стаціонарне лікування алкоголізму?

   
   Лікування | 👁312   🗨 (0)

Посттравматичний стресовий розлад Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) — це виснажливий стан психічного здоров’я, який може розвинутися після того, як людина пережила або стала свідком травматичної події.

Він характеризується низкою тривожних симптомів, які можуть суттєво вплинути на повсякденне життя.

   
   Лікування | 👁378   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Хобі приваблюють дівчат

/_pu/70/91040443.jpg

Які ягоди вважаються найкориснішими для ...

/_pu/70/97567386.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Лучшие советы по выбору идеального путеш...

/_pu/70/16540382.jpg