Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  Арлекін Петрович-наше всЬО!Коли директор школи - комерсант


Арлекін Петрович - наше гребінківське всЬО!

Ні дня без заробітку! Ні кроку без комерції!

То батьки із пози "раком" швидко несуть "благодійні": а як ви хотіли?

Арлекін Петрович звик смачно їсти: купу він валив на всілякі кризи чи негаразди в країні-його масний круглий, схожий на котячий писок, аж блИстИть від смальцю і маслечка.

То батьки із звичної тієї ж пози кохання з Арлекіном Петровичем скидаються на все на світі: а як ви хотіли? Щоб ваші діти мали честь навчатися в закладі, де директорує Арлекін Петрович, треба регулярно "золотити ручку" під приводом ремонтних, чи то пак "євроремонтних" справ.

А ще у Арлекіна Петровича в підвалі живуть машинки: червоні і різні, на яких можуть покататися ваші дітки за ваші бабулендрики.

І триста разів поХ Арлекіну Петровичу, що шкільні приміщення і майно не можна здавати в оренду, бо, мабуть, в нього на халяву підхарчовується ледЯ з бігущою ХФамІліЄю, що очолює збіговисько вкритих міллю і мохом педпідлеглих, що важно засідають під боком нІзложеного діда Лєніна і стійким смородом магічних стяків, які щовечора висцикаються колишніми вдячними учнями під стіни райвно.

А ще, щоб ви знали, інколи до Арлекіна Петровича, приїжджають його родичі по духу, тоді біля школи надувають шатро і ваші дітки дзвенять золотою монеткою, відвідуючи цирк, що для нашої країни вже стан життя, а не розвага.

Ну так чого це я завівся??? А! Блін! Відшибло!!

Не розумію,. чому інші директори шкіл сидять і соплі жують? Вперед, народ! Зашибать дЄньгу! Всі рівняйсь на Арлекіна Петровича!!

Тоді і у вас буде шанс бути тим клоуном, який залишається, коли цирк уЄзжає. Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 30

0
28 Сухомлинський   (23.05.2014)
Та може і йому гидко від постійно протягнутої руки, вертіння, цирків та аренд. Держава заганяє місцевих керівників у такі ситуаціїї. А пересічному громадянину, кожна здана ним копійка дорога, і він звичайно дума, що та копійка впала в чийсь карман. Проза життя. Нажаль на стогодні вона не змінилася. А все в посадову інструкцію не напишеш, і харчування та ремонти по цінах січня 2013 сьогодні в школі не забезпечиш. І поправку на долар в бюджеті ніхто не робить, на відмінність від моральностійких і законослухняних ПП.


0
29 digitaleks   (23.05.2014)
Коли людина займається доброю справою, їй не може бути гидко! Гидко може бути хіба що від безпідставних звинувачень! Тому й кажу, що слід думати про звітність, прозорість і т.і.!

З.І. Моральностійкі та законослухняні не так вже багато й заробляють, як дехто думає! Які б поправки не робили.  wink


0
26 Сухомлинський   (23.05.2014)
digitaleks   Не напишеш у посадовій інструкції про те, що без вертіння директора на 360 градусів школа не вижеве!!!!! А взагалі, не думав що ви такий тошнотний. Вибачте.


0
27 digitaleks   (23.05.2014)
Таке можна сказати про будь-якого керівника будь-якої установи. А тут мова йде про конкретний напрямок "вертіння" - збір добровільних внесків. Так от на мою думку, якщо вже керівник береться цим займатитсь, то він повинен мати чіткі механізми реалізації (в тому числі і процедури звітності), щоб мати можливість спростовувати звинувачення у хабарництві. Ви тут розповідаєте про правди\неправди. У мене питання: а що самими правдами не виходить?
Ви звинувачуєте тих директорів, котрі не вміють "вертітися на 360 градусів"? Ну так або призначайте таких, що вміють вертітися, або пропишіть це у посадовій інструкції, а потім звинувачуйте!

З.І. Я тошнотний? Та Бог з вами. Я вам лише на один пост відповів, а вас уже тошнить? То у вас щось зі шлунком... Вибачте.


0
30 nikolau55   (23.05.2014)
Саньок, не хвилюйся, хай тошнить, аби тебе не тошнило,усім не угодиш)))


0
24 Сухомлинський   (22.05.2014)
Не берусь надавати оцінку діям описаного персонажу, але і з занадто саркастичною критикою погодитись не можу. По одній простій причині: знаю інших директорів освітніх закладів, з кришталево чистими гаманцями і рожево-помаранчевими думками які діють по принципу - нічого нема, нічого не робитиму, ніяких заробітків. Стіни падають, дахи течуть, в мороз діти в туалеті на дворі - але ці руки нічого не брали, і цей зад не піднімався з крісла, щоб чогось добитись. Правдами і неправдами наш підсудний утримує школу, а не чекає мани небесної. Принаймні він щось робить... Але його крісло комусь дуже муляє, напевно...


0
25 digitaleks   (22.05.2014)
Ні, ну якщо функція пошуку коштів для ремонту школи і т.і. прописана у посадовій інструкції директора школи, і якщо чітко оговорені способи та шляхи  - тоді ви абсолютно праві.На мою думку - вся суть у співвідношенні "правд до неправд". От скільки можна допустити неправди, щоб дії вважались корисними для громади? Хто судитиме???


0
13 Степан   (21.05.2014)
Cat:
По іншім школам, не знаю, мабуть у "керувак шкіл" клепка не варить, або ж немє "МЕДУ", як у нашого Арлекіна. А до меду усе летить.....
Або у них "підпільний кооператив", домовились, щоб не світитись, один має -один плате.


0
14 Інформбюрист   (21.05.2014)
Арлекин Петрович при всіх властях був на висоті. І от щас кажуть шо буде люстрация. Так воно й так видно шо його вона не каснеться. В нього й під цю власть є подстраховка.


0
16 Cat   (21.05.2014)
Інформбюрист , гамнюсрація буде, а не люстрація facepalm Не з нашим народом у люстрацію гратися. Їм ідола подавай: як не на презика, так на дІрІжОра молиться будуть cranky і чекати манни небесної.

"Терпіли" всі. Терплять. Сказали в школі - благодійний внесок -несуть. Сказали: на зошити-несуть. Сказали:на ремонт-несуть. Сказали: шкільна форма - є. Сказали: заплати за медаль - нате!

А якби хоч раз взяли таких "сказатЄлЄй" за яйця чи за цицьки( в кого що є)-та й підвісили за те діло на каштан біля РБК на трусах. Хай би всі побачили "рубальщиків бабулєндр". О! Тоді б не бзділи в ріжок, а й думати боялися б гроші з батьків вимагати. Тільки тоді можлива була б люстрація.


0
17 digitaleks   (21.05.2014)
А казав, шо проти бандерштатівщини!..  shock


0
18 Cat   (21.05.2014)
digitaleks  , а де ти побачив бандерштатівщину? blink


0
19 digitaleks   (21.05.2014)
А! Тьфу... То просто каштани біля РБК? А то мені вже такі картини вималювалися в уяві!!! Б-р-р-р...


0
20 Cat   (21.05.2014)
digitaleks, ХВантазЬор ти , однако. Я не за шию їх вішав там, а чіпляв трусами на гілки, як у мультику про Сімпсонів))


0
21 digitaleks   (22.05.2014)
Ну тоді назовимо це - Сімпсоніанівщина!  wacko


0
22 Cat   (22.05.2014)
digitaleks , Сімпсонівщина-це мирний протест і засіб боротьби tongue


0
23 digitaleks   (22.05.2014)
ok


0
15 Cat   (21.05.2014)
Степан, Стьопка, як все замучено! Маскіровка налІцо!


0
10 Степан   (21.05.2014)
Котику, я не "втемі", я ж згідно закону. Що до офіційного викорестаннь коштів, це не до мене, для цього є такі Гребінківські - ДПА, Прокуратура, Номер телефону урядової "гарячої лінії":
0-800-507-309, або ж звернутись до Народної Ради, хай хоть, що небудь зроблять))


0
11 Cat   (21.05.2014)
Стьопка, ахахаха! хіхіхіхі! Я зараз лусну!!!!!!!! Народна рада???? Бляха-муха!!!!!!!


0
12 Cat   (21.05.2014)
Степан, і ще ( традиційно, в мене всі думки в один комент не влазять): ні одна зі шкіл не здає в оренду приміщень-все крутиться через "Арлєкінські" схеми. Фітнес проводять теж у арлєкінській школі: лисобрисиха, коли була на місці леді з бігущою ХВамІлІєю,поставила кабальні умови в договорі про спортзал людині, яка веде фітнес.

А тепер(вчергове і це вже не тобі, Стопка): шановні керуваки школами! Ррравняяяяяяяйсь на Арлекіна Петровича! Зашибай дЄньгу! angel


0
8 Степан   (21.05.2014)
Cat:

Платні додаткові послуги.
Надання на договірній основі навчаються, жителям міста, підприємствам, організаціям платних додаткових освітніх послуг, не передбачених відповідними державними освітніми стандартами і не фінансуються за рахунок коштів бюджету міста. Це можуть бути платні курси з підготовки до ЗНО, ДПА, а також додаткові уроки з вивчення іноземних мов, аеробіки та т.д. Результат на ЄДІ і ДПА залежить від того, наскільки вільно учень розбирається в тестах, як часто він працював з ними. Тому батьки зацікавлені в додаткових платних заняттях.

Великий попит спостерігається на платну додаткову послугу з підготовки дошкільнят до навчання в першому класі. Дитину готують до спілкування в колективі, він опановує навички письма, рахунку і читання, навчається самодисципліни та організованості, знайомиться з правилами поведінки в навчальному закладі.
На базі школи можливо організувати платні гуртки. Так, наприклад, можна використовувати спортивний зал, актовий зал та інші кабінети. Якщо є така можливість, то можна використовувати пришкільних територій і організувати гурток «Юного ботаніка». Можливо навіть облаштувати теплицю і не тільки проводити екскурсії та заняття для школярів, а навіть вирощувати урожай і продавати його або використовувати для потреб школи.
Здача шкільних приміщень в оренду.

Шкільні приміщення, такі як: спортивний зал, плавальний басейн (якщо він є) підвальні приміщення (де можна розмістити тренажерний зал), можна використовувати також для збільшення бюджету школи. У вечірній час можна здавати їх в оренду.
Для поповнення бюджету школи можливе проведення розважальних та інших культурно-дозвіллєвих заходів. Так, можна організувати дитячі свята, дискотеки, тематичні вечори.

Згідно до закону, керівництво учбового закладу, повинне звітувати перед представниками батьківського комітету, про використанні зароблених коштів від оренди приміщень


0
9 Cat   (21.05.2014)
Стьопа, а тепер ,будь ласка, про те саме, але в контексті школи Арлекіна Петровича: які договори? Хто підписант? Скільки зароблено? І на що використано?

Сподіваюся, ця інфа не під грифом"лише для обраних"?
Бо я до таких не належу.

І, будь ласка, ще маю питаннячко - чого ж тоді директори сільських і інших міських шкіл соплі жують - здавали б свої добудови,підвали, приміщення початкових шкіл - в чому тормоз?

Чи "те,що можна дяді, не можна племінникові"?

Я прям таки розриваюсь на дві частини: одна хвалить Арлекіна Петровича за підприємливість і закликає інших пед-тормозів наслідувати приклад великого бізнес-гуру; а інша - казиться: якого ж хріна батьки пруть гроші в школу, яка нехреново заробляє на оренді всього на світі?

Врівноваж мій психологічний стан, бачу, ти в темі shades


0
5 Степан   (21.05.2014)
Згідно з законом ЗАКОН УКРАЇНИ "Про оренду державного та комунального майна" від 10.04.1992 р.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2269-12/print1400677583782261 адміністрація школи має право здавати у оренду приміщення, які перебувають на балансі


0
6 Cat   (21.05.2014)
Степан, не треба, Стьопа, опа-опа-опа no


0
7 Cat   (21.05.2014)
Степан , і ще питання: якщо школа має право здавати в оренду майно своє, то , я своїм котячим розумом розумію так, що в такій школі ті кошти від оренди ідуть на потреби школи. Тобто "ура, т оварІщІ батьки! вам більше не треба буде "благодійнічати" і робити ремонт в школі власним коштом?????" Правильно?
Якого ж тоді Христофора Бонафатійовича "арлекінці" на постійній основі здають бабло? класні керівники винні?чи голови батьківських комітетів, "які вигадали,що треба здавати", а самі на ті гроші шикарні іномарки понакупляли і розсікають по Гребінці?


0
2 Partizan   (21.05.2014)
Мабуть, великий куш іде у міську раду, відділ освіти, тому що без їх дозволу "шапєто" не поставиш


0
4 Cat   (21.05.2014)
partiya_ , Арлекін Петрович майстер спорту по комерції! До чого тут мерія? шапЄто - річ прибуткова лише для своїх "шапЄтоваріщЄй"))


0
1 digitaleks   (21.05.2014)
Ну... новинА - не новинА. "Арлекінами" якщо не є, то, принаймні, мріють бути, практично, всі начальнички... Що великі, що малі...  А чого? Не ми ж такі! Система така!
А от стилістика вражає. Браво, Кіт!


0
3 Cat   (21.05.2014)
Бачив би ти зараз мій задоволений писок! Після такого комплімАнту я ні з ким і вітатися не буду)) cool

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: Палатки
Форум: Для веломанів
crowwwdua
Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно